Skocz do zawartości

Nowości na Astra/EuroBird - 28.2E/28.5E


RafiX
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Jakoś tak tu wszystko ucichło... może odkurzmy coś? ktoś zadowolony jest z nowego kanału muzycznego WTF na 11.623 H ? swoją drogą ciekawe co oznacza ten skrót bo chyba nie to co wszyscy myślimy ?:) jakość obrazu póki co słabiutka, jakość dźwięku nawet nawet w porównaniu do innych muzycznych na 28.2E. repertuar niczego nowego chyba nie wnosi (niestety). poza kilkoma rodzynkami typu: Massive Attack - 'unfinished sympathy', MC Hammer - 'u can't touch this' czy Bryan Adams - 'run to you' nic lepszego nie zauważyłem. lepszy chyba jednak o wiele ten Vintage TV - przynajmniej dość oryginalny kanał. a na BLISS już od dwóch tygodni chyba lecą "kolędy" typu last christmas i inne świąteczne kawałki :) szybciej niż promocje w media markt :) szkoda, że BLISS i The Vault mają tragiczną jakość dźwięku i w ogóle nie przykładają do tego uwagi. Słuchanie muzyki z kompletnie spłaszczonym equalizerem w mono nie ma najmniejszego sensu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...

Z 11642 V 27500 zniknęły kanały Bliss, Flava, Scuzz, NME TV, The Vault, Chart Show TV, Dance Nation TV, True Entertainment, True Movies, True Movies 2, Kix!, Pop!, Pop Girl, Tiny Pop, Tiny Pop, Tiny Pop+1.

 

Od tej pory ich odbiór jest możliwy z 11,307 V 27500.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawcie mnie, jeśli się mylę, mam nadzieję, że się mylę..

http://www.bbc.co.uk/blogs/bbcinternet/ ... astra.html

Od września Streamy BBC z nowej częstotliwości, w październiku wyłączenie starej, całego tp. Ten ich "DSAT7" to chyba Astra 2D, przez co duża część Polaków, w tym ja straci dostęp to streamów.. Rzadko płaczę, ale w tym przypadku łzy same się cisną :( Nigdy więcej świetnych transmisji sportowych, genialnych wydarzeń muzycznych..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety BBC News zostanie przeniesiony na tp Astry 2D nie dostępny w Europie:)

Kanały Red Button zostaną przeniesione na tp, który jest nawet 'silniejszy' niż dotychczasowy.

 

Nie wiem tylko jak z tym okrojeniem streamów ETV niby z 7 do 5. A przecież teraz jest 5 + 1 mozaika(ETV) + 2 mozaiki.

Może usuną tylko te 2 mozaiki które są tam gdzie BBC News.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dlaczego usunięto kanały z 11642 V 27500, miałem taki super Sygnał.

Bez sensu z tym BBC, dlaczego to przenosić, chyba żeby nie miały osoby dostęp z Europy, co zobaczą jaką będą potem mieli oglądalność.

Bo sam często oglądałem bo dość ciekawe informacje na świecie itd.

 

Edit : Wiadomo że nie :) hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Faza pierwsza zakończona BBC News, Alba, Parlament wyłączone z tp 11954 :(

Co ciekawe zostawili 2 mozaiki (jakby to ich nie mogli przenieść a zostawić BBC News!)

Na szczęście radia zostały.

 

Teraz będą przenosić kanały RedButtona z 12441 na 11954 ( ale tylko 5 z 7 )

I na koniec 12441 zostanie wyłączony 7 października.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiał się ktoś może, dlaczego tak drastycznie pogorszyła się jakość dźwięku na kanale MASSIVE R&B ? jak przemianowali kanał to jakość dźwięku była rewelacyjna, później straciłem dostęp na jakiś czas do 28.5E - teraz patrzę a tu masakra - obrzezany, przytłumiony dźwięk... wtedy był soczysty aż miło posłuchać - teraz się nie da tego słuchać w ogóle... szkoda bo fajny kanał byłby... zresztą zauważyłem, że sporo kanałów tutaj ma bardzo mierną jakość dźwięku - jakby specjalne obcięty bitrate. jedynie chyba CLUBLAND w pełni daje radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle lat było FTA, BBC News itd i wszystko co piękne muszą zepsuć.

Bardzo dobre te kanały były, które nie raz oglądałem, na Alba coś mi jeszcze idzie bodajże jakieś wiadomości sportowe.

Teraz pozostało mi tylko BBC NEWS WORLD, i SKY NEWS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...