Jump to content
bart18

Sport na żywo w polskiej TV 01.06-07.06

Recommended Posts

Posted (edited)

Eurosport:

Spoiler

 

Poniedziałek, 01.06:

 

16:00 E1 SNOOKER: Turniej Championship League - 1. faza grupowa (do 23:00)

 

Wtorek, 02.06:

 

16:00 E1 SNOOKER: Turniej Championship League - 1. faza grupowa (do 23:00)

 

Środa, 03.06:

 

16:00 E1 SNOOKER: Turniej Championship League - 1. faza grupowa (do 23:00)

 

Czwartek, 04.06:

 

16:00 E1 SNOOKER: Turniej Championship League - 1. faza grupowa (do 23:00)

 

Piątek, 05.06:

 

17:00 E1 SNOOKER: Turniej Championship League - 1. faza grupowa (do 00:00)

 

Sobota, 06.06:

 

16:45 E1 E-SPORT: Formuła E: Wirtualne Wyzwanie - 7. wyścig (+ studio od 16:45 i 18:00)

18:10 E1 SNOOKER: Turniej Championship League - 1. faza grupowa (do 23:00)

 

Niedziela, 07.06:

 

16:45 E1 E-SPORT: Formuła E: Wirtualne Wyzwanie - 8. wyścig (+ studio od 16:45 i 18:00)

18:10 E1 SNOOKER: Turniej Championship League - 1. faza grupowa (do 23:00)

 

Polsat Sport:

Spoiler

 

Poniedziałek, 01.06:

 

07:00 PS   PORANEK Z POLSATEM SPORT (również w Polsacie Sport News!)

 

Wtorek, 02.06:

 

07:00 PS   PORANEK Z POLSATEM SPORT (również w Polsacie Sport News!)
18:00 PS   PIŁKA NOŻNA: Fortuna 1. liga - mecz: GKS Bełchatów - Sandecja Nowy Sącz
19:55 PSE PIŁKA NOŻNA: Liga czeska - mecz: 1.FK Příbram - SK Slavia Praga
20:30 PS   PIŁKA NOŻNA: Fortuna 1. liga - mecz: Miedź Legnica - PGE FKS Stal Mielec

 

Środa, 03.06:

 

07:00 PS   PORANEK Z POLSATEM SPORT (również w Polsacie Sport News!)
18:00 PS   PIŁKA NOŻNA: Fortuna 1. liga - mecz: GKS 1962 Jastrzębie - Warta Poznań
19:55 PSE PIŁKA NOŻNA: Liga czeska - mecz: AC Sparta Praga - FK Teplice
20:30 PS   PIŁKA NOŻNA: Fortuna 1. liga - mecz: Olimpia Grudziądz - Podbeskidzie Bielsko-Biała

 

Czwartek, 04.06:

 

07:00 PS   PORANEK Z POLSATEM SPORT (również w Polsacie Sport News!)
18:00 PS   PIŁKA NOŻNA: Fortuna 1. liga - mecz: Radomiak Radom - Odra Opole
20:10 PS   KOLOSEUM
20:30 PSE PIŁKA NOŻNA: Fortuna 1. liga - mecz: GKS Tychy - Zagłębie Sosnowiec

 

Piątek, 05.06:

 

07:00 PS   PORANEK Z POLSATEM SPORT (również w Polsacie Sport News!)
17:30 PS   PIŁKA NOŻNA: Fortuna 1. liga - mecz: PGE FKS Stal Mielec - Puszcza Niepołomice
20:00 PS   PIŁKA NOŻNA: Fortuna 1. liga - mecz: Chrobry Głogów - GKS Bełchatów

 

Sobota, 06.06:

 

12:30 PS   PIŁKA NOŻNA: Fortuna 1. liga - mecz: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Bruk-Bet Termalica Nieciecza
15:00 PS   PIŁKA NOŻNA: Fortuna 1. liga - mecz: Warta Poznań - Olimpia Grudziądz
19:55 PSE PIŁKA NOŻNA: Liga czeska - mecz: Bohemians Praga 1905 - AC Sparta Praga

 

Niedziela, 07.06:

 

04:00 PS   SPORTY WALKI: UFC 250: Nunes vs. Spencer - waga piórkowa: Amanda Nunes - Felicia Spencer
11:00 PS   CAFE FUTBOL
12:30 PS   PIŁKA NOŻNA: Fortuna 1. liga - mecz: Zagłębie Sosnowiec - Stomil Olsztyn
15:00 PS   PIŁKA NOŻNA: Fortuna 1. liga - mecz: GKS Tychy - Chojniczanka Chojnice
18:55 PSE PIŁKA NOŻNA: Liga czeska - mecz: SK Slavia Praga - FC Viktoria Pilzno

 

TVP Sport:

Spoiler

 

Poniedziałek, 01.06:

 

18:05 4-4-2

19:05 LIGAPL
20:05 GOL
22:00 SPORTOWY WIECZÓR

 

Wtorek, 02.06:

 

22:00 SPORTOWY WIECZÓR

 

Środa, 03.06:

 

20:00 PIŁKA NOŻNA: 2. liga - mecz: GKS Katowice - Górnik Łęczna (+ studio od 19:40 i 22:00)

22:10 SPORTOWY WIECZÓR

 

Czwartek, 04.06:

 

21:05 RING TVP SPORT
22:00 SPORTOWY WIECZÓR

 

Piątek, 05.06:

 

22:00 SPORTOWY WIECZÓR

 

Sobota, 06.06:

 

11:30 STAN FUTBOLU
15:45 WYŚCIGI KONNE: Newmarket 2000 Gwinei i Puchar Koronacyjny (do 17:20)
19:55 PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Pogoń Szczecin - Cracovia (+ studio od 19:30)
22:20 SPORTOWY WIECZÓR

 

Niedziela, 07.06:

 

13:00 TVP3 PIŁKA NOŻNA: 2. liga - mecz: Stal Rzeszów - Widzew Łódź
15:45 WYŚCIGI KONNE: Tor Służewiec 2020 - nagroda Rulera (do 17:00)
22:00 SPORTOWY WIECZÓR

 

Canal+ Sport:

Spoiler

 

Poniedziałek, 01.06:

 

20:00 C+S   EKSTRAKLASA PO GODZINACH (również w Canal+ Sport 3!)

 

Sroda, 03.06:

 

20:00 C+S   R1. REZERWOWY PROGRAM ŻUŻLOWY (również w nSport+ i Canal+ Sport 3!)
20:25 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga austriacka - mecz: FC Red Bull Salzburg - SK Rapid Wiedeń

 

Piątek, 05.06:

 

17:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Korona Kielce - Piast Gliwice (+ wstęp od 17:40) (również w Canal+ Sport 3!)
18:30 nS+   E-SPORT: Assetto Corsa Simracing - R6 DTM Hockenheimring (do 20:00)
20:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk (+ Super Piątek od 20:00 i 22:30) (również w Canal+ Sport 3!) (w technologii 4K w Canal+ 4K!)

 

Sobota, 06.06:

 

14:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Jagiellonia Białystok - Wisła Płock (+ wstęp od 14:40) (również w nSport+ i Canal+ Sport 3!)
15:25 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: Bayer 04 Leverkusen - FC Bayern Monachium (+ studio od 15:00 i 17:30)
17:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: KGHM Zagłębie Lubin - Lech Poznań (+ wstęp od 17:10) (również w Canal+ Sport 3!)
19:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Pogoń Szczecin - Cracovia (+ wstęp od 19:40) (również w Canal+ Sport 3!) (w technologii 4K w Canal+ 4K!)
22:00 C+S   LIGA+ (również w Canal+ Sport 3!)

 

Niedziela, 07.06:

 

12:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Raków Częstochowa - ŁKS Łódź (+ wstęp od 12:10) (również w Canal+ Sport 3!)
13:25 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: Werder Brema - VfL Wolfsburg
14:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Arka Gdynia - Śląsk Wrocław (+ wstęp od 14:40) (również w Canal+ Sport 3!)
15:25 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: 1. FC Union Berlin - FC Schalke 04 Gelsenkirchen
16:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: Liga austriacka - mecz: TSV Prolactal Hartberg - FC Red Bull Salzburg
17:25 C+     PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Wisła Kraków - Legia Warszawa (+ Liga+ Extra od 17:00) (również w Canal+ Sport 3!) (w technologii 4K w Canal+ 4K!)
17:30 nS+   E-SPORT: Assetto Corsa Simracing - R6 GT3 Hockenheimring (do 19:10)
19:30 C+     LIGA+ EXTRA (również w Canal+ Sport 3!)

 

Eleven Sports:

Spoiler

 

Poniedziałek, 01.06:

 

20:00 ES1 ELEVEN CALL LIVE
20:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: 1. FC Köln - RB Lipsk

20:30 ES2 #ELEVENF1

 

Wtorek, 02.06:

 

20:00 ES1 ELEVEN CALL LIVE

 

Środa, 03.06:

 

18:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: 2. liga niemiecka - mecz: Hannover 96 - Dynamo Drezno (również w Eleven Sports 4!)

20:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: Werder Brema - Eintracht Frankfurt (również w Eleven Sports 4!)

 

Czwartek, 04.06:

 

20:00 ES1 ELEVEN CALL LIVE

 

Piątek, 05.06:

 

18:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: 2. liga niemiecka - mecz: VfL Bochum - FC Sankt Pauli (również w Eleven Sports 4!)

18:25 ES2 PIŁKA NOŻNA: 2. liga niemiecka - mecz: SpVgg Greuther Fürth - SV Sandhausen
20:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: SC Freiburg - Borussia Mönchengladbach (również w Eleven Sports 4!)

 

Sobota, 06.06:

 

12:55 ES1 PIŁKA NOŻNA: 2. liga niemiecka - mecz: Arminia Bielefeld - FC Norymberga
12:55 ES2 PIŁKA NOŻNA: 2. liga niemiecka - mecz: SSV Jahn Regensburg - SV Darmstadt 98
12:55 ES3 PIŁKA NOŻNA: 2. liga niemiecka - mecz: SV Wehen Wiesbaden - SG Dynamo Drezno (również w Eleven Sports 4!)
15:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: RB Lipsk - SC Paderborn 07 (+ studio od 15:00)
15:25 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: Fortuna Düsseldorf - TSG 1899 Hoffenheim (również w Eleven Sports 4!)
15:25 ES3 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: Eintracht Frankfurt - 1. FSV Mainz 05
18:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: Borussia Dortmund - Hertha BSC (+ studio od 17:30 i 20:30)
21:00 ES1 ELEVEN CALL LIVE

 

Niedziela, 07.06:

 

13:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: 2. liga niemiecka - mecz: VfB Stuttgart - VfL Osnabrück (również w Eleven Sports 4!)
13:25 ES2 PIŁKA NOŻNA: 2. liga niemiecka - mecz: Hannover 96 - 1. FC Heidenheim
13:25 ES3 PIŁKA NOŻNA: 2. liga niemiecka - mecz: FC Erzgebirge Aue - Hannover 96
17:55 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: FC Augsburg - 1. FC Köln (również w Eleven Sports 4!)
18:00 ES2 E-SPORT: Formuła 1 Azerbejdżan Virtual Grand Prix (do 21:00)
20:00 ES1 ELEVEN CALL LIVE
21:00 ES1 FORMUŁA 1 - studio (do 21:15)
23:10 ES1 FORMUŁA 1 - studio (do 00:00)

 

SportKlub:

Spoiler

 

Wtorek, 02.06:

 

01:00 SK WYŚCIGI SAMOCHODOWE: NASCAR Xfinity Series: Wyścig w Bristolu (do 04:30)

 

Sobota, 06.06:

 

16:30 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga niemiecka - mecz: BG Göttingen - HAKRO Merlins Crailsheim

20:30 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga niemiecka - mecz: FC Bayern Monachium - ratiopharm ulm
22:30 SK WYŚCIGI SAMOCHODOWE: NASCAR Xfinity Series: Wyścig w Hampton (do 02:00)

 

Niedziela, 07.06:

 

16:30 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga niemiecka - mecz: Fraport Skyliners - ALBA Berlin
20:30 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga niemiecka - mecz: RASTA Vechta - MHP Riesen Ludwigsburg

 

Pozostałe:

Spoiler

 

Środa, 03.06:

 

11:00 MOTOWIZ E-SPORT: Supercars All Stars Eseries - wyścigi na wirtualnych torach w Braselton i Plymouth (do 13:05)

 

Niedziela, 07.06:

 

21:00 MOTOWIZ WYŚCIGI SAMOCHODOWE: NASCAR - wyścig w Atlancie (do 01:05)

 

Edited by bart18

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzisiaj 20:30 #ElevenF1 ES2

Share this post


Link to post
Share on other sites

W sobotę i w niedzielę o 17:00 na E1 Formuła E: Wirtualne Wyzwanie - 7. i 8. wyścig (+ studio od 16:45 i 18:00). Snooker w sobotę i w niedzielę od 18:10.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzisiejszy mecz Radomiak Radom - Odra Opole w Polsacie Sport.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W niedzielę Liga+ Extra od 17.00

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...