Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj przeglądałem w necie program PS na njbilższe dni i co widze...

w niedziele ŁKS - Legia, 10 dni później Groclin - Legia, w 1 i 2 kolejce Pucharu Ekstraklasy też pokazywali Legie :!: To sum up 4 kolejki 4 mecze Legii :?: Ja rozumiem że może w Polsacie lubią Legię no ale bez przesady :!: Czasem puszczą Wisłe, Lecha, PGE a KORONY KIELCE nie pokazują wogóle. W najbliższej kolejce PE jest Cracovia - Korona i też nie pokażą bo legła ważniejsza.

[beep]izm. :!::x

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przeglądałem w necie program PS na njbilższe dni i co widze...

w niedziele ŁKS - Legia, 10 dni później Groclin - Legia, w 1 i 2 kolejce Pucharu Ekstraklasy też pokazywali Legie :!: To sum up 4 kolejki 4 mecze Legii :?: Ja rozumiem że może w Polsacie lubią Legię no ale bez przesady :!: Czasem puszczą Wisłe, Lecha, PGE a KORONY KIELCE nie pokazują wogóle. W najbliższej kolejce PE jest Cracovia - Korona i też nie pokażą bo legła ważniejsza.

[beep]izm. :!::x

 

Pozdrawiam.

 

zaczynam mysleć, że jestes takim kibicem w stylu: łysy, w dresie, i <---autocenzura--> ;)

 

Przecież nie bedą pokazywać meczu ze stadionu Craxy, bi jeszcze im tam ktos kosę w plecy wbije :P Chyba znasz określenie "Krakowscy Nozownicy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może sam jesteś jakimś dresiarzem leszczu, ale ja nie 8). Jestem przekonany na 99% że nie byłeś w życiu na meczu ani w Kielcach, ani Krakowie ani nigdzie indziej i dlatego wypisujesz takie głupoty. Jeśli uważasz że mecz Cracovia - Korona jest mało atrakcyjny to polecam obejrzeć powtórkę z sobotniego meczu ligowego tych drużyn... to pogadamy wtedy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek z testową emisją programu ruszy kanał Polsat Sport HD – zapowiada Marian Kmita, szef sportu w Polsacie, który tym samym podtrzymuje swoje wcześniejsze deklaracje o starcie stacji 12 października. Oficjalne rozpoczęcie nadawania Polsatu Sport HD planowane jest na 2 listopada br.

Polsat Sport HD w technologii wysokiej rozdzielczości pokazywać będzie m.in. polską ligę koszykówki, piłkarski Puchar Ekstraklasy, ekstraligę żużlową czy puchar świata w Rugby. W przyszłym roku w HD oglądać będzie można także Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej mężczyzn i Mistrzostwa Europy w piłce nożnej.

 

Nowy kanał dostępny będzie na platformie Cyfrowego Polsatu. Według wcześniejszych zapowiedzi, Polsat Sport HD będzie także dystrybuowany za pośrednictwem sieci kablowych.

 

źródło:MediaLink.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może sam jesteś jakimś dresiarzem leszczu, ale ja nie 8).

a właśnie tym postem cos udowodniłeś 8) I swoim podpisem także 8)

na meczach byłem i to na niejednym.

 

 

No jestem bardzo ciekawy jak ten Polsat Sport HD będzie wyglądał. Oby było cały czas w HD a nie tak jak w nSport że wiele transmisji jest w normalnym 4:3 (a na TV HD wygląda to jak "kaka" w przeręblu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno nie będzie cały czas HD, to jest właściwie nie do zrealizowania na początek, przecież wiele sportów i tak nie jest nagrywane w HD czy np. spotkania w studio czy coś w tym stylu to nie będzie w HD, bo i po co :?: ciesz się jak będzie w 16/9 nawet bez HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanie, oplacam pakiet familijny, i jesli nadchodzacym nowym miesiacu chcailbym dokupic sobie pakiecik sport, to jak to powiniem zrobic. czy wystraczy ze od nowego okresu rozliczeniowego (zaczyna sie u mnie 18 kazdego miesiaca) do podtsaowej kwoty 35 dolicze cene pakietu sport 13,90 i powinno byc wszystko ok ? w koncu kazdy pakiet ma inna cene, wiec jesli na koncie ich znalazla by sie kwota 48,90 to wiedzieli by ze to dodatkowo za pakiet sport,m czy trzeba by to bylo jakos inaczej zalatwic ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawienie sie kolejnych kanalow sportyowych musialo to spowodowac , najwiecej traci Polsat bo wiele praw mial za grosze teraz pojawila sie wieksza konkurencja .... ktora grosza nie zaluje. Ale abonenci CP niemaja sie czym przejmowac bo przeciez kanal TVP Sport niedlugo do was zawita

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...