Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tym razem rozpisałeś się bez sensu. Wróć do Calcio,, bo na siatkówce, piłce ręcznej czy koszykówce to Ty mało się znasz :) Zamiast mówić panie Kmita jak to pan pompuje kasę w polski sport powiedz konkretnie i pokaż owe efekty np. w Szczypiorniaku. Otóż na tej samej zasadzie to i NC+ wspiera polski żużel.. No i trzymajmy się faktów - a te nie są tak wygodne dla Pana Zygmunta- Mostostal Kędzierzyn Koźle- dwa razy trzeci w Lidze Mistrzów przed erą Polsatu, wysokie lokaty reprezentacji Polski w LŚ czy w ME. Organizacja finału  LŚ w Katowicach w 2001 r. Kwestią czasu były sukcesy, Polsat zainwestował w bardzo popularną dyscyplinę wypromowaną przez TVP i Canal + . Siatkówka nie była w ruinie, tylko wieloletnie działania w siatkówce przyniosły swoje owoce akurat w momencie kiedy Polsat dopiero mocno w nią wchodził. Przypisywanie sobie wyłącznych zasług jest nieprawdą. Polsat wsparł siatkówkę i tyle. Teraz zbudował niebezpieczny monopol oparty na układzie wątpliwym etycznie.

@wislok tym razem to Ty nie załapałeś mojego przekazu. 

 

Załóżmy, że Kmita ma rację (oboje wiemy, że tak nie jest, ale na chwilę się z nim zgódźmy). 

 

Kmita chwali się w wywiadach, że Polsat niejako inwestuje w polski sport. A ja zadaję pytanie co będzie potem, co będzie jeśli te dyscypliny, które są teraz w Polsacie za jakiś czas pojawią się w Eleven lub w ramionach innego, nowego gracza. Co wtedy powie Kmita? 

1) przeprosi się z kontentem a'la nc+

2) z siatkówki, piłki ręcznej i innych dyscyplin skieruje swój wzrok na polskiego ping-ponga i polski snowboard?

 

PS. Ja te wszystkie czasy Waldemara Wspaniałego, Mostostalu, Galaxi Częstochowa, reprezentacji Polski, Murków, Szczerbaniuków, Prusów, Gruszek i Świderskich, Mazurów doskonale pamiętam. Tylko czy siatkówka w naszym kraju miała wtedy taką pozycję jak dziś? O to mi się w naszym sporze najbardziej rozchodzi... 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nazywasz to sporem.. Nie sądziłem,że aż tak do tego podchodzisz. Oczywiście,że nie miała takiej pozycji, jednakże ja odbiję piłeczkę. Canal+ przez lata władował w polską piłkę ligową ciężkie miliony, jeśli nie mld zł. Nie będę Ci zadawał pytań retorycznych bo oboje wiemy,że efektów tego nie widać. Na nic by się nie zdały miliony Polsatu gdyby nie było odpowiednich fundamentów- czyli szkolenia młodzieży, całego systemu, trenerów itd. Wykazałem i Ty to potwierdzasz,że siatkówka nie była upadłą dyscypliną bez perspektyw,ale stopniowo się rozwijała, była to popularna dyscyplina w Polsce. Dwa - nie zapominajmy o innych, przecież to Plus nienależący jeszcze do Solorza bardzo mocno wspierał siatkówkę, PGE, Orlen. Polsat trafił na okres hossy i lubi przypisywać sobie wszelkie zasługi z tym związane z czym nie sposób się zgodzić.

Jednak ja miałem na myśli pisząc układ jednak co innego- zdobywanie praw bez przetargu jak MŚ w siatkówce 2014 w hotelu Sheraton w 2008 r.?? Ja mam na myśli te wszystkie od lat zdobywane prawa wyłącznie przez Polsat gdzie inni nadawcy z góry nie mają szans, bo się ich wyklucza jak ostatnio TVP?? Czy te relacje osobiste nie są po prostu zwyczajnie nie etyczne i nie wpływają na obiektywność gdy przychodzi do kolejnej transzy praw. Zatrzymani Prezesi PZPS,a PSN udaje,że to nie ma miejsca jest normalne.. Wszyscy teraz mówią o FIFA, my dawniej mówiliśmy o PZPN- może warto się zastanowić dlaczego PZPS pomimo takiego boomu na siatkówkę notuje co rok deficyt budżetowy.. Wyniki reprezentacji przynajmniej mi nie mogą zasłonić przekrętów itd. Kiedyś mnie zapytałeś co bym wolał - wyniki kadry czy dobrze funkcjonujący związek- odpowiem Ci,że chcę i tego i tamtego . Bo bez dobrze funkcjonującego związku prędzej czy później siatkówka zanotuje upadek. Zresztą dlaczego patrzeć na to przez pryzmat tylko męskiej kadry- w żeńskiej mamy ogromne kłopoty, pokolenie złotek odchodzi,a następczyń nie widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet, gdyby przetargi zostały zorganizowane, to i tak zwycięzca byłby z góry znany. Po prostu czasami bardziej od ceny za prawa liczy się współpraca, czy sposób realizacji wydarzeń sportowych. Dobrym przykładem może być ostatni przetarg na prawa do Ekstraligi, który wygrał C+, chociaż to podobno oferta Polsatu była najbardziej korzystna. 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ELIMINACJE MISTRZOSTW EUROPY W PIŁCE NOŻNEJ - TRANSMISJE / aktualizacja /

8.10.15 r.(czwartek)

17:50 Polsat Sport Extra: Gruzja - Gibraltar

20:35 Polsat Sport: Szkocja - Polska

20:35 Polsat Sport Extra: Irlandia - Niemcy

00:30 Polsat Sport Extra: Rumunia - Finlandia /premiera/

 

9.10.15 r.(piątek)

20:35 Polsat Sport Extra: Słowacja - Białoruś

00:30 Polsat Sport Extra: Czarnogóra - Austria /premiera/

04:30 Polsat Sport Extra: Macedonia - Ukraina /premiera/

 

10.10.15 r.(sobota)

17:50 Polsat Sport Extra: Kazachstan - Holandia

20:35 Polsat Sport Extra: Czechy - Turcja

00:00 Polsat Sport Extra: Chorwacja - Bułgaria /premiera/

04:00 Polsat Sport Extra: Bośnia i Hercegowina - Walia /premiera/

 

11.10.15 r.(niedziela)

17:50 Polsat Sport Extra: Serbia - Portugalia

20:35 Polsat Sport: Polska - Irlandia

20:35 Polsat Sport Extra: Niemcy - Gruzja

23:00 San Marino - Słowenia /premiera/

 

12.10.15 r.(poniedziałek)

17:50 Polsat Sport: Rosja - Czarnogóra

17:50 Polsat Sport Extra: Szwecja - Mołdawia

20:35 Polsat Sport: Ukraina - Hiszpania

20:35 Polsat Sport Extra: Estonia - Szwajcaria

23:00 Polsat Sport Extra: San Marino - Słowenia /premiera/

 

13.10.15 r.(wtorek)

20:35 Polsat Sport: Holandia - Czechy

20:35 Polsat Sport Extra: Turcja - Islandia

23:00 Polsat Sport Extra: Belgia - Izrael /premiera/

 

Polsat Sport: 5 transmisji "na żywo"

Polsat Sport Extra: 11 transmisji "na żywo", 8 premier

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się rozpoczęcie studia przed meczami ze Szkocją i Irlandią dopiero o godz 19:15.Oczywiście znajdą się osoby, które powiedzą że ich interesuje tylko mecz, a nie ględzenie przed. Ale to są decydujące mecze, zwłaszcza z Irlandią powinni zrobić studio o 18. Powinno to być zwieńczenie eliminacji z domniemanym awansem. A tutaj jak nie mecz z Izraelem o 17, zamiast o 16 i potem oczywiście wypada też w niedzielę nieśmiertelna siatkówka, która wcale możne nie trwać dwie a np. trzy godziny. Co zrobią wtedy?

 

W ogóle z tą siatkówką to ciekawa sprawa, bo z tego co pamiętam, to dniu w większości meczów eliminacji ME, właśnie też wypadały mecze siatkówki tuż przed. Np. z Gibraltarem studio było dopiero o 20, bo oczywiście była siatkówka. Nieraz nic ciekawego przez tydzień nie ma, ale jak są decydujące mecze eliminacji, to oczywiście siatkówka też musi mieć mecz. Dziwny i ciągły zbieg okoliczności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę pochwalić Punchera- krytykowali tam galę Polsat Boxing Night. Może nie wprost,ale potwierdzili amatorkę . 

 

A co konkretnie mówili? 

 

 

@widz666, bez przesady. 1,5h starczy by pogadać o meczu. Dłuższe studio? Można by dać, jeśli byłoby coś innego, a tutaj mamy mecz U-21 Polska - Izrael i mistrzostwa Europy w siatkę, Polska - Białoruś. Siatkówki ogólnie jest bardzo dużo, więc nic dziwnego że często się to nakłada z eliminacjami. Z Giblartarem to chodzi ci o 1 kolejkę eliminacji? Wtedy chyba o 18 był jakiś mecz eliminacyjny, a siatkówka leciała na Polsat Volleyball bo były MŚ. 

Edytowane przez Lanser123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Punchera, to jak będzie na Iplii to się obejrzy, wczoraj widziałem tylko pierwsze 5 minut. Ale raczej narzekali na sędziów i na zachowanie Piątkowskiej, czy zbyt wysoko założony pas ochronny przez Brodnicką. Za to nie odpowiada Polsat, więc dla mnie to jest oczywiste i słuszne zarazem. Gdyby narzekali na człowieka, który wymyślił w ogóle idiotyczną walkę Adamek - Saleta, to bym im bardziej gratulował.

 

Sprawdziłem godziny studia przed meczami eliminacyjnymi i były takie:

 

07.09.2014  Gibraltar - Polska 17:00 pierwsze studio, potem mecz Gibraltar - Irlandia, 20:00 drugie studio

11.10.2014  Polska -Niemcy 18:00

14.10.2014  Polska Szkocja 18:00

14.11.2014  Gruzja Polska 16:00 - mecz był o 18:00

29.03.2015  Irlandia - Polska 19:00 - wcześniej Final Four siatkówki

13.06.2015  Polska - Gruzja 16:20 - mecz o 18:00

04.09.2015  Niemcy - Polska 19:00

07.09.2015  Polska - Gibraltar 19:00

 

Czyli widać, że na początku, na nowości, entuzjazmie zaczynali o 18, a paradoksalnie potem, kiedy Polsce zaczęło iść dobrze to już im się znudziło. Ale teraz są dwa ostatnie, decydujące mecze, więc zwłaszcza w Warszawie by nie szkodziło oddać większe emocje przed, dać wcześniej ekspertów, analizy, pokazać jadących piłkarzy na stadion, zrobić na koniec jakieś święto związane z długo oczekiwanym awansem. Inna sprawa, że wcale nie jestem przekonany co do awansu. Według mnie w Glasgow przegrają, a ostatnie, decydujące mecze Polsce raczej wie wychodzą - vide Ukraina, Anglia, Czechy na Euro, kiedyś mecz ostatniej szansy ze Słowenią i 0:3.

 

Mówi się, że to już inna drużyna, ano zobaczymy, ale stawiam też na to, że Lewandowski jednak bramki Szkocji nie strzeli. Na 90 procent zadecyduje mecz z Irlandią.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście mecze siatkówki dublowane na PS news i Polsat Sport, i przez tą głupotę  nie ma w piątek wyboru innego meczu el. ME nawet obejrzeć.. 

@widz666 dłuższe studio? Ale wtedy i tak by ten dłuższy czas przeznaczyli na reklamy :D więc nie ma po co hehe. 

Poza tym Łapiński, Dziekanowski to żenujący "eksperci" i co tydzień by mogli mówić to samo co już wiele razy powiedzieli więc ich słuchać nie ma sensu. Ja już przestałem bo to szkoda czasu naprawdę. Gdyby zaprosili ciekawych gości, a nie swoich że tak powiem [beep]ów to by było ciekawiej. No, ale skład Dziekanowski, Łapiński, Ziober to przecież kpina... 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bożydar to już przegina bez kitu. Cytuje "Polacy grali do 15min, a potem Szkoci mieli sytuację za sytuacją". No odleciał już w tym krytykowaniu... Albo okulary mu zaparowały albo bajerował z Dziekanowskim i meczu nie widzieli nawet. Brak słów. 

Zamiast budować pozytywną atmosferę  to on szuka dziury w całym, dotychczas go ceniłem, ale dzisiaj mnie zirytował naprawdę tym co robi w tym studio po meczu. 

 

Ciekawe jak dziś te "skróty" el.ME będą wyglądały, pewnie znowu pokaża składy+ gole i end. A tyle meczów ciekawch, powinni to polepszyć, a nie, skróty z prawdziwego zdarzenia pokazać! 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...