Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

bez wątpienia c+ jest lepszy,

nsport ma ciekawą formułą informacyjną-ja tam jak nie mam co robić to bym mógł włączyc nsport i posluchad gadki o futbolu,lepiej wedlug mnie to zrobic niz ogladac powtorek po raz enty jakiegos meczu,

filmy to i kazdy by chcial miec na takim kanale,ale polsat czy n zapewnic takich nie moge na kanalach sportowych,

pozatym jednka n niemoze przeginac z nwesami i zapelniac ramowke-juz teraz slysze glosy ze n jest lepsze od polsatu sport( i slusznie) a za jedyny powod ktory moze nie jest lepszy widze ze niektorzy piszą ze malo transmisji,i sadze ze transmisji troche by sie jeszcze przydalo ale 2-4 wydarzenia sportowe(moze nba,puchar angli,orange ekstraklasa?moze chociaz sobotnio-niedzielnymagazyn ze skrotami porządnymi>a najlepiej oczywiscie cala liga z transmisjami live,moze bundelsiga live w sobote o 15:30 w hd) a napewno nie trzeba zmieniac formuly publicystycznej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Wimbledonu i umowy z CP to nie mam pojęcia(może ktoś Ci odpowie) , a jeśli chodzi o Eurosport to (jedynka) jest w pakiecie "familijnym" a Eurosport 2 w pakiecie SPORT oraz w RELAX MIX i nic nie zapowiada aby coś miało się zmienić :wink:

bierz CP i miłego oglądania :lol::lol:

 

Dzięki za odpowiedź, próbowałam znaleźć coś o Wimbledonie na CP przez google ale nie udało się. Może w BOKu będą potrafili udzielić informacji na ten temat :?::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajcie.Tylko na PS można było obejrzeć MŚ siatkarzy,MŚ w piłce nożnej i MŚ w piłkarzy ręcznych,a na C+Sport nie ma takich imprez,a Pucharu Angli nie chce im sie transmitować od 3 rundy tylko dopiero od ćwierćfinału.

Tu sie zgadzam FA CUP powinien byc pokazywany od 1 rundy. Co do PS mogliby zakupic Puchar krola nikt jakos po niego nie rusza a juz niedlugo 1/4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystko jest złotem co się świeci i czasami taka piłka ręczna przyniesie więcej emocji niż gra jakiegoś galaktycznego realu bo mieszkamy w Polsce jesteśmy Polakami i pierwsze co to powinniśmy z uwagą maniaka podziwiać choćby piłkarzy ręcznych wcześniej siatkarzy w PS bo polskie społeczeństwo głodne jest sukcesów sportowych, a nie kolejnego meczu MU-Liverpool czy Barcelona-Real Madryt.

Trzeba przyznać że PS ma nosa co do kupna praw na ostatnie transmisje i za to należą się im brawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj zgadzam sie z wypowiedziom trafione zawody, choc pewnie nikt sie nie spodziewał ze polacy zaskocza wszystkich poziomem swojej gry i że zajda tak daleko, gdyby tak nie było pewnie ogladalnośc była by marna lub znikoma.....szkoda tylko ze poraz kolejny telewizja polaska zawiodla i na oglądanie takich zawodów moga pozwolic sobie tylko nieliczni, ewentulanie pozostaja niemieckie stacje ale to juz nie ten klimat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że lepiej patrzeć na C+ na przereklamowanego Ronaldinho niż zachwycać się byle polakami na mistrzostwach świata.Panu już podziękujemy i prosimy w przyszłości o bardziej przemyslane posty.

 

Nie będę dłużej z tobą konwersować, ponieważ egzystujesz w brodziku intelektualnym który koliduje z moimi imperatywami, a poza tym i tak nie rozumiesz idei koncepcji założeń, więc dochodzę do konluzji, że twoje idiospektryzmy z moją charyzmą są emfatyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dzięki za odpowiedź, próbowałam znaleźć coś o Wimbledonie na CP przez google ale nie udało się. Może w BOKu będą potrafili udzielić informacji na ten temat :?::wink:

 

 

Tu masz wszystko a nawet wiecej!!!

 

http://www.polsatsport.tv/dyscypliny/tenis/index.htm

 

poczytaj i zobaczysz, że Polsat Sport jest niesłusznie nazywany polszmatem!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co na canal + nie pokazują z rana powtórek ???. Czy na eurosporcie, sportiltila itp nie pokazują powtórek???. Polsat Sport to kanał typowo sportowy i normalne gdy nie ma nic na zywo pokazują powtórki to samo się tyczy tych dwóch wyżej wymienionych. Chyba nie puszczą filmu jak na c+ bo to było smieszne.A tak z innej beczki. Chyba z polstau sport ktoś czyta to forum bo pisałem nie tylko i ja że nie ma meczu w ramówce Ajax Amsterdam – Feyenoord Rotterdam na zywo a tu proszę ramówka jest zmieniona i jest :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystko jest złotem co się świeci i czasami taka piłka ręczna przyniesie więcej emocji niż gra jakiegoś galaktycznego realu bo mieszkamy w Polsce jesteśmy Polakami i pierwsze co to powinniśmy z uwagą maniaka podziwiać choćby piłkarzy ręcznych wcześniej siatkarzy w PS bo polskie społeczeństwo głodne jest sukcesów sportowych, a nie kolejnego meczu MU-Liverpool czy Barcelona-Real Madryt.

Trzeba przyznać że PS ma nosa co do kupna praw na ostatnie transmisje i za to należą się im brawa.

 

Zgadzam się z kolegą. Już nieraz pisałem na forum, że dla mnie najważniejsi są Polacy i moja ukochana reprezentacja w obojętnie jakiej dyscyplinie sportu za to kocham Polsat Sport.

 

Z resztą zauważam taką tendecję szczególnie wśród bardzo młodych ludzi, którzy cudze chwalą a swego nie znają. Lecą brzydkie słowa na polska piłkę, na polskie stadiony, więc warto zadać pytanie czy jeden z drugim był na jakimś meczu swojego klubu w swojej miejscowości chociażby na B klasie. Bo to jest właśnie piękno sportu kibicować komuś kogo się kocha a nie temu kto odnosi sukcesy. Łatwo jest być kibicem Realu, trudniej Atletico, łatwiej jest być wirtualnym kibicem Chelsea niż Milwall. Takie przykłady można mnozyc. Ciekawe dlaczego tak jest? Może dlatego, ze kibicowanie "wielkim" pomaga niektórym dowartościować samego siebie? Nie wiem czy zauważyliście ze najwięcej kibiców Legii pojawiło sie po roku 1992 jak Legia zaczęła odnosić sukcesy? Kibiców Wisly namnożyło się po sukcesach w Pucharach? Pojawili sie nawet kibice Groclinu na odległość. Ludzie wola iść na łatwiznę.

 

Osobiście kocham swój klub Polonię Słubice i nie wyobrażam sobie żebym mógł kibicować jakiejś drużynie, która prezentuje "komercyjne [beep]o".

 

Polsat stara się - za tak śmiesznie niski abonament za kanał sportowy mam emocje przez które wczoraj podczas meczu Polska - Rosja nie zszedłem na zawał a po meczu się popłakałem. To są moi drodzy prawdziwe emocje fundowane nam przez drużyny które się kocha i to nieważne w jakiej dyscyplinie sportu.

 

Ja osobiście nie mam żadnej przyjemności z oglądania meczów, w którym nie kibicuje nikomu.

 

Wracając do tematu:

 

Dla mnie w Polsacie Sport brakuje tylko i wyłącznie Orange Ekstraklasy, bo lig zagranicznych nie oglądam wcale bo po co. Podoba mi sie to, że mimo że kocham piłkę nożna nie ma na tym kanale samej kopanej tylko relacje z różnych dziedzin. Podobnie jak Euroosport Polsat stara sie dywersyfikować i dla mnie jest na razie ok.

 

Pozdrawiam

 

P.S Canal+ i Polsat Sport maja różne grupy docelowe (no prawie różne) więc porównywanie ich nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I przy okazji widać kto kogo naciągnął na abo Polsatu. Kup platforme a tylko na niej zobaczysz MŚ a później są na kanale otwartym. Tak jak ktoś tu kiedyś powiedział C+ kupuje prawa prestiżowe których nigdzie indziej nie można zobaczyć w telewizji niekodowanej a Polsat ma większość praw ogólnodostępnych, a jeśli nie są, to sam je udostępnia np siatkówka, koszykówka, żużel, MŚ w piłce nożenej, F1 czy teraz MŚ w piłce ręcznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie nie zgodzić się z tym co pisze cidik :wink:

 

Konia z rzędem temu kto kupił tylko Polsat Cyfrowy dla oglądania MŚ w piłce ręcznej :)

Tu jest ukłon Polsatu dla pozostałych kibiców, którzy nie posiadają telewizji satelitarnej, aby mogli zobaczyć walkę o medale Polaków.

Pytanie tylko kto tu ma spełniać misję publiczną :?: widocznie jednak ....komercyjna stacja.

 

Życzę Ci miłego oglądania tylko i wyłącznie prestiżowych transmisji :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka z gazeta.pl

 

Polsat dobrem narodowym

 

Nie wygrywali - wygrywają, nie wzbudzali emocji - wzbudzają, byli na marginesie sportu - są w centrum. Jeszcze dwa tygodnie temu wiedza Polaków o piłce ręcznej ograniczała się do znajomości trenera Bogdana Wenty i podobno (tak nam powiedziano) najlepszego zawodnika - Grzegorza Tkaczyka. Przed mistrzostwami wydawało się, że awans do ćwierćfinału będzie sukcesem. Ale nikt jeszcze wtedy nie zdawał sobie sprawy z magicznej mocy telewizji pokazującej mistrzostwa.

Zagadkę sukcesu polskich piłkarzy rozwikłał jeden z publicystów "Gazety". Twierdzi on, że istnieje zależność między wynikami polskich zespołów, a telewizją, która pokazuję dane wydarzenie. Siatkarki i siatkarze zdobyli dwa mistrzostwa Europy i wicemistrzostwo świata dopiero jak prawa do transmisji kupił Polsat. Stacja ta pokazuje piłkarską Serie A od tego sezonu, a tym czasie do Włoch przeniosło się już trzech Polaków (Kamil Kosowski, Radosław Matusiak i Kamil Król, ten ostatni do drugoligowej Brescii). Do czasu jak na wyłączność ligę włoską miał Canal + o takiej liczbie rodaków na Półwyspie Apenińskim mogliśmy marzyć. Przed sezonem Polsat kupił prawa do pokazywania drugiej ligi angielskiej i teraz Grzegorz Rasiak jest jej najlepszym strzelcem. Przedtem, był tylko najlepszym strzelcem Derby County. Teraz Polsat nabył, bodaj do 2012 roku prawa do pokazywania mistrzostw świata i Europy kobiet i mężczyzn. I już rozpoczęła się złota era polskiego szczypiorniaka. Jakby ktoś miał jeszcze wątpliwości - to na Polsacie Wisła Kraków w nieprawdopodobnych okolicznościach awansowała do fazy grupowej Pucharu UEFA po wygranej z Iraklisem. A odpadła w TVP 2.

Powstała nawet koncepcja, by Polsat dostał na wyłączność prawa do pokazywania finałów Euro 2008 i nie musiał się dzielić z TVP (bo ta jak zwykle wszystko zepsuje), to może i piłkarze dobrną do strefy medalowej.

Oczywiście coś za coś i wśród okrzyków radości będą się przewijały przekleństwa. Bo obiecali mecz w kanale otwartym, a zadekowali się na Polsacie Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Półfinałowy mecz Polaków z Danią na mistrzostwach świata w piłce ręcznej pokaże Telewizja Polsat.

 

Czwartkowe spotkanie w Hamburgu zaplanowano na godzinę 20:00.

 

Dwie i pół godziny wcześniej w Polsacie Sport będzie można zobaczyć pierwszy półfinałowy mecz Niemiec z Francją.

 

W otwartym Polsacie obejrzymy również ostatni mecz biało-czerwonych na turnieju w Niemczech.

 

O tym, czy będzie to spotkanie o brązowy lub złoty medal, zadecyduje wynik konfrontacji z Duńczykami.

 

Źródło informacji: INTERIA.PL/Wirtualne Media

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka ręczna interesuje jednak Polaków. ;)

 

Rekordowa oglądalność meczu Polska - Rosja

 

Według danych firmy AGB Nielsen Media Research wtorkowy pojedynek ćwierćfinałowy mistrzostw świata oglądało 606 059 osób, co jest rekordem tej stacji i stanowi 4,27% udział w rynku. Mecz rozgrywany był w środę o godz. 17.30, a badanie dotyczyło grupy widzów powyżej 4 roku życia.

 

Przypomnijmy, że dotychczasowy rekord oglądalności Polsatu Sport wynosił 553 tys. - tylu widzów oglądało niedzielny mecz Polaków ze Słowenią na mistrzostwach świata, a poprzedni to finał mistrzostw świata siatkarzy Polska - Brazylia w grudniu - 512 tys.

źródło: gazeta.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co na canal + nie pokazują z rana powtórek ???. Czy na eurosporcie, sportiltila itp nie pokazują powtórek???. Polsat Sport to kanał typowo sportowy i normalne gdy nie ma nic na zywo pokazują powtórki to samo się tyczy tych dwóch wyżej wymienionych. Chyba nie puszczą filmu jak na c+ bo to było smieszne.A tak z innej beczki. Chyba z polstau sport ktoś czyta to forum bo pisałem nie tylko i ja że nie ma meczu w ramówce Ajax Amsterdam – Feyenoord Rotterdam na zywo a tu proszę ramówka jest zmieniona i jest :).

 

Na C+ Sport pokaza 2 powtorki danego meczu i koniec kto nie widzial na zywo ma szanse zobaczyc , poaztym leca tam duzo lepsze filmy niz na wszytskich razem kanalach "Filmowych" CP:D a na Polsat Sport i PSE ogladajac ciagle te powtorki mozna zwymiotowac i tyle:D i smieszniejsze jest wlasnie to ze na kanale sportowym Cyfry leca lepsze filmy niz na Filmowych w CP, bo nie wiem co cie smieszy w tym ze na C+ sport puszczaja b.dobre filmy:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...