Skocz do zawartości

Obóz na wyspie


Gość Pan MarSag
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pan MarSag

Postanowiłem założyć ten temat z nudów. 

 

Obóz na wyspie (ang. Summer Camp Island, od 2018) – amerykański serial animowany stworzony przez Julię Pott oraz wyprodukowany przez wytwórnię Cartoon Network Studios. Jest to druga produkcja tej wytwórni w całości stworzona przez kobietę (pierwszą była Rebecca Sugar, twórczyni serialu Steven Universe).

Premiera serialu odbyła się w Stanach Zjednoczonych 7 lipca 2018 na amerykańskim Cartoon Network wraz z 48-godzinnym maratonem składającym się ze wszystkich dwudziestu odcinków pierwszego sezonu, który był emitowany przez cały weekend. W Polsce premiera serialu odbyła się 1 grudnia 2018 na antenie Cartoon Network PL.

 

Akcja serialu rozgrywa się w świecie zamieszkiwanym przez antropomorficzne zwierzęta i opowiada historię dwóch najlepszych przyjaciół z dzieciństwa – słonia Oskara Peltzera oraz jeżycy Jeżynki. Bohaterowie trafiają do magicznego obozu na wyspie i wspólnie przeżywają niesamowite przygody.

 

Wiem, że zaraz pewnie powiecie że nie zaglądacie już na kanały bajkowe, ale uwierzcie mi... ja wprost uwielbiam tą animację, jest naprawdę słodka, fajna i bardzo dobra, nawiązuje do serialów dla małych dzieci, bo prawie każda postać antropomorficzna (wliczając w to antropomorficzne Słońce i Księżyc) ma piegi o różnych kolorach, w serialu występują też 3 czarownice Susie, Alice i Betsy. o których powinniście wiedzieć, ja wiem o nich wszystko. Być może nie znacie tego serialu, ale naprawdę jest wart polecenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...