Skocz do zawartości

Kanał Match! TV


pixi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy ktoś z wieszą wiedzą powie mi jak odbierać ten kanał ?

Chodzi o dziwna częstotliwość np 3665.00

Czy każdy konwerter taką częstotliwość jest wstanie odebrać ? chyba nie ?

Proszę o pomoc

Probowałem nazlesc sygnał na 55E lecz przy antenie 120cm idelana pogoda nie ma sygnału ? jaki transponder dla PL?

Yamal 402 (55.0°E) 12674.00 V
Express AM 7 (40.0°E)

3665.00 L

Edytowane przez pixi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pixi odpisałem ci tam gdzie wczoraj zadałeś pytanie. Jest to sportowy kanał publicznego państwowego nadawcy, taki rosyjski odpowiednik naszego TVP Sport. Najłatwiej do odbioru tego kanału jest z 40E. Następnie z 49E. Z obu na 120cm jest odbiór. 40 i 49E to pasmo C, wymagany jest odpowiedni konwerter do odbioru tego pasma. Do tego nadają w polaryzacji kołowej (R/L) a nie liniowej (V/H) wskutek czego dodatkowo wymagana jest wewnątrz konwertera wkładka depolaryzacyjna która przemienia polaryzacje kołowe na liniowe. Z 53E przekaz wygaszony, podobno mieli jakieś problemy z tym satelitą i to dlatego. Z 55E jest w paśmie Ku ale sygnał słabnie w kierunku południowo - zachodnim, na wschodzie trzeba by było pewnie coś ok. 120cm, w centrum może 150. 90E to obecnie nadają tylko w paśmie C, tu trzeba by było może coś ok. 180cm. T2-MI i Multistream oznacza transmisje dosyłowe na wewnętrzne potrzeby nadawcy, jeśli jest nadawana FTA to można podejrzeć, ale trzeba dysponować odbiornikiem obsługującym transmisje wielostrumieniowe. Tak jak napisał czerstwy jakiś czas temu wyłączyli normalny przekaz dvb-s2 z 90E który to mógł odebrać każdy odbiornik. Jeśli nie odbiór t2-mi to tak jak napisał czerstwy pozostaje oferta płatna od któreś rosyjskiej platformy sat.

https://www.lyngsat.com/tvchannels/ru/Match.html

Edytowane przez moimzdaniem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzupełniając powyższą wypowiedź. Przekaz tego kanału z 90E w dvb-s2 który jakiś czas temu został wyłączony (tr. 11471/V/11160), najprawdopodobniej był spowodowany tym, że ten transponder był dosyłem albo do jakieś lokalnej sieci kablowej albo naziemnego nadajnika analogowego, a że Rosja przeszła na przekaz cyfrowy, to dalsze utrzymywanie transpondera straciło rację bytu. W ten sposób już poznikało trochę kanałów fta lub biss z różnych ruskich satelitów. Co do tego z którego satelity sygnał MatchTV jest najmocniejszy - to z 40E ; przy precyzyjnym ustawieniu z tej pozycji powinno zadziałać nawet na 100cm antenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy chyba lubicie  sobie utrudniać życie multistreamy ,  specjalne konwertery ,odbiorniki ,pozycje których tak trudno odnaleźć na niebie a nie prościej stream oficjalny a jeszcze lepiej aplikacja z wszystkimi kanałami ze stajni Match TV i VPN  i  obraz rzucony na telewizor ?

Edytowane przez gringo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 7 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...