Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkie zajęte, bo w PS i PSE siatkówka, a PSN Eurobasket. Przydałby się dzisiaj PSW, ale właściwie jak się skończą te wszystkie mistrzostwa to nie będzie raczej sensu uruchamiać już w tym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy dzień pokazał, że Polsat potrzebuje dodatkowego kanału sportowego. Do tego dojdzie wkrótce Plusliga, Orlenliga, TBL, Liga w ręczną, ekstraklasa, liga holenderska, jakiś turniej ATP. Można byłoby eksperymentować z TV4 i TV6. Dać tam jakiś mecz siatkówki, ręcznej czy koszykówki - jak to było kiedyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko futbol ucierpiał. Finał turnieju w Saint Petersburgu będzie pokazany dopiero jutro od 15:00, także ME w siatkówce nie są tak pokazywane jak po inne lata,bo trzy mecze to troszkę za mało. No,ale doszło kolarstwo i Eurobasket i trzy anteny okazują się za mało, dlatego dziwi,że jednak Polsatu Sport Weekend nie uruchomiono początkiem września bo teraz mają gorący okres i by ten kanał się bardzo przydał.

EDIT:

Polsat nabył Puchar świata w łyżwiarstwie szybkim. Mamy tam zdobywcę Pucharu świata-Z.Bródkę. To kolejny po Eurobaskecie i kolarstwie sukces Polsatu. Widziałem także,że Polsat bardzo obszernie będzie pokazywał short-track. Jestem zaskoczony .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz obejrzałem filmiki z Cafe Futbol z niedzieli i ciekawe od kiedy Kołtoń i Boniek są na per Pan hehe.

Kołtoń grzecznie "Panie prezesie " i w ogóle pełna powaga.

Boniek "Panie Romku" itp

Aż śmiesznie tego się słuchalo, może się pokłócili ?

Bo zawsze na ty to siebie mówili, "Zibi " i "Roman". :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może uznali,że nie wypada do Prezesa mówić na Ty, bo by im zarzucali kolesiostwo i stronniczość,więc dla picu mówią na "Pan". W co drugim programike Boniek i dwa tematy, szczerze to przestalem oglądać już ten magazyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy podczas transmisji meczów Ekstraklasy w przerwie jest podsumowanie pierwszej połowy, bo dzisiaj na meczu Cracovia-Pogoń nie ma?
Takie podsumowanie jak w Canal+, dzisiaj chciałem zobaczyć najlepsze akcje.

Na Polsatach Sport nigdy czegoś takiego nie było, nie ma i nie będzie - w przerwie jest 15 minut reklam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę jestem wkurzony, że nie pokazali nigdzie na żywo obu części kwalifikacji MotoGP i kwalifikacji Moto2. Tutaj ewidentnie znowu widać brak miejsca i konieczność uruchomienia PSW. Dobrze, że chociaż pokażą z odtworzenia po 20.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...