Skocz do zawartości

Android TV


Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest mozliwe oglądanie meczów w przeglądarce internetowej w telewizorach z Androidem , bo mam zamiar kupić Philipsa a mam wykupione premium na stronie jednej co na kompie sobie na luzie ogladam ale chcialbym miec pewnosc ze na android tv strona mi się włączy i obejrze spokojnie na niej mecz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak w Philipsie, ale w przypadku Mi Boxa z Androidem w sklepie jest tylko kiepski Puffin Browser, który w dodatku działa via proxy.

Można natomiast zainstalować z .apk Firefoxa i wtedy jest już calkiem ok i większość rzeczy działa (nawet Apple TV+, choć bardzo chimerycznie ;)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, już jestem po sprawdzeniu. Podłączyłem pilota z funkcją myszki na ekranie i strona działała. Zalogowałem się o 15 na mecz, ale pokazał się komunikat, że strona nie obsługuje tej wtyczki, więc mecz się nie pokazał  - tak mi napisał .. ale to na takiej typowej przegladarce jaka mial Philips , nie dał rady na innych .. wiec kij wie czy dziala na przegladarkach z GooglePlay
sopcasthd.tv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Puffin to całkiem niezła przeglądarka w Android TV. Bardzo przyjemnie się ją obsługuje i radzi sobie z większością stron. Ale nie wszystkie poprawnie otwiera. Nie będę wymieniał z nazw, żeby nie robić reklamy, ale mam jedną stronę, gdzie wczytuje się prawidłowo strona tytułowa, a podstrony, ładują się w kółko, bez wyświetlania treści. Przeglądarka wbudowana otwiera te strony bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marek2009 - jest Rakuten Viki (z azjatyckimi dramami), zwykłego Rakuten nie ma. Nie zachwycałbym się jednak tą usługą - zwłaszcza w wersji darmowej, gdzie oferta jest skrojona głównie pod fanatycznego kibica Barcy.

Z płatnego VOD zamian za to masz Chili, które na polski rynek jest na razie lepiej dopracowaną usługą od Rakuten.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Od maja 2023 roku Google działające w telewizorach Smart TV

będzie wymagać od twórców aplikacji na Google TV i Android TV

wymuszenie przejścia na pakiety aplikacji AAB z obecnych APK,

co będzie oznaczać oszczędność miejsca w niewielkiej pamięci telewizorów.

App%20Bundles%20Blog%20Social%20(1204%20

 

https://android-developers.googleblog.com/2022/11/app-bundles-for-google-tv-and-android-tv.html

 

translate:

https://android--developers-googleblog-com.translate.goog/2022/11/app-bundles-for-google-tv-and-android-tv.html?_x_tr_sl=en&_x_tr_tl=pl&_x_tr_hl=pl&_x_tr_pto=sc

 

Edytowane przez irdeto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...