Skocz do zawartości

Trace Urban


hubikas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 9 miesięcy temu...

Dzisiaj był teledysk Offseta - ,,Clout" w którym Cardi B... No można sobie zobaczyć. Raczej powinno to być ocenzurowane. Dziwne że niektóre rzeczy cenzurują a niektórych nie np. Leciało Tyga - Taste bez cenzury (ma dosyć wulgarny tekst) a już niektóre rzeczy z jednym przekleństwem cenzurują. Nie wiem jaką tam mają politykę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
38 minut temu, ciastek napisał:

Dzisiaj był teledysk Offseta - ,,Clout" w którym Cardi B... No można sobie zobaczyć. Raczej powinno to być ocenzurowane. Dziwne że niektóre rzeczy cenzurują a niektórych nie np. Leciało Tyga - Taste bez cenzury (ma dosyć wulgarny tekst) a już niektóre rzeczy z jednym przekleństwem cenzurują. Nie wiem jaką tam mają politykę.

Bardzo dobrze, że nie cenzurują. Jedyna porządna TV z taką muzyką.

Dość wulgarne teksty?? Posłuchaj sobie  2Paca , Notoriousa B.I.G i inne klimaty lat 90 tych.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Widzę , że masz sporo zaległości. Polecam przestudiować kulturę HH.

Na początek może jakiś film lub serial o życiu np: 2 Paca  lub  Eazy-E (NWA)  i zobaczyć jak się bawią na klipach.

Poziom zboczenia. Serio? :lol2:;)

@ciastek , a to widziałeś?

 

Spoiler

 

 

 

Spoiler

 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dosłownie przed chwilą na Trace zaczęła się awaria (chyba). Najpierw na belce NEXT gdzie miało pisać City Girls - Act Up było napisane Act Up - Act Up. Z początkiem tej piosenki pojawił się czarny ekran i nie ma dźwięku. Też tak macie?

 

Edit: potrwało kilka minut i już działa

Edit: a jednak się to powtarza, znowu to samo

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Trace Urban niestety zniknie z nc+ dlaczego akurat taki kanał usuwają a nie śmieci pokroju nuta tv czy vh1, rozumiem że jest niska oglądalność ale daliby lepszy numerek np. za takie vh1 i kanał myślę że byłby znany, mam nadzieję że jeszcze zmienią zdanie

http://spam.pl/koniec-kanalow-zest-tvtrace-urban-i-da-vinci-w-nc/

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, ciastek napisał:

Trace Urban niestety zniknie z nc+ emoji45.pngdlaczego akurat taki kanał usuwają a nie śmieci pokroju nuta tv czy vh1, rozumiem że jest niska oglądalność ale daliby lepszy numerek np. za takie vh1 i kanał myślę że byłby znany, mam nadzieję że jeszcze zmienią zdanie emoji22.png

http://spam.pl/koniec-kanalow-zest-tvtrace-urban-i-da-vinci-w-nc/

 

 

 

 

Nie ma końca roku i oficjalnego komunikatu na ten temat. Płakać można wtedy kiedy już będzie oficjalne info na ten temat. W każdym razie mogą na luzie przedłużyć umowę z nc+. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś już kiedyś napisał, że przy wszelkich przemianach w plusowej platformie zawsze wypadały jakieś kanały, a potem wracały, mam nadzieję, że tym razem będzie podobnie i wrócą w HD, bo usunięcia na stałe im nie wybaczę.

21 godzin temu, ciastek napisał:

 ...ale daliby lepszy numerek np. za takie vh1 i kanał myślę że byłby znany, ...

 

 

 

 

 

Pamiętam jak swego czasu posiadając jeszcze TV SAT Orange TV, przed rewolucją układu kanałów (setkowego) kanał ten był chyba jako najwyższy na liście muzycznych, potem podobnie jak w nc+ wyleciał na koniec. Ciekaw jestem jaką miał oglądalność na tak wysokiej pozycji? A tak przy okazji jakiś komunikat Orange w tej sprawie był ? U nich zostaje, czy nc+ rządzi tym kanałem w Orange?

Edytowane przez nieczęstygość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 11.08.2019 o 13:59, ciastek napisał:

Trace Urban niestety zniknie z nc+ emoji45.pngdlaczego akurat taki kanał usuwają a nie śmieci pokroju nuta tv czy vh1, rozumiem że jest niska oglądalność ale daliby lepszy numerek np. za takie vh1 i kanał myślę że byłby znany, mam nadzieję że jeszcze zmienią zdanie emoji22.png

http://spam.pl/koniec-kanalow-zest-tvtrace-urban-i-da-vinci-w-nc/

 

 

 

 

Ciekawe, co dadzą w zamian??? Mógłby wrócić MCM albo VH1 Classic, jak za czasów Cyfry+.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka szkoda że żaden nadawca nie chce zrobić podobnego kanału. Z pewnością odniósłby duży sukces, ale polscy nadawcy uważają że bardziej się opłaca robić kolejne podróby Eski albo kanały z disco polo. W ten sposób w Polsce kanały muzyczne emitują zazwyczaj sam pop, disco polo i oldiesy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież MTV HITS I MTV DANCE możesz mieć w nc+, wystarczy zez, bo nie nadają na standardowej w PL  HB13E

W dniu 30.08.2019 o 16:47, ciastek napisał:

Jaka szkoda że żaden nadawca nie chce zrobić podobnego kanału. Z pewnością odniósłby duży sukces, ale polscy nadawcy uważają że bardziej się opłaca robić kolejne podróby Eski albo kanały z disco polo. W ten sposób w Polsce kanały muzyczne emitują zazwyczaj sam pop, disco polo i oldiesy.

 

 

To jest chory kraj i chore społeczeństwo, wystarczy spojrzeć na popularność disco polo lub patologicznych piosenek, wyrasta to jak kościoły (zamiast budować szpitale i autostrady, budujemy  setki kościołów, zamiast tworzyć ciekawe kanały z dobrym kontentem, powstają kanały grające disco polo+ reklamy)

  • Popieram 1
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w UPC, więc nie muszę tego kupować, napisałem tylko, że tych kanałów brakuje w platformach satelitarnych mimo obecności od lat MTV Rocks ;).

MTV Dance gra zupełnie inaczej niż Eski i 4Funy, MTV Hits to sporo rnb i komercyjnego rapu typu Migos, Lil Pump i spółka też, więc byłoby to jakieś zastępstwo za Trace.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...