Jump to content
bart18

Sport na żywo w polskiej TV 25.05-31.05

Recommended Posts

Posted (edited)

Eurosport:

Spoiler

 

Poniedziałek, 25.05:

 

18:00 E1 OKNO NA SPORT

 

Wtorek, 26.05:

 

18:00 E1 OKNO NA SPORT

 

Środa, 27.05:

 

18:00 E1 OKNO NA SPORT

 

Czwartek, 28.05:

 

18:00 E1 OKNO NA SPORT

 

Piątek, 29.05:

 

18:00 E1 OKNO NA SPORT

 

Sobota, 30.05:

 

11:00 E1 E-SPORT: Kolarstwo: ORLEN e-Tour de Pologne Amatorów - 4. etap (+ studio od 10:45 i 12:15)

17:00 E1 E-SPORT: Formuła E: Wirtualne Wyzwanie - 6. wyścig (+ studio od 16:45 i 17:55)

 

Polsat Sport:

Spoiler

 

Poniedziałek, 25.05:

 

07:00 PS   PORANEK Z POLSATEM SPORT (również w Polsacie Sport News!)

 

Wtorek, 26.05:

 

07:00 PS   PORANEK Z POLSATEM SPORT (również w Polsacie Sport News!)
19:55 PSE PIŁKA NOŻNA: Liga czeska - mecz: FK Mlada Boleslav - SK Slavia Praga
20:00 PS   PIŁKA NOŻNA: Totolotek Puchar Polski - mecz ćwierćfinałowy: Miedź Legnica - Legia Warszawa (+ studio od 19:00 i 22:00)

 

Środa, 27.05:

 

07:00 PS   PORANEK Z POLSATEM SPORT (również w Polsacie Sport News!)
19:55 PSE PIŁKA NOŻNA: Liga czeska - mecz: AC Sparta Praga - FC Viktoria Pilzno
20:00 PS   PIŁKA NOŻNA: Totolotek Puchar Polski - mecz ćwierćfinałowy: PGE FKS Stal Mielec - Lech Poznań (+ studio od 19:00 i 22:00)

 

Czwartek, 28.05:

 

07:00 PS   PORANEK Z POLSATEM SPORT (również w Polsacie Sport News!)
20:00 PS   KOLOSEUM

 

Piątek, 29.05:

 

07:00 PS   PORANEK Z POLSATEM SPORT (również w Polsacie Sport News!)
20:00 PS   SPORTY WALKI: Babilon MMA 13 - walka: Łukasz Brzeski - Michał Piwowarski (od 20:00 również w Polsacie Sport Fight i Super Polsacie!)

 

Sobota, 30.05:

 

19:55 PS   PIŁKA NOŻNA: Liga czeska - mecz: SK Slavia Praga - FK Jablonec

 

Niedziela, 31.05:

 

03:00 PS   SPORTY WALKI: UFC Fight Night: Woodley vs. Burns waga półśrednia: Tyron Woodley - Gilbert Burns
11:00 PS   CAFE FUTBOL
17:55 PS   PIŁKA NOŻNA: Liga czeska - mecz: MFK Karvina - AC Sparta Praga

 

TVP Sport:

Spoiler

 

Poniedziałek, 25.05:

 

21:00 GOL
22:00 SPORTOWY WIECZÓR

 

Wtorek, 26.05:

 

22:00 SPORTOWY WIECZÓR

 

Środa, 27.05:

 

22:00 SPORTOWY WIECZÓR

 

Czwartek, 28.05:

 

21:05 RING TVP SPORT
22:00 SPORTOWY WIECZÓR

 

Piątek, 29.05:

 

22:00 SPORTOWY WIECZÓR

 

Sobota, 30.05:

 

11:30 STAN FUTBOLU
19:50 TVP2 PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Lech Poznań - Legia Warszawa (+ studio od 19:05 i 21:55 - tylko w TVP Sport!)
22:20 SPORTOWY WIECZÓR

 

Niedziela, 31.05:

 

15:45 TENIS STOŁOWY: Lotto Superliga Cup (do 18:35)

21:35 SPORTOWY WIECZÓR

 

Canal+ Sport:

Spoiler

 

Poniedziałek, 25.05:

 

20:00 C+S   DOBRY WIECZÓR PREMIER LEAGUE (również w Canal+ Sport 3 i nSport+!)

 

Wtorek, 26.05:

 

20:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: Bayer 04 Leverkusen - VfL Wolfsburg

 

Środa, 27.05:

 

18:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: RB Lipsk - Hertha BSC

20:00 nS+   R1 - REZERWOWY PROGRAM ŻUŻLOWY (również w Canal+ Sport 3!)

 

Czwartek, 28.05:

 

20:00 C+S   DOBRY WIECZÓR EKSTRAKLASA (również w Canal+ Sport 3 i nSport+!) 

 

Piątek, 29.05:

 

17:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Śląsk Wrocław - Raków Częstochowa (+ wstęp od 17:40) (również w Canal+ Sport 3!)
18:30 nS+   E-SPORT: Assetto Corsa Simracing - R5 DTM Barcelona (do 20:00)
20:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Pogoń Szczecin - KGHM Zagłębie Lubin (+ Super Piątek od 20:00 i 22:30) (w technologii 4K w Canal+ 4K!) (również w Canal+ Sport 3!)

 

Sobota, 30.05:

 

14:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: ŁKS Łódź - Górnik Zabrze (+ wstęp od 14:40) (również w nSport+ i Canal+ Sport 3!)
15:25 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: Hertha BSC - FC Augsburg
17:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Piast Gliwice - Wisła Kraków (+ wstęp od 17:10) (również w Canal+ Sport 3!)
19:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Lech Poznań - Legia Warszawa (+ wstęp od 19:30) (w technologii 4K w Canal+ 4K!) (również w Canal+ Sport 3!)
22:00 C+S   LIGA+ (również w Canal+ Sport 3!)

 

Niedziela, 31.05:

 

12:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Wisła Płock - Korona Kielce (+ wstęp od 12:10) (również w Canal+ Sport 3!)
14:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Cracovia - Jagiellonia Białystok (+ wstęp od 14:40) (również w Canal+ Sport 3!)
17:25 C+     PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Lechia Gdańsk - Arka Gdynia (+ wstęp od 17:10) (w technologii 4K w Canal+ 4K!) (również w Canal+ Sport 3!)
17:30 nS+   E-SPORT: Assetto Corsa Simracing - R5 GT3 Barcelona (do 19:00)
17:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: SC Paderborn 07 - Borussia Dortmund
19:30 C+     LIGA+ EXTRA (również w Canal+ Sport 3!)
21:00 C+     TURBOKOZAK (również w Canal+ Sport 3!)

 

Eleven Sports:

Spoiler

 

Poniedziałek, 25.05:

 

20:00 ES1 ELEVEN CALL LIVE
20:30 ES1 #ELEVENF1

 

Wtorek, 26.05:

 

18:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: Borussia Dortmund - FC Bayern Monachium (+ studio od 17:00) (mecz również w Eleven Sports 2 - wersja bez dźwięku imitującego atmosferę pełnych trybun!)
18:25 ES3 PIŁKA NOŻNA: 2. liga niemiecka - mecz: FC Erzgebirge Aue - SV Darmstadt 98
18:25 ES4 PIŁKA NOŻNA: 2. liga niemiecka - mecz: SpVgg Greuther Fürth - VfL Osnabrück
20:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: Werder Brema - Borussia Mönchengladbach (+ studio od 22:30)
20:25 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: Eintracht Frankfurt - SC Freiburg (również w Eleven Sports 4!)

 

Środa, 27.05:

 

18:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: 2. liga niemiecka - mecz: FC Sankt Pauli - 1. FC Heidenheim

18:25 ES2 PIŁKA NOŻNA: 2. liga niemiecka - mecz: Hannover 96 - Karlsruher SC
18:25 ES3 PIŁKA NOŻNA: 2. liga niemiecka - mecz: VfL Bochum - Holstein Kiel (również w Eleven Sports 4!)
20:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: 1. FC Union Berlin - 1. FSV Mainz 05
20:25 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: Fortuna Düsseldorf - FC Schalke 04
20:25 ES3 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: TSG 1899 Hoffenheim - 1. FC Köln
20:25 ES4 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: FC Augsburg - SC Paderborn 07

 

Czwartek, 28.05:

 

20:00 ES1 ELEVEN CALL LIVE
20:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: 2. liga niemiecka - mecz: VfB Stuttgart - Hamburger SV (również w Eleven Sports 4!)

 

Piątek, 29.05:

 

18:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: 2. liga niemiecka - mecz: SV Darmstadt 98 - SpVgg Greuther Fürth (również w Eleven Sports 4!)
18:25 ES2 PIŁKA NOŻNA: 2. liga niemiecka - mecz: VfL Osnabrück - SSV Jahn Regensburg
20:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: SC Freiburg - Bayer 04 Leverkusen (również w Eleven Sports 4!)

20:35 ES2 PIŁKA NOŻNA: Puchar Austrii - mecz finałowy: SC Austria Lustenau - FC Red Bull Salzburg

 

Sobota, 30.05:

 

12:55 ES1 PIŁKA NOŻNA: 2. liga niemiecka - mecz: Holstein Kiel - Arminia Bielefeld

12:55 ES2 PIŁKA NOŻNA: 2. liga niemiecka - mecz: Karlsruher SC - FC Sankt Pauli
12:55 ES3 PIŁKA NOŻNA: 2. liga niemiecka - mecz: FC Norymberga - VfL Bochum
12:55 ES4 PIŁKA NOŻNA: 2. liga niemiecka - mecz: SV Sandhausen - Hannover 96
15:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: FC Schalke 04 Gelsenkirchen - Werder Brema (+ studio od 15:00)
15:25 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: VfL Wolfsburg - Eintracht Frankfurt
15:25 ES3 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: 1. FSV Mainz 05 - TSG 1899 Hoffenheim (również w Eleven Sports 4!)
18:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: FC Bayern Monachium - Fortuna Düsseldorf (+ studio od 17:30 i 20:30) (mecz również w Eleven Sports 2 - wersja bez dźwięku imitującego atmosferę pełnych trybun!)
21:00 ES1 ELEVEN CALL LIVE

 

Niedziela, 31.05:

 

13:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: 2. liga niemiecka - mecz: Hamburger SV - SV Wehen Wiesbaden (+ studio od 13:00)
13:25 ES2 PIŁKA NOŻNA: 2. liga niemiecka - mecz: Dynamo Drezno - VfB Stuttgart
13:25 ES3 PIŁKA NOŻNA: 2. liga niemiecka - mecz: 1. FC Heidenheim - FC Erzgebirge Aue (również w Eleven Sports 4!)
15:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: Borussia Mönchengladbach - 1. FC Union Berlin (+ studio od 17:30) (mecz również w Eleven Sports 4!)
18:00 ES1 FORMUŁA 1 - studio (do 18:15)
20:10 ES1 FORMUŁA 1 - studio (do 21:00)
21:00 ES1 ELEVEN CALL LIVE

 

SportKlub:

Spoiler

 

Wtorek, 26.05:

 

01:30 SK WYŚCIGI SAMOCHODOWE: NASCAR Xfinity Series - Wyścig w Concordzie (do 04:30)

 

Sobota, 30.05:

 

21:30 SK WYŚCIGI SAMOCHODOWE: NASCAR Xfinity Series - Wyścig w Bristolu (do 01:10)

 

Pozostałe:

Spoiler

 

Środa, 27.05:

 

11:00 MOTOWIZ E-SPORT: Supercars All Stars Eseries - wyścigi na wirtualnych torach w Imoli i Interlagos (do 13:00)

 

Czwartek, 28.05:

 

02:00 MOTOWIZ WYŚCIGI SAMOCHODOWE: NASCAR - wyścig w Concord (do 05:00)

 

Niedziela, 31.05:

 

21:30 MOTOWIZ WYŚCIGI SAMOCHODOWE: NASCAR - wyścig w Bristolu (do 01:05)

 

Edited by bart18

Share this post


Link to post
Share on other sites

W niedzielę o 15:45 w TVP Sport Tenis stołowy: Lotto Superliga Cup.

Share this post


Link to post
Share on other sites

MOTOWIZ WYŚCIGI SAMOCHODOWE: NASCAR - wyścig w Concord od 02:00.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@tyrla Ten wyścig był w nocy, dziś za to Sportklub pokazuje Nascar Xfinity Series z tego samego toru o 1:30.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale mi wychodziło o ten w nocy z środy na czwartek na Motowizji :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No ale @bart18 wiedział o co chodzi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

W piątek Babilon MMA 13 od 20:00 na PSF, PSE i Super Polsat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta gala Babilon MMA to będzie w Polsacie Sport a nie Polsacie Sport Extra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sobotni mecz FC Bayern Monachium - Fortuna Düsseldorf również w ES2, a nie w ES4 :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...