Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Te prawa kosztowały 10% tego co zapłaciła TVP, po Angli i RPA pewnie i C+ kupi prawa. Przynajmniej będzie można posłuchać mądre gadające głowy przed i po studiu. Z tego co wiem to po spotkaniach z Czarn. i Mołdawią CP w PPV pokazał pomeczowe godzinne studio z analizą każdego zawodnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale dla mnie to jest skandal i zarząd TVP kolejny raz pokazał jakie to są niemoty. Jak można tak dać się rolowac i fundowac transmisję Polsatowi Sport? Gdyby TVP nie kupiło to Polsat Sport by musiał wyłożyć całą kasę dla SportFive. Pieniądz publiczny, czyli niczyj. Nikt nie szanuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te prawa kosztowały 10% tego co zapłaciła TVP, po Angli i RPA pewnie i C+ kupi prawa. Przynajmniej będzie można posłuchać mądre gadające głowy przed i po studiu. Z tego co wiem to po spotkaniach z Czarn. i Mołdawią CP w PPV pokazał pomeczowe godzinne studio z analizą każdego zawodnika.

 

Ale w jaki sposób C+ miałby jeszcze to nabyć niby?

Skoro pakiet dla telewizji kodowanej kupił właśnie Polsat Sport.

 

A to,że większa oglądalność będize w TVP to tylko przez to że nie kazdy ma Polsat sport i tyle. Ci co mają to wiadomo, że wolą słuchać Borka, Iwanowa czy Kołtonia niż Engela, Kurowskiego czy [beep]a Szpaka i jego tępego komentarza, który jest na poziomie dziecka z gimnazjum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te prawa kosztowały 10% tego co zapłaciła TVP, po Angli i RPA pewnie i C+ kupi prawa. Przynajmniej będzie można posłuchać mądre gadające głowy przed i po studiu. Z tego co wiem to po spotkaniach z Czarn. i Mołdawią CP w PPV pokazał pomeczowe godzinne studio z analizą każdego zawodnika.

 

Ale w jaki sposób C+ miałby jeszcze to nabyć niby?

Skoro pakiet dla telewizji kodowanej kupił właśnie Polsat Sport.

 

A to,że większa oglądalność będize w TVP to tylko przez to że nie kazdy ma Polsat sport i tyle. Ci co mają to wiadomo, że wolą słuchać Borka, Iwanowa czy Kołtonia niż Engela, Kurowskiego czy [beep]a Szpaka i jego tępego komentarza, który jest na poziomie dziecka z gimnazjum.

Pakiet dla telewizji otwartej jest jeden, ale każda telewizja kodowana może kupić pakiet(przez nieudolność TVP) no chyba że PS zapłaci za wyłączność dla TV Kodowanej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam PS i wolę Szpaka! Poza tym zasięg PS jest 4-krotnie mniejszy niż TVP1 a więc wynik TVP1 podzielimy przez 4 i będziemy wiedzieć czy z tych co mają wybór PS i Program 1 więcej wybrało Program 1 czy PS.

Kolego, jasnym jest, że wyniki oglądalności na TVP 1/HD będą większe. W jakim Ty świecie żyjesz? Tu nie chodzi o to, aby Polsat Sport miał większe wyniki oglądalności niż TVP 1, a o to, aby zarobił. :) A także o to, aby sprawdzić czy Marian Kmita, dyrektor sportu w Polsacie, nie przeliczył się, licząc na oglądalność na poziomie 1 miliona widzów. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ważny moment dla historii polskiej reprezentacji piłkarskiej oglądałem na TVP z głosem Szpaka. Nie zmienie tego. Jak dla mnie to Polsat wyrzuca pieniądze w błoto na takie prawa. Mogli już dołożyć kilka groszy i kupić Serie A. Przynajmniej zyskaliby w oczach fanów piłki nożnej. A jeśli nie mieli na to, to niech w ogóle nie biorą się za piłkę nożną. Mają siatkówkę i ręczną? Niech dbają o to.

 

Oczywiste jest to, że osoby, które lubią "gadające głowy" i opinie "ekspertów" włączą PS już o 19 ( prawie 2h studia :roll: ) i będą pewnie mecz oglądały na PS. Później jeszcze studio pomeczowe ( pewnie znowu ponad 1h ). Ten mecz na PS jest właśnie dla takich osób. Ponad to mogę założyć się, że połowę czasu tego studia zajmie rozmowa o wyborach w PZPN, kłopotach polskiej piłki, problemy z młodymi piłkarzami etc.. Tak to już jest w PS. Nieważne czy jest studio do meczu Włoch z Irakiem, magazyn T-ME czy program o ptakach. I tak w każdym muszą pojawiać się te tematy. I znowu będzie Kołtonia " Panowie, przecież to jest kabaret", Borka "Kiedyś to piłkarz musiał zagrać trylion meczów w klubie i mieć 35 lat, aby założyć koszulkę reprezentacji", Kowalczyka "Picie alkoholu teraz to pikuś. Za moich czasów to na mecz z Widzewem wychodziliśmy po wypitych 3 flaszkach w szatni i wygrywaliśmy 3:0". Dlatego przestałem oglądać wszelkie magazyny, studia na PS. Niech panowie obejrzą magazyny sportowe na C+ i zobaczą profesjonalistów. Kiedyś niedziela bez Cafe Futbol była nie do pomyślenia. Ale od dobrych 2 lat ten program to dno jak i reszta programów PS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ważny moment dla historii polskiej reprezentacji piłkarskiej oglądałem na TVP z głosem Szpaka. Nie zmienie tego. Jak dla mnie to Polsat wyrzuca pieniądze w błoto na takie prawa. Mogli już dołożyć kilka groszy i kupić Serie A. Przynajmniej zyskaliby w oczach fanów piłki nożnej. A jeśli nie mieli na to, to niech w ogóle nie biorą się za piłkę nożną. Mają siatkówkę i ręczną? Niech dbają o to.

 

Oczywiste jest to, że osoby, które lubią "gadające głowy" i opinie "ekspertów" włączą PS już o 19 ( prawie 2h studia :roll: ) i będą pewnie mecz oglądały na PS. Później jeszcze studio pomeczowe ( pewnie znowu ponad 1h ). Ten mecz na PS jest właśnie dla takich osób. Ponad to mogę założyć się, że połowę czasu tego studia zajmie rozmowa o wyborach w PZPN, kłopotach polskiej piłki, problemy z młodymi piłkarzami etc.. Tak to już jest w PS. Nieważne czy jest studio do meczu Włoch z Irakiem, magazyn T-ME czy program o ptakach. I tak w każdym muszą pojawiać się te tematy. I znowu będzie Kołtonia " Panowie, przecież to jest kabaret", Borka "Kiedyś to piłkarz musiał zagrać trylion meczów w klubie i mieć 35 lat, aby założyć koszulkę reprezentacji", Kowalczyka "Picie alkoholu teraz to pikuś. Za moich czasów to na mecz z Widzewem wychodziliśmy po wypitych 3 flaszkach w szatni i wygrywaliśmy 3:0". Dlatego przestałem oglądać wszelkie magazyny, studia na PS. Niech panowie obejrzą magazyny sportowe na C+ i zobaczą profesjonalistów. Kiedyś niedziela bez Cafe Futbol była nie do pomyślenia. Ale od dobrych 2 lat ten program to dno jak i reszta programów PS.

Ja duzo bardziej wolę komentarz koltonia i borka niz szpakowskiego. Szpakowski wyczyta gdzies informacje dzien przed meczem i gada co mu slina pod jezyk przyniesie. Borek chociaż ma wieksza wiedze pilkarska od szpakowskiego. Kiedyś w TVP byly mecze Ligi mistrzow we wtorki i srody i bylo git. gdyby n sie nie wmieszala to może polsat tez wykupilby LM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ważny moment dla historii polskiej reprezentacji piłkarskiej oglądałem na TVP z głosem Szpaka. Nie zmienie tego. Jak dla mnie to Polsat wyrzuca pieniądze w błoto na takie prawa. Mogli już dołożyć kilka groszy i kupić Serie A. Przynajmniej zyskaliby w oczach fanów piłki nożnej. A jeśli nie mieli na to, to niech w ogóle nie biorą się za piłkę nożną. Mają siatkówkę i ręczną? Niech dbają o to.

 

Oczywiste jest to, że osoby, które lubią "gadające głowy" i opinie "ekspertów" włączą PS już o 19 ( prawie 2h studia :roll: ) i będą pewnie mecz oglądały na PS. Później jeszcze studio pomeczowe ( pewnie znowu ponad 1h ). Ten mecz na PS jest właśnie dla takich osób. Ponad to mogę założyć się, że połowę czasu tego studia zajmie rozmowa o wyborach w PZPN, kłopotach polskiej piłki, problemy z młodymi piłkarzami etc.. Tak to już jest w PS. Nieważne czy jest studio do meczu Włoch z Irakiem, magazyn T-ME czy program o ptakach. I tak w każdym muszą pojawiać się te tematy. I znowu będzie Kołtonia " Panowie, przecież to jest kabaret", Borka "Kiedyś to piłkarz musiał zagrać trylion meczów w klubie i mieć 35 lat, aby założyć koszulkę reprezentacji", Kowalczyka "Picie alkoholu teraz to pikuś. Za moich czasów to na mecz z Widzewem wychodziliśmy po wypitych 3 flaszkach w szatni i wygrywaliśmy 3:0". Dlatego przestałem oglądać wszelkie magazyny, studia na PS. Niech panowie obejrzą magazyny sportowe na C+ i zobaczą profesjonalistów. Kiedyś niedziela bez Cafe Futbol była nie do pomyślenia. Ale od dobrych 2 lat ten program to dno jak i reszta programów PS.

Ostatnim razem w CP PPV w pomeczowym studiu były super analizy, m.in analiza 3D akcji, analiza każdej bramki, omawiano każdego zawodnika, jak zaliczył występ, straty, poprostu wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ważny moment dla historii polskiej reprezentacji piłkarskiej oglądałem na TVP z głosem Szpaka. Nie zmienie tego. Jak dla mnie to Polsat wyrzuca pieniądze w błoto na takie prawa. Mogli już dołożyć kilka groszy i kupić Serie A. Przynajmniej zyskaliby w oczach fanów piłki nożnej. A jeśli nie mieli na to, to niech w ogóle nie biorą się za piłkę nożną. Mają siatkówkę i ręczną? Niech dbają o to.

 

Oczywiste jest to, że osoby, które lubią "gadające głowy" i opinie "ekspertów" włączą PS już o 19 ( prawie 2h studia :roll: ) i będą pewnie mecz oglądały na PS. Później jeszcze studio pomeczowe ( pewnie znowu ponad 1h ). Ten mecz na PS jest właśnie dla takich osób. Ponad to mogę założyć się, że połowę czasu tego studia zajmie rozmowa o wyborach w PZPN, kłopotach polskiej piłki, problemy z młodymi piłkarzami etc.. Tak to już jest w PS. Nieważne czy jest studio do meczu Włoch z Irakiem, magazyn T-ME czy program o ptakach. I tak w każdym muszą pojawiać się te tematy. I znowu będzie Kołtonia " Panowie, przecież to jest kabaret", Borka "Kiedyś to piłkarz musiał zagrać trylion meczów w klubie i mieć 35 lat, aby założyć koszulkę reprezentacji", Kowalczyka "Picie alkoholu teraz to pikuś. Za moich czasów to na mecz z Widzewem wychodziliśmy po wypitych 3 flaszkach w szatni i wygrywaliśmy 3:0". Dlatego przestałem oglądać wszelkie magazyny, studia na PS. Niech panowie obejrzą magazyny sportowe na C+ i zobaczą profesjonalistów. Kiedyś niedziela bez Cafe Futbol była nie do pomyślenia. Ale od dobrych 2 lat ten program to dno jak i reszta programów PS.

 

Czyli lepsze studio TVP w stylu "Dzień Dobry Państwu dziś przed nami kolejny mecz polskiej reprezentacji, "Marku" co sądzisz o szansach naszej kadry w dzisiejszym spotkaniu"

- "No myślę że jeśli nasi zawodnicy wypełnią wszystkie założenia taktyczne trenera to możemy liczyć na dobry wynik

- No to Marku przekonajmy się jak będzie, chwila reklam i za chwilę wracamy na stadion gdzie komentować będzie niezawodny Dariusz Szpakowski i Andrzej Juskowiak"

 

Po czym następuje 10 minut reklam i wchodzą w czasie grania hymnu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie dziwi tylko jedno, przed meczami z Czarnogórą i Mołdawią przedstawiciele Polsatu zapewniani, że nie ma innych rozwiązań prawnych aby pokazywać spotkania reprezentacji tylko PPV, nagle jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki rozwiązania sie znalazły, więc po co wciskać ciemnotę ludziom i temat wałkować tyle razy w Wydarzeniach i Cafe Futbol. Ja mimo wszystko wybiorę TVP bo olewam Polsat od tego momentu jak zrobili szopkę z PPV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Polsat chyba kupił prawa dla stacji kodowanej - to nowość w prawach. Podstawowe prawa ma TVP. A o PPV prosił Sprotfive po fiasku rozmów z TVP mówił to gość z Sportfive w Cafe Futbol. Poza tym umowa dotyczy tylko meczów reprezentacji rozgrywanych Polsce tak Polsat Sport jak i TVP. Mecze wyjazdowe chyba nadal w PPV. A i niewykluczone że C+ i nSport tez sięgną po prawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Polsat chyba kupił prawa dla stacji kodowanej - to nowość w prawach. Podstawowe prawa ma TVP. A o PPV prosił Sprotfive po fiasku rozmów z TVP mówił to gość z Sportfive w Cafe Futbol. Poza tym umowa dotyczy tylko meczów reprezentacji rozgrywanych Polsce tak Polsat Sport jak i TVP. Mecze wyjazdowe chyba nadal w PPV. A i niewykluczone że C+ i nSport tez sięgną po prawa.

Wszystkie mecze TVP wykupiła i Polsat Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniedziałek 15 października

09:00 Siatkówka mężczyzn, Klubowe MŚ - faza grupowa: Al-Arabi - Zamalek SC Polsat Sport

14:00 Siatkówka kobiet, Klubowe MŚ - faza grupowa: Rabita Baku - Sollys Nestlé Osasco Polsat Sport

16:00 Siatkówka kobiet, Klubowe MŚ - faza grupowa: Fenerbahçe Stambuł - Lancheras de Catano Polsat Sport

18:00 Siatkówka mężczyzn, Klubowe MŚ - faza grupowa: Zenit Kazań - PGE Skra Bełchatów Polsat Sport

20:30 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga: Effector Kielce - Delecta Bydgoszcz Polsat Sport

20:30 Żużel, Elite League - Finał: Swindon Robins - Poole Pirates Polsat Sport Extra

 

Wtorek 16 października

14:00 Siatkówka mężczyzn, Klubowe MŚ - faza grupowa: Trentino PlanetWin365 - Sada Cruzeiro Polsat Sport Extra

14:10 Japonia - Brazylia Polsat Sport

16:00 Siatkówka kobiet, Klubowe MŚ - faza grupowa: Rabita Baku - Bohai Bank Polsat Sport Extra

18:00 Siatkówka mężczyzn, Klubowe MŚ - faza grupowa: Al-Rayyan - Tigres N. Leon Polsat Sport Extra

21:00 Polska - Anglia Polsat Sport

 

Środa 17 października

14:00 Siatkówka mężczyzn, Klubowe MŚ - faza grupowa: Zenit Kazań - Zamalek SC Polsat Sport

16:00 Siatkówka kobiet, Klubowe MŚ - faza grupowa: Fenerbahçe Stambuł - Kenya Prisons Polsat Sport

18:00 Siatkówka mężczyzn, Klubowe MŚ - faza grupowa: PGE Skra Bełchatów - Al-Arabi Polsat Sport

17:00 Piłka ręczna mężczyzn, Liga Mistrzów - faza grupowa: Füchse Berlin - Kadetten Schaffhausen Polsat Sport Extra

20:30 Żużel, Elite League - Finał: Poole Pirates - Swindon Robins Polsat Sport Extra

 

Czwartek 18 października

09:00 Siatkówka kobiet, Klubowe MŚ - 1. półfinał Polsat Sport

14:00 Siatkówka mężczyzn, Klubowe MŚ - 1. półfinał Polsat Sport

16:00 Siatkówka kobiet, Klubowe MŚ - 2. półfinał Polsat Sport

18:00 Siatkówka mężczyzn, Klubowe MŚ - 2. półfinał Polsat Sport

19:00 Piłka ręczna mężczyzn, Liga Mistrzów - faza grupowa: MKB Veszprém KC - THW Kiel Polsat Sport Extra

 

Piątek 19 października

07:15 Moto3 - Grand Prix Malezji: 2. sesja treningowa Polsat Sport News

08:10 MotoGP - Grand Prix Malezji: 2. sesja treningowa Polsat Sport News

09:00 Siatkówka kobiet, Klubowe MŚ - o 3. miejsce Polsat Sport

09:10 Moto2 - Grand Prix Malezji: 2. sesja treningowa Polsat Sport News

14:00 Siatkówka mężczyzn, Klubowe MŚ - o 3. miejsce Polsat Sport

16:00 Siatkówka kobiet, Klubowe MŚ - finał Polsat Sport

17:55 Górnik - Korona Polsat Sport Extra

18:00 Siatkówka mężczyzn, Klubowe MŚ - finał Polsat Sport

20:30 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia Rzeszów Polsat Sport

 

Sobota 20 października

07:05 Moto3 - Grand Prix Malezji: sesja kwalifikacyjna Polsat Sport News

07:55 MotoGP - Grand Prix Malezji: sesja kwalifikacyjna Polsat Sport News

09:10 Moto2 - Grand Prix Malezji: sesja kwalifikacyjna Polsat Sport News

13:25 PGE GKS - Podbeskidzie Polsat Sport Extra

14:30 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga: Delecta Bydgoszcz - AZS Politechnika Warszawska Polsat Sport, Polsat Sport News

15:40 Piast - Widzew Polsat Sport Extra

18:00 Piłka ręczna mężczyzn, Liga Mistrzów - faza grupowa: HC Croatia Osiguranje Zagrzeb - FC Barcelona Intersport Polsat Sport Extra

19:40 PSV - Willem Polsat Sport

19:45 Roda - Twente Polsat Sport News

 

Niedziela 21 października

07:00 Moto3 - Grand Prix Malezji: wyścig Polsat Sport News

08:20 Moto2 - Grand Prix Malezji: wyścig Polsat Sport News

10:00 MotoGP - Grand Prix Malezji: wyścig Polsat Sport News

14:25 Lechia - Śląsk Polsat Sport

14:30 Siatkówka kobiet, Orlen Liga: BKS Aluprof Bielsko-Biała - AZS Białystok Polsat Sport Extra

17:00 Piłka ręczna mężczyzn, PGNiG Superliga: NMC Powen Zabrze - Orlen Wisła Płock Polsat Sport

19:00 Piłka ręczna mężczyzn, Liga Mistrzów - faza grupowa: Chambery Savoie Handball - VIVE Targi Kielce Polsat Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jose, ja nigdzie nie widzę informacji o skrótach z wyżej wymienionych meczów, na antenach sportowych Polsatu.

 

Wiem, że przed meczem Polska - Anglia na TVP 1 o 20:15 ma być "Historia piłki nożnej w Polsce - Mecze Polska - Anglia", a na Polsacie Sport możliwe że jeszcze nie uwzględniono.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...