Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Polsat się reflektuje ,lepiej później niż wcale,o rok za późno,wiadome,ze jednak żadnego finału nie pokażą.

B.Tomaszewsjkie się zachowywał jak nie on,zazwyczaj jest ostrożny,pesymistyczny,bardzo chciał jak polscy patrioci aby wygrała Polka. Reszta to hejterzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wygrała Polka, tyle że reprezentująca Niemcy ;). Myślę, że jeżeli w przypadku obecnego ministra finansów nie wnikano w obywatelstwo (wnikanie skończyłoby się Trybunałem Stanu dla kilku osób, bo nie może być ministrem osoba nie posiadająca obywatelstwa polskiego), to i w przypadku Lisickiej nie powinno się wnikać, a uznać, że skoro ma rodziców Polaków, mówi po polsku to jest Polką :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciężko się z Wami zgodzić. Widać pokolenie Y ma całkiem inne wymagania dot. komentowania. Pan Tomaszewski to ogromna klasa, wiedza, styl i kultura osobista. Jest niesamowity i warto zobaczyć jak powinien wyglądać profesjonalny komentarz sportowy w tenisie.

Zgadzam się w 100%. Pan Tomaszewski wiele już przeżył i jego wiedza (także historyczna) na temat tenisa jest niesamowita. Ktoś wcześniej napisał o jakiejś wadzie wymowy, nie wiem o co chodzi, czy mógłby to rozwinąć? Ja osobiście niczego takiego nie słyszę, za to da się wyczuć jego "dżentelmeńskość", nawet za mikrofonem ;) I to ważne w takim sporcie jak właśnie tenis. Ma swoje stałe, nieco przestarzałe zwroty (np. słynne hallo ;)) ale wywołują u mnie raczej uśmiech niż zdenerwowanie. Ze względu na jego wiek jestem w stanie nawet wybaczyć te niektóre gafy (np. dzisiejsze "słyszałem na własne oczy" :)). Dla mnie to legenda sportowego komentarza i dobrze, że jeszcze mu się chce to robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wygrała Polka, tyle że reprezentująca Niemcy ;). Myślę, że jeżeli w przypadku obecnego ministra finansów nie wnikano w obywatelstwo (wnikanie skończyłoby się Trybunałem Stanu dla kilku osób, bo nie może być ministrem osoba nie posiadająca obywatelstwa polskiego), to i w przypadku Lisickiej nie powinno się wnikać, a uznać, że skoro ma rodziców Polaków, mówi po polsku to jest Polką :).

No tak,to bez różnicy, tak samo jak to czy wygrają Niemcy czy Polacy w piłkę nożną (i tu i tam grają Polacy). postawa podkolonialna jak pisze Ziemkiewicz rodzi się w głowie i tu widzimy tego przykład.

Co do Tomaszewskiego to ten nawyk Hallo ma z radia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam głos Pana Tomaszewskiego, podobnie jak jego syna, jest bardzo przyjemny, z tym że pan Bohdan zdecydowanie za dużo mówi, co mnie niemiłosiernie razi w relacji tenisowej (komentarz podczas wymiany jest niedopuszczalny!). Dodatkowo to: "nie wierzę, że przegra", "na pewno wygra", "Chinka gra już tylko na pożegnanie", jak można rozst[beep]ć mecz, kiedy na korcie toczy się w miarę wyrównana walka? A pan Tomasz nie ma generalnie nic ciekawego do powiedzenia, tylko: "tak, świetne", "piękne zagranie" itp. Generalnie najlepsi komentatorzy i relacje z turniejów wielkoszlemowych są na Eurosporcie i dobrze, że Polsat ma tylko Wimbledon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wygrała Polka, tyle że reprezentująca Niemcy ;). Myślę, że jeżeli w przypadku obecnego ministra finansów nie wnikano w obywatelstwo (wnikanie skończyłoby się Trybunałem Stanu dla kilku osób, bo nie może być ministrem osoba nie posiadająca obywatelstwa polskiego), to i w przypadku Lisickiej nie powinno się wnikać, a uznać, że skoro ma rodziców Polaków, mówi po polsku to jest Polką :).

No tak,to bez różnicy, tak samo jak to czy wygrają Niemcy czy Polacy w piłkę nożną (i tu i tam grają Polacy). postawa podkolonialna jak pisze Ziemkiewicz rodzi się w głowie i tu widzimy tego przykład.

Co do Tomaszewskiego to ten nawyk Hallo ma z radia.

 

Francuzi za Francuskę uważają Marię Curie, wiele można by było znaleźć podobnych przykładów w innych narodach, a my Polacy musimy zawsze podkreślać swoją małość, marność, wstydzić się polskości, zawsze, jeżeli jest jakaś wątpliwosć, czy ktoś jest Polakiem, czy np. Niemcem to wolimy mówić, że jest Niemcem. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wygrała Polka, tyle że reprezentująca Niemcy ;). Myślę, że jeżeli w przypadku obecnego ministra finansów nie wnikano w obywatelstwo (wnikanie skończyłoby się Trybunałem Stanu dla kilku osób, bo nie może być ministrem osoba nie posiadająca obywatelstwa polskiego), to i w przypadku Lisickiej nie powinno się wnikać, a uznać, że skoro ma rodziców Polaków, mówi po polsku to jest Polką :).

No tak,to bez różnicy, tak samo jak to czy wygrają Niemcy czy Polacy w piłkę nożną (i tu i tam grają Polacy). postawa podkolonialna jak pisze Ziemkiewicz rodzi się w głowie i tu widzimy tego przykład.

Co do Tomaszewskiego to ten nawyk Hallo ma z radia.

 

Francuzi za Francuskę uważają Marię Curie, wiele można by było znaleźć podobnych przykładów w innych narodach, a my Polacy musimy zawsze podkreślać swoją małość, marność, wstydzić się polskości, zawsze, jeżeli jest jakaś wątpliwosć, czy ktoś jest Polakiem, czy np. Niemcem to wolimy mówić, że jest Niemcem. :(

A dla mnie to pokazuje małość i marność francuzików że z Polki próbują na siłę robić Francuzkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://polskikosz.pl/news/108173/koszykowka_przez_piec_lat_w_polsacie_sport_.html

 

Polska Liga Koszykówki przez 5 lat w Polsacie Sport!

No proszę, jednak Polsat nabył wreszcie jakieś ciekawe prawa. W sam raz na start Polsat Sport Weekend. Jednak nawet z nim może być ciężko, żeby w sezonie ligowym wszystko pomieścić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że nc+ nie walczyła o te prawa, mieliby trzy pakiety dobrego sportu. Piłka nożna, żużel i koszykówka. Ciekawe

żużel teraz żałuje, że przeszli do nc+

 

mam nadzieję że będzie dużo transmisji w HD,

wyjdzie na to że będę musiał wykupić iplę, albo odkurzyć szajsunga 370

 

 

 

Nikt nie był zadowolony ze współpracy TVP z PLK. W ostatnim teraz sezonie, TVP już odwalało takie jaja, że potrafili nie puścić w ogóle meczu, albo puścić drugą połowę.

 

 

EDIT:

wiecie może jaki pakiet trzeba w CePie wykupić by mieć dostęp do wszystkich kanałów sportowych polsatu w HD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NBA, WNBA i Euroliga nie kolidują z główną ofertą nc+, czyli piłką nożną, a zapełniają luki w ramówce. PLK nie mieliby gdzie zmieścić, a Polsat pewnie gdzieś te mecze wciśnie.

 

Co Ty mieliby gdzie dać, nsport w soboty około 18 pokazuje powtórki, wcisneli by też jakiś mecz w niedziele i byłoby got. Przynajmniej mieliby więcej klientów, a tak to przechodzą do Polszatu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...