Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy już nie podał tegoktos ale zapodam tu:

 

 

112 tys. zł kary dla Polsatu Sport

 

Źródło: krrit/Puls Biznesu

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji (KRRiT) po otrzymaniu raportu z Departamentu Reklamy nałożyła na telewizję Polsat Sport karę w wysokości 112 tys. zł. Powodem było znaczne przekroczenie limitu reklam oraz nadawanie reklam piwa przed godz. 20.

Za przekroczenie ilości reklam telewizja Polsat Sport będzie musiała zapłacić 80 tys. zł, a za nadawanie reklam piwa przed godz. 20 - 32 tys. zł.

 

Według Gazety Wyborczej, z najnowszych badań Komisji Europejskiej wynika, że w polskich telewizjach przekraczany jest ustawowo ograniczony do 12 minut na godzinę czas reklamowy. Badaniami Komisji objęte zostały TVP1, Polsat, TVN oraz TV4. Do tego nadawcy znacznie podwyższają poziom głośności reklam w porównaniu do pozostałej części programu, co czasami jest już przesadą, zwłaszcza w godzinach wieczornych i nocnych.

 

Według wymienionych w raporcie Komisji nadawców, limity reklamowe nie zostały przekroczone, a jedynie do czasu reklamowgo błędnie wliczono sponsoring.

 

Komisja Europejska nie zamierza w najbliższym czasie wszczęcia procedury przeciwko Polsce za łamanie przepisów Unii Europejskiej, dotyczących reklam w telewizji.

 

SatKurier.pl

 

Caly Polsat... Jak by mogli to podczas transmisji meczu to gdy pilka wyszlaby na aut puszczali by reklamy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisaj jest mecz PSV a jutro Ajaxu ;) 1 mecz na dzien w weekendy na zywo by mnie satysfakcjonowal w polsacie sport, ale chyba tak nie jest skoro piszecie ze tylko siatkowka jest ?

 

Wlasnie jestem po meczu Celticu dosc ciekawy mecz oprocz tego ze celtik gra slabo ;] a komentarz - dobry

 

 

A to prawda ze CP wygralo lige hiszpanska? na jakims forum to przeczytalem ale nie pamietam jakim ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LIGA FRANCUSKA - (kontrakt obowiązuje do końca sezonu 2007/2008)

PUCHAR ANGLII - (kontrakt obowiązuje do końca sezonu 2007/2008)

wybrane mecze REPREZENTACJI ANGLII - (kontrakt obowiązuje do końca sezonu 2007/2008)

liga NBA - (obowiązuje do końca sezonu 2007/2008)

 

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie PS pisze, że mają prawa do kanału klubowego Barca TV, a nie całej ligi hiszpańskiej.

 

@KaxxL nie sugeruj się tym, żę jak ktoś napisał, że na PS jest tylko siatkówka, to tak jest, tylko sam sprawdź w programie, bo jak wcześniej pisałem to już zaczyna być stereotypem. A dla tych, co nadal uważają, że na PS leci przeważnie Siatka, a piłki prawie wcale, mam wykaz wszystkich meczy, jakie w najbliższym czasie będą lecieć na PS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...