Skocz do zawartości

Nowości na Astra/EuroBird - 28.2E/28.5E


RafiX
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dzisiaj zauważyłem że na kanale muzycznym NME TV z czestotliwośći 11.307.V.27500,którego tak bardzo lubiłem oglądać nadaje teraz szajsowaty jak dla mnie kanał Chart Show+1 których pełno tego typu kanałów jest już nadawanych z Eurobirda.

Naszczęśćie został jeszcze Scuzz ,Vintage TV a czasami Greatest Hits,których jeszcze można spokojnie poglądać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naszczęśćie został jeszcze Scuzz ,Vintage TV a czasami Greatest Hits,których jeszcze można spokojnie poglądać .

Mam nadzieje że Scuzz nie zostanie zlikwidowany bo tak dobrego kanału (z taką muzyką) jeszcze nie spotkałem :smile:

Właśnie od 45 minut nagrywam teledyski znanego zespołu slipknot :D szkoda tylko że kanał nie nadaje w HD :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Tyle lat na to czekałem i wreszcie jest ! Challenge TV wreszcie FTA!

https://satkurier.pl/news/75871/28-2e28- ... z-fta.html

Takiego kanału mi w Polsce brakuje. Wszystkie - stare i nowe teleturnieje, do tego przeróżne reality show i inne genialne programy, większość z angielskimi napisami. Coś pięknego. Polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na częstotliwości 11469/H/27500 i 10921/H/22000 pojawiły się plansze testowe FTA kanałów BBC na igrzyska w Londynie.

Na razie to tylko testy, ale jeśli kanały pozostaną na tych częstotliwościach to odbiór 8 kanałów z 1. częstotliwości jest bezproblemowy w Polsce na normalnych antenach.

Oczywiście jeżeli pozostaną FTA

 

Jakość SD (400-800KB/s)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na EB1 pojawiła się kolejna częstotliwość i 4 kanały tym razem w HD, która będzie służyć BBC podczas igrzysk w Londynie:

parametry:

12422/H/29500

 

2 kanały to plansze testowe, a 2 to kanały promo wyświetlające jakieś archiwalne materiały ale jakość tych kanałów super (>2300 KB/s)

Sygnał podobny jak na pozostałych kanałach BBC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To optymistyczne, czy mógłbyś rozwinąć myśl? Chodzi mi o to, że te Astry mają wiązkę ustawioną na Wyspy i do tej pory niczego z nich nie łapałem (konieczna antena ponad 150 cm). BBC Olympics SD są na Eutelsacie ale HD już na Astrze więc myślałem, że na 80 nadal nie będzie szans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...