Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby tylko chcieli to ilość transmisji równoległych meczów bylaby większa niż w N.Wystarczy sobie wyobrazić Polsat Sport,Polsat Sport Extra,Polsat Sport HD (mecz kolejki) Polsat Play a także dla osób ktore nie maja tv Sat-Polsat i TV4.

6 meczów o jednej porze,byłby dobry wybor

na polsacie i tv4 nie mogliby pokazywac bo dla telewizji otwartych jest osobny pakiet(no chyba że kupia również ten pakiet) .Dla przykładu -tvp za pokazanie jednego meczu z każdej kolejki zapłaciła przez 3 lata 5 mln euro ,więc nie sa to małe pieniądze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a masz jakiś dowód że nie będzie walczył ? :>

 

 

na polsacie i tv4 nie mogliby pokazywac bo dla telewizji otwartych jest osobny pakiet(no chyba że kupia również ten pakiet) .Dla przykładu -tvp za pokazanie jednego meczu z każdej kolejki zapłaciła przez 3 lata 5 mln euro ,więc nie sa to małe pieniądze

 

Teraz oprócz pakietu "Gold" (31 meczy w tym finał) który ma TVP będzie do kupienia pakiet "Silver" w którym są 30 mecze (bez finału), mecze drugiego wyboru. tzn, muszą to być inne mecze niż te które pokaże telewizja w ramach pakietu "Gold".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a masz jakiś dowód że nie będzie walczył ? :>

 

 

na polsacie i tv4 nie mogliby pokazywac bo dla telewizji otwartych jest osobny pakiet(no chyba że kupia również ten pakiet) .Dla przykładu -tvp za pokazanie jednego meczu z każdej kolejki zapłaciła przez 3 lata 5 mln euro ,więc nie sa to małe pieniądze

 

Teraz oprócz pakietu "Gold" (31 meczy w tym finał) który ma TVP będzie do kupienia pakiet "Silver" w którym są 30 mecze (bez finału), mecze drugiego wyboru. tzn, muszą to być inne mecze niż te które pokaże telewizja w ramach pakietu "Gold".

Sądząc po ostatnich zakupach marnie to wygląda :/ Nawet jak będzie walczył to i tak wyłoży mniej kasy od "N" i wykupi pewnie znowu jakąś siatkówkę żeby zapchać dziurę :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz w ofercie są takie pakiety:

 

Pakiety sprzedawane centralnie (przez TEAM i Uefa)

1. Złoty Pakiet - 31 meczów w tym finał - może zakupić je otwarta jak i płatna TV/

2. Srebrny pakiet - 30 meczów bez finału, pokazywane inne mecze niż tv która ma złoty pakiet - zakupić może free tv lub pay-tv.

3. pakiet skrótów - 10 minutowe skróty z wszystkich meczów dostępne od godz 22.45 w dniu rozgrywek, - pakiet w zestawie z pakietem 1,2, 6 i 8 - dostępny do zakupu dla otwartej tv, obligatoryjnie trzeba pokazywać skróty w dniu rozgrywek.

4. Pakiet pay-tv, PPV - wszystkie mecze, tylko dla płatnych TV (w pakiecie nie ma skrótów).

8. Wszystkei mecze z opóźnienia - można pokazywać mecze dopiero w czwartek

9. Mecze na DVD, VHS itp. - dostępne do sprzedaży dopiero 48 godzin po finale.

10. Prawa poza europę

 

Pakiety sprzedawane przez kluby

5. Wszytskie mecze live - sprzedawane przez kluby w przzypadku nie dogadania się Centrali z żadną TV w sprawie pakietu nr 4.

6. Mecze klubu - klub sprzedaje prawa do retransmisji meczów swojej druzyny po północy w dniu meczu. transmisja okraszona logiem klubu który sprzedał te prawa.

7. Prawa do sprzedawania meczów klubu na DVD, VHS - mecze takie dostepne do sprzedaży mogą być dopiero 48 godzin po finale.

 

 

 

pakiety 11, 12, 14 dotyczą transmisji internetowych, kolejno przez siec komórkowa, przez internet, same audio przez internet.

 

Pakiet 13 to transmisje radiowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę prestiż, jaki daje posiadanie LM oraz fakt, że:

- dla nSport LM jest flagową marka

- TVP musi mieć LM, bo ją zjedzą abonenci

- Polsat nie chce wydawać dużo pieniędzy, ale chce się czymś chwalić (teraz się chwali retransmisjami LM w słabej jakości jako "LM w Cyfrowym Polsacie"); poza tym ma najmniej wymagających abonentów.

 

Pewnie rozkład będzie taki:

- TVP: Pakiet Gold + skróty (opcja 1+3),

- CP: Pakiet Silver lub retransmisje (opcja 2 lub 8 )

- nSport: pakiet payTV (opcja 4)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co myślicie o takim rozwiązaniu- canal+ i orange sport zawiązuja koalicje i razem kupuja lige mistrzów?(maja juz tak z nba i liga francuską)Osobno ,raczej zadna z tych stacji nie kupi pakietu 4 ,ale razem?

wg mnie sytuacja może wygladać tak:

tvp kupuje pakiet "gold" i to jest raczej na 100% pewne.Co do tego pakietu sliver to wg mnie nikt go nie kupi ,bo ta stacja co kupi pakiet 4 wyszłaby na tym jak zablocki na mydle.Przykładowo:

1 tvp kupuje oba pakiety (gold i silver) i praktycznie cała lm jest za free

2 tvp gold,otwarty polsa t silver -taka sama sytyuacja

3 tvp gold ,ps-silver -wtedy cp ma w zasadzie ten sam produkt co stacja (mam tu na myśli nsport lub canal+ ) która kupi pakiet 4.( no bo przeciez tvp jest w cp ,więc 2 mecze z każdej kolejki live + skróty byłyby w Cp)

 

Jesliby ,ktoraś z tych 3 sytuacja miała miejsce, to lm może nawet kupowac tv Trwam,więc wątpie aby taka sytuacja miała miejsce,bo ta stacja co kupi pakiet 4 też bedzie maiała coś do powiedzenia w tej sprawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym zeby PS wygrał LM.Pewnie prawa kupi tez TVP,która jest na platformie Polsatu ale to mnie nie zadowala.Fatalna jakość transmisji,mylący

sie Szpakowski,mecz w letterboxie a wynik i logo poza ekranem,co sprawia ze ich nie widać jak telewizor dostosuje sie na pełny ekran.Ależ sie stęsknilem za LM w PS-najlepsze zespoły i Mateusz Borek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się tak ustawiłem że mnie nie obchodzi kto kupi ligę mistrzów. Mam z polsatem umowę do czerwca. Jak polsat kupi ligę mistrzów to zostanę w polsacie , jak n kupi to przejdę do n. Mam już dość słabej piłki w polsacie. . Wie ktoś może gdzie napiszą o tym kiedy będzie ten przetarg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym skrytykować jakość transmisji włoskiej Serie A w PS/PSE. Widzieliście ostatnie spotkanie Udinese - Lazio? Jakość transmisji była chyba nawet gorsza od ligi greckiej, której transmisje w PS wyglądają słabo. Wiem, że to nie Polsat odpowiada za transmisję, ale wyglądało to bardzo słabo i to już nie pierwszy raz. Czasem wygląda wszystko ładnie, a czasami tragedia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...