Skocz do zawartości

Dekoder TechniSat SmartBox CE HD i oferta Smart HD+


Rekomendowane odpowiedzi

Liczę na pomoc choć jako zaledwie raczkujący w temacie i na forum – nie jestem pewien czy to właściwy dział... jeśli nie to może ktoś życzliwy skieruje tam gdzie trzeba.

Chodzi o zakupiony kiedyś dawno, dla „Smart HD” dekoder „SmartBox CE HD” TechniSat.

Dekoder leżał bo nie był potrzebny ale teraz go uruchomiłem tzn. doładowałem kartę i wśród setek programów, zaświeciły te z pakietu „smart HD”

 Pytanie: jak doprowadzić do tego aby w dekoderze stacje ułożyły się w sensownej kolejności opłaconego pakietu smart + pozostałe polskie FTA.

Czy istnieje jakaś gotowa lista kanałów do wgrania na dekoder, gdzie ją znajdę i jak ją wgrać do tego dekodera?

Chodzi o ułożenie kanałów jak np. na stronie https://tvnakarte.eu/index.php/wykazy-kanalow/wykaz-kanalow-smart-hd-z-podzialem-na-pakiety

Po przeskanowaniu pasma (jak pokazuje menu dekodera) wgrywa mi się ok.  900 pozycji a wśród nich rozrzucone te które mnie interesują – próbowałem stworzyć inną listę, skasować inne niepotrzebne kanały ale jest to bardzo kłopotliwe dlatego szukam rozwiązania problemu... a może pozostaje tylko żmudne kolejne wgrywanie kanałów wg transponderów?

Edytowane przez Barti
Wydzielono dyskusję jako nowy, odrębny wątek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do układania listy kanałów być może był jakiś program (edytor) do listy kanałów. W przypadku dodania jednego kanału lub kilku może nie trzeba skanować całego satelitę i wystarczy przeskanować wybrane transpondery i dodać kanał do swojej listy. Wydaje mi się że oferta Smart nie ma aż tak dużej liczby kanałów i jakby się uprzeć, to można to zrobić skanując tylko wybrane transpondery aby tak jak napisałeś nie zapisywać sporo zbędnych kanałów.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W SatBox CE HD ciężko się to robiło. Generalnie najlepiej przeskanować wybrane transpondery a potem w odpowiedniej kolejności dodawać kanały do listy ulubionych.

Te, które się powielają trzeba zweryfikować który działa a który nie i tylko te właściwe dodawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...