Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Tak samo jest np. ze skokami (Eurosport i TVP1/TVP Sport)

PS pokaże w święta pierwsze w historii zwycięstwo Polaka w wyścigu F1 - czyli GP Kanady

Przypomni też, jak PGE Skra Bełchatów zajęłą 3. miejsce w LM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według serwisu tvpolsat.info:

 

W ubiegłym roku Polsat Sport był najchętniej oglądaną stacją sportową w Polsce. Kanał osiągnął udział w rynku na poziomie 0,56% w grupie 4+. Drugie miejsce przypadło Eurosportowi (0,52%), a na trzeciej pozycji znalazła się druga stacja sportowa Polsatu, czyli Polsat Sport Extra (0,18%).

 

Kolejne miejsca zajęły: Canal+ Sport (0,12%), Eurosport 2 (0,05%), TVP Sport (0,04%), Extreme Sports (0,04%) i Sportklub (0,02%).

Najwięcej ludzi ogląda Polsat Sport, bo to jedyna stacja sportowa będąca w pakiecie Mini CP, którą dużo ludzi posiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Sorka ale PS nie ma w pakiecie MINI

Dla jasności, jak na razie jest promocyjnie do końca Sierpnia. No, ale to i tak nie mogło mieć znaczącego wpływu na wyniki oglądalności Polsatu Sport w zeszłym roku, a wręcz żadnego.

 

O historykus mnie wyprzedził. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat sport jest w pakiecie mini do 31 sierpnia 2009 (u abonentów którzy mieli pakiet mini w momencie wprowadzania tej promocji, bodajże od listopada czy coś takiego)

 

No to mam do sierpnia PS, ale jest w Mini, a nie jak napisał KwiateK że nie ma... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Za to Polsat Sport jest w pakiecie Mini Max. Może o to chodziło VH 1.

 

Chyba w Familijnym :> Stacja jest dobrze dostępna, ma zróżnicowaną ofertę to i wyniki są :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kanał najbardziej dostępny nie musi być najlepszy / moje zdanie/ .
Z tym mogę się zgodzić, bo jeżeli kanał ma słabą ramówkę, to nawet bardzo szeroki zasięg mu nie pomoże w podniesieniu oglądalności, ponieważ ludzie mając do wyboru wiele innych kanałów nie będą oglądać kanału, który po prostu ich nudzi. Ale jak widać PS nie jest nudnym kanałem, skoro ma taką oglądalność, ale, czy jest najlepszy, to już zależy od indywidualnych gustów każdego kibica, ponieważ dla jednych najlepszym kanałem jest ten, który pokazuje wiele różnorodnych dyscyplin, a dla innych ten, który pokazuję w dużej ilości ich ulubioną dyscyplinę w najlepszym jej wydaniu. Dla mnie osobiście najlepszym kanałem sportowym jest PS, ponieważ ma zróżnicowaną ofertę i daje mi możliwość kibicowania sportowcom reprezentującym Polskę na MŚ i innych tego typu imprezach, ale ktoś inny może mieć inne zdanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos lubi siatkowke to wybor polsatu sport aktycznie jest najlepszy ja tam wole pilke nozna jak wiekszosc facetow i to na dobrym poziomie wiec wybieram cyfre, takze za koszykowke nba i eurolige no i grand prix na zuzlu z Tomkiem Gollobem. Polsatu sport nie wzialbym za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...