Jump to content
Anita Kaźmierska

Usługa OTT CANAL+, czyli telewizja przez internet

Recommended Posts

Posted (edited)

Jeżeli chodzi o jakość Eleven Sport 1 to wygrywa jakościowo IPLA

Polsat Sport Premium też wygrywa IPLA😃

Canal+ też powinien zrobić super jakość żeby wybierali ich produkt a nie konkurencji😀

Edited by stanley840

Mam Sony xg95 w którym miejscu mogę sprawdzić rozdzielczość i bitrate netflixa?

Klawisz i+ na pilocie

Posted (edited)
12 minut temu, piotrekj66 napisał:

Mam Sony xg95 w którym miejscu mogę sprawdzić rozdzielczość i bitrate netflixa?

Jak już masz wybrane nagranie, w trakcie odtwarzania i na pauzie wciśnij klawisz odpowiadający za informację. Ja mam XF9005 w XG jest już nowszy pilot w moim pod numerem 7 jest klawisz ze znaczkiem dużego i oraz zielonego znaku zapytania. Z tego co zauważyłem na zdjęciach nowego pilota tak samo pod 7 jest ten klawisz.

@Bugmenot

W tej samej minucie :P

Edited by Bushiken

Jak już masz wybrane nagranie, w trakcie odtwarzania i na pauzie wciśnij klawisz odpowiadający za informację. Ja mam XF9005 w XG jest już nowszy pilot w moim pod numerem 7 jest klawisz ze znaczkiem dużego i oraz zielonego znaku zapytania. Z tego co zauważyłem na zdjęciach nowego pilota tak samo pod 7 jest ten klawisz.

@Bugmenot

W tej samej minucie

Krótko mówiąc klawisz i+

U mnie po wybraniu LIVE pokazuje komunikat że "żadne treści nie są dostępne w tej chwili" Co jest? ma ktoś tak?

dziękuję panowie za pomoc. Sprawdzę wieczorem :) Działa to tylko na Netflix czy też na ipli, youtube i pozostałych streamach?

Posted (edited)

@Denas Pewnie VPN albo IP zagraniczne? Działa tylko z polskich.

Jest też jakaś procedura aktywacji dostępu w UE podobnie jak w przypadku Playera.

Edited by bugmenot

Posted (edited)
5 minut temu, bugmenot napisał:

@Denas Pewnie VPN albo IP zagraniczne? Działa tylko z polskich.

Ale usługa ma działać w granicach UE. Płaciłem polską kartą i mam dostęp do VOD. No chyba że muszę przejść jakąś weryfikacje 🙄

Edited by Denas

5 minut temu, piotrekj66 napisał:

dziękuję panowie za pomoc. Sprawdzę wieczorem :) Działa to tylko na Netflix czy też na ipli, youtube i pozostałych streamach?

Pamiętam, że ten klawisz w innych aplikacjach odpowiadał za wyświetlanie info np. EPG.

Za co dokładnie nie pamiętam , na pewno w HBO GO nic nie daje oni kryją swój żałosny bitrate :P

W domu wieczorem mogę porobić testy dla Ciebie.

@Denas Ja mam komunikat "żadne treści nie są dostępne w tej chwili" jak włącze darmowy VPN w Operze. Podobnie było w Playerze.

Bez tego wszystko działa.

Posted (edited)
3 minuty temu, bugmenot napisał:

@Denas Ja mam komunikat "żadne treści nie są dostępne w tej chwili" jak włącze darmowy VPN w Operze. Podobnie było w Playerze.

Bez tego wszystko działa.

Nic z tego, wyłączyłem VPN i dalej to samo :( tylko VOD działa

Edited by Denas

Coś mi się wydaje, że aplikacja android tv i android jeszcze nie do końca działają. Na stronie internetowej dostęp do VOD jest, a w aplikacji tylko do darmowych pozycji. 

Posted (edited)

Też mam komunikat że wideo jest niedostępne, testowałem zarówno na telefonie jak i na Android TV, wersja aplikacji 5.6.6, korzystając z dwóch różnych łączy (Polscy operatorzy). Nawet "darmowe" pozycje  nie działają.

Mimo tej samej wersji aplikacji, to na Android TV mam ją na wpół po francusku :)

Edited by Maq

Posted (edited)

To nie ja bo podałem źródło

Edited by _Artek_

Aplikacja CANAL+ świetnie działa na dekoderze Android TV od T-Mobile (tzw. MagentaRozrywka Box). Nie ma co się dziwić, gdyż jest to urządzenie stosunkowo mocne sprzętowo. Poniżej kilka zrzutów z streamingu kanałów sportowych.

81223.png

81224.png

81225.png

• Haha 1

Myślę ze to jeszcze jest w fazie testów. Jak pojawi się dekoder i aplikacje na Smart TV oraz nowe kanały to będzie można to ocenić. Dlatego dali teraz miesiąc za free.

Posted (edited)

Ale tak poważnie, korzystając na co dzień z satki i od okazji z ncgo, po co mi mycanal? Ok teoretycznie dla 1080p, ale na tablecie czy telefonie to ma mniejsze znaczenie.

Logiczne, że kiedyś zamiast ncgo dostaniemy mycanal, bo będzie to zwyczajne tańsze rozwiązanie dla dostawcy.

A co do samej oferty.

Ja rozumiem, że najlepiej jakość porównywalna do satki i jeszcze żeby było taniej, ale kto by wtedy kupił satkę?

Oferta skierowana do zupełnie innego typu klienta, którego nie interesuje lojalka na 2 lata i ona musi być droższa od satki i zawsze będzie.

Edited by drq
  • Upvote 2

Czy aplikacja na IOS, smart tv jest już dostępna?

Posted (edited)

Na iOS nie ma jeszcze jeszcze aktualizacji.

Edited by tyrla

Niech usługa kosztuje nawet ciut drożej, nawet niech zostaną te kanały jakie są, ale na litość boską - niech jakość będzie bardzo dobra, bez efektu "komety", bez zacięć, niech serwery wytrzymują obciążenia i niech dodadzą treści 4K.

Na ios wczoraj została zgłoszona do AppStore. Trwa weryfikacja

Posted (edited)

Aplikacja udostępniona abonentom musi zawierać wszystkie kanały live obecnie dostępne w nc+ go żeby nie było podstaw do wypowiadania umów :D po drodze jeszcze czeka rebranding dekoderów.... więc jeszcze. trochę poczekamy.  

Edited by _Artek_

Jakie wypowiadanie umów, gdzie masz w umowach zapis o gwarancji kanałów w ncgo?