Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Piłkarski weekend w Europie: 10 meczów na żywo!

 

Rozgrywki ligowe w większości krajów zbliżają się do finiszu i wyniki meczów mają coraz większe znaczenie. W najbliższy weekend wielokrotnie relacjonować będziemy rywalizację w 6. krajach Europy - na żywo pokażemy 10 meczów.

 

Piątek 13.04

West Bromwich Albion - Sheffield United (Polsat Sport Extra, godz. 20.40)

Ajax Amsterdam - NAC Breda (godz. 20.25, Polsat Sport)

Academica Coimbra - FC Porto ( Polsat Sport Extra, godz. 22.10)

 

Sobota 14.04

PSV Eindhoven - Twente Enschede (Polsat Sport Extra, godz. 19.25)

St. Johnstone - Celtic Glasgow (Polsat Sport, godz. 13.25)

Lecce - Juventus (Polsat Sport Extra, godz. 14.25)

 

Niedziela 15.04

Feyenoord - Heraclesem Amelo (Polsat Sport Extra, godz. 14.25)

Boavista Porto - Uniao Leira (godz. 20.55 w Polsacie Sport)

 

Poniedziałek 16.04

Benfica Lizbona - Sporting Braga (Polsat Sport Extra, godz. 20.40)

Larisa - Olympiakos (Polsat Sport Extra, godz. 17.55)

źr. POLSAT SPORT

Ja bym tam wola dwa trzy spotkania ale lepszych lig 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wole 16:9 po niemiecku niz 4:3 po polsku. Bo co tu komentowac w walce bokserskiej. Zreszta jak sie oglada pojedynek na zywo na gali bokserskiej to przeciez komentarza nie ma a ludzie ciezkie pieniadze za to placa.

 

W ogole jestem zwolennikiem dodania mozliwosci wyboru sciezki bez komentarza na kanalach sportowych. Czasem lepiej slucha sie trybun niz denerwujacych komentatorow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może już wkrótce rozstrzygnie się sprawa transmisji telewizyjnych ze spotkań żużlowej Ekstraligi. Jak donosi Gazeta Pomorska, w najbliższym czasie ligę wspólnie pokazywać będą Polsat Sport i TVP.

Podobno od kilku dni szefowie obu stacji negocjują prawa na jakich mieliby podzielić się żużlowymi relacjami. Byłoby to pewne rozwiązanie konfliktu, gdyż najbardziej poszkodowani są kibice, którzy nie wiedzą, gdzie będą mogli oglądać spotkania swojej ulubionej dyscypliny.

 

Na razie jednak przedstawiciele obu telewizji nie potwierdzają tych sensacyjnych doniesień. - Nie będę niczego komentował. Mogę wypowiadać się w sprawach czysto sportowych. Te nas bowiem interesują - mówi Paweł Wójcik. Robert Korzeniowski także zbytnio nie przejmuje się doniesieniami Pomorskiej, jednak potwierdza, że żużel znajduje się w centrum zainteresowań Telewizji Publicznej. - Nic mi o takich negocjacjach nie wiadomo. Wiem jedynie, że jest poważny konflikt, my nie chcemy naruszać niczyich praw, ale jednocześnie nie chcemy zawieść naszych widzów i kibiców. W ciągu najbliższych dni nasze ostateczne stanowisko zostanie zaprezentowane.

 

Wspólna umowa miałaby obowiązywać do 2009 roku, a spotkania miałyby być transmitowane między innymi na takich kanałach jak TVP3, TVP Sport, Polsacie Sport i być może w otwartej TV4, gdzie pokazywane są spotkania ligi koszykówki i siatkówki. Jednak ostateczne decyzje poznamy prawdopodobnie w piątek lub w najbliższą sobotę. ź.sportowefakty.pl

Niech się wreszcie w końcu zdecydują co i jak bo mnie krew zalewa :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważliście jak dziwnie puszczaja lige holenderska na Polsacie Sport? Wyglada to tak jak by kamerzysta nie nadarzał za piłka i czesto jej nie widać. Jak ostatnio w meczu był karny to nie było widać lewego słupka, w ten róg strzelił własnie piłkarz wykonujacy rzut karny i nie było widać prawie bramki, prócz tego w połowie obciety bramkarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważliście jak dziwnie puszczaja lige holenderska na Polsacie Sport? Wyglada to tak jak by kamerzysta nie nadarzał za piłka i czesto jej nie widać. Jak ostatnio w meczu był karny to nie było widać lewego słupka, w ten róg strzelił własnie piłkarz wykonujacy rzut karny i nie było widać prawie bramki, prócz tego w połowie obciety bramkarz.

Liga holenderska jest nadawana żródłowo w 16/9. Niema przekazu 4/3, dlatego PS obcina dopiero u siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsacie na razie nikt nie potwierdza informacji, ale najprawdopodobniej najbliższe mistrzostwa Europy w Austrii i w Szwajcarii będzie można obejrzeć w trzech kanałach: Polsacie, Polsacie Sport i Polsacie Sport Extra.

 

Nieoficjalnie wiadomo także, że z Polsatem negocjuje TVP. W razie porozumienia obie stacje podzieliłyby się relacjami tak jak w przypadku mistrzostw świata w Niemczech w 2006 r. - telewizja publiczna transmitowałaby mecze Polaków oraz inne wybrane spotkania. W otwartym kanale Polsatu kibice mieliby zobaczyć wybrane spotkania, a wszystkie pojedynki Euro 2008 miałyby w swojej ofercie Polsat Sport i Polsat Sport Extra.

 

Polsat na pewno będzie się także starał o zakup praw do Euro 2012. Niewykluczone, że stacja stanie do przetargu wspólnie z TVP.

 

Źródło: Gazeta Wyborcza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj to sie mylisz

To pewne, już dzisiaj UEFA ogłosi, że stacja Polsat nabyła wyłączne prawa do transmisji Euro 2008 na terenie Polski - informuje "Gazeta Wyborcza". W stacji na razie nikt nie potwierdza tej informacji, ale najprawdopodobniej najbliższe mistrzostwa Europy w Austrii i w Szwajcarii będzie można obejrzeć w trzech kanałach: Polsacie, Polsacie Sport i Polsacie Sport Extra.

 

 

Według Press Polsat rozpoczął kilka dni temu rozmowy z zarządem TVP na temat podziału praw do transmisji, jak to miało miejsce podczas Mistrzostw Świata w Niemczech. Telewizja publiczna transmitowałaby więc mecze Polaków oraz inne wybrane spotkania. W otwartym kanale Polsatu kibice mieliby zobaczyć wybrane spotkania, a wszystkie pojedynki Euro 2008 miałyby w swojej ofercie Polsat Sport i Polsat Sport Extra.

 

Polsat, jak informowaliśmy wcześniej na pewno będzie się starał o zakup praw do Euro 2012. Niewykluczone, że stacja stanie do przetargu wspólnie z TVP.

 

zrodlo GW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słoneczna telewizja po raz kolejny stanie się ważnym medium dla kibiców europejskiej piłki nożnej. Według informacji Gazety Wyborczej, telewizja Polsat nabyła prawa do pokazywania Euro 2008. Mecze być może pokaże także TVP.

Tu cała wiadomość: http://media2.pl/media/22959-euro-2008-w-polsacie.html

 

TVP normalnie leci sobie w kulki :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosze mnie zle nie zrozumiec. Mam tu na mysli ze zawody takiej rangii powinny byc realizowane w TVP to jest jakby ich obowiązek, /tak jak to jest np. w Niemczech/ W moim przypadku znowu bede skazany na relacje stacji niemieckich a to mi sie nie uśmiecha mimo iz znam niemiecki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...