Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A co ja studia nie widziałem nie ma na co patrzeć jak panowie Zientarscy podniecają się byle czym. Może już czas stworzyć program poświęcony OE gdzie Pan Borek i Pan Kołtoń będą oglądali mecz na żywo i będą nam relacjonować co się dzieje na boisku jak padnie gol kamera Polsatu będzie pokazywała kibiców na widowni (to już było chyba na kanale RAI)

 

Wybacz za sarkazm, wiem że OE to dość żałosny poziom na tle innych europejskich lig, ale żeby ktoś już miał tłumaczyć co się dzieje na boisku i czy kibice np. dostali sr_aczki :wink: to już lekka przesada :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ja studia nie widziałem nie ma na co patrzeć jak panowie Zientarscy podniecają się byle czym. Może już czas stworzyć program poświęcony OE gdzie Pan Borek i Pan Kołtoń będą oglądali mecz na żywo i będą nam relacjonować co się dzieje na boisku jak padnie gol kamera Polsatu będzie pokazywała kibiców na widowni (to już było chyba na kanale RAI)

 

Wybacz za sarkazm, wiem że OE to dość żałosny poziom na tle innych europejskich lig, ale żeby ktoś już miał tłumaczyć co się dzieje na boisku i czy kibice np. dostali sr_aczki :wink: to już lekka przesada :!:

 

Ale powoli zaczynamy zmierzać w tym kierunku zaczną być ważnie eksperci a nie widowisko. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

no a tu program PSExtra na sobote...:

 

Piłka Nożna:Liga szkocka - Scottish Premier League

13:25 Kilmarnock - Celtic LIVE

 

Piłka Nożna:Liga portugalska - SuperLiga

15:30 Porugol

 

Koszykówka:Dominet Bank Ekstraliga - PLK

16:00 Energa Czarni Słupsk - Atlas Stal Ostrów Wlkp. LIVE

 

Piłka Nożna:Liga grecka - Alpha Ethniki

18:00 Olympiakos Pireus PAOK Saloniki LIVE

 

Piłka Nożna:Liga holenderska - Eredivisie

20:00 SC Heerenveen PSV Eindhoven LIVE

 

No a jak zwykle niezawodne Polki napewno pokażš klasę w meczach z Brazyliš, Peru, Kubš, Keniš, Włochami i Japoniš... ogolnie od piatku 2 listopada do soboty 10 listopada- 19 transmisji live z World GP... cieszyc sie czy plakac... oddaje to Wam pod ocene...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siatkarskie święto w Polsacie Sport

 

Przed polskimi kibicami wielkie emocje. Przez najbliższe dwa tygodnie w Japonii rozgrywany będzie Puchar Świata w siatkówce kobiet z udziałem naszej reprezentacji. Wszystkie mecze pokaże Polsat Sport, a te najważniejsze także telewizja Polsat.

 

Od 2 do 16 listopada 2007 roku ramówka Polsatu Sport w całości będzie wypełniona siatkówką. Sportowy kanał Polsatu pokaże cały turniej – wszystkie 66 meczów. Otwarta telewizja Polsat pokaże jedenaście spotkań z udziałem naszej reprezentacji. Komentatorami w Japonii będą Wojciech Drzyzga i Tomasz Swędrowski.

media2

 

Oby z wspaniałym zakończeniem dla naszych dziewczyn :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS juz praktycznie nie pokazuje pilki noznej! PSE troche jest no ale co z tymi co maja familijny? Ja na siatkowke nie moge patrzec! Na mecze Polakow, Polek owszem odjerze podobnie jak towarzysz powyzej no ale ile mozna.. LM, premiership, Primiera Division, OE to jest to czego oczekujemy (nie mowie wszystko :lol: )! Ja od siatkowki wole Rugby, kosza, speedway, hokej.Dobrze , ze chociaz Eredivisie pokazuja no i retransmisje ale mowie NIE Siatkowce! Bez przesady! Amen..

 

P.S Jak myslicie TVP Sport bedzie w pakiecie familijnym? Jezeli nie to przechodze przy najblizszej okazji na telewizje "N-y". 32 zl (sport + np. bajka czy film i 6 kanalow sportowych + NASN (j. ang.) )

 

P.S 2 Witam. To moj pierwszy post na forum, zagladalem tu czesto wiec postanowilem zalozyc konto :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...