Jump to content

Usługa OTT CANAL+, czyli telewizja przez internet

Recommended Posts

11 godzin temu, lukimann napisał:

Chyba jednak " zaryzykuję" i sobie przetestuję aplikację w lipcu.

Ryzykujsz? To cie nie zabije , chyba 🤣  ;)

Ludzie testują  po dwa, trzy , cztery razy a ty się boisz teraz zobaczyć jak wygląda ta aplikacja?

Trochę to dziwne.

Edited by kingofsouth

Zawsze możesz powiedzieć że testuję, bo nie mam zamiaru płacić dwa razy za to samo

Te 6 cali robi aż taką różnicę? miałem wymieniać w tym roku ale sport odwołali a Sony nie dał do topowego LCD HDMI 2.1 dlatego poczekam jeszcze rok:D

2 godziny temu, szyzag123 napisał:
[mention=39877]kingofsouth[/mention] Skąd ta pewność?

Pewna jest tylko śmierć ;)
Jeśli chodzi o aplikacje OTT Canal+ to moje przewidywania w większości się pokrywają ze stanem faktycznym. :)

Jeśli sport będzie wyglądał tak jak w Horizon Go, to będzie można zastanowić się nad abonowaniem.

• Like 1
6 godzin temu, kingofsouth napisał:

Zgadzam się. Po aktualizacjach sport w Horizon TV bardzo dobrze wygląda na 55 calach. default_smile.png

Ja mam 40 cali, jakość na kanałach niesportowych wygląda bardzo dobrze w aplikacji Canal+, jest lepsza niż  w Player+. Dzięki aplikacji C+ dowiedziałem się, czym jest kometa zamiast piłki 😁, w kablowce takich bajerów nie widziałem na swoim TV wcześniej.  W Horizon TV jest tylko 720p, o ile nie mylę się.

Na 40 calach to i NC+GO wygląda rewelacyjnie 🤣

Edit:

Najlepiej wyglądające kanały w aplikacjach na moim 55 calowym Smart TV:

TOP 4

1.  IPLA/Vectra Online
  2.  Play Now
  3.  Horizon TV
  4.  OTT Canal+
Edited by kingofsouth

Ja pisałem , że wszystkie usługi streamingowe to dla mnie dodatek do tradycyjnej TV. Dzięki nim będąc abo PC+ mam w swoim domu kanały zarówno z oferty swojego operatora jak i CP.  Poza tym Idealnie się sprawdzają podczas wyjazdów oraz gdy mamy taką pogodę jak obecnie , ulewy, burze i inne kataklimzy

Edited by kingofsouth

No właśnie i fajnie byłoby, gdyby abonenci platformy Canal+ mogli bez dodatkowych opłat i kombinowania szybko i wygodnie obejrzeć mecz na swoim TV przez internet, kiedy przez satelitę nie mogą. Mi odpalenie meczu na tv przez nc+ GO na tablet zajęło około 5 minut. Ta sama czynność przez OTT zajmuje 30s. Osobiście nie miałbym nawet problemu z tym, że jest mniej kanałów. Po prostu chcę mieć możliwość szybkiej zmiany SAT/IPTV, nawet jeśli tylko na kanałach sportowych (filmy i programy można szybko odpalić w nc+ GO na dekoderze). 

Edited by Anita Kaźmierska

Dopłacać nie będę... Mam jeszcze 18 miesięcy do końca umowy sat. Liczę, że do tego czasu nc+ GO zmieni się na jakąś formę darmowego dostępu do nowego C+ dla abonentów. Czy zmienię sat na IPTV, czas pokaże. Na razie nie wyobrażam sobie moich współlokatorów zmieniających aplikacje tylko po to, żeby zmienić kanał. Choć mi osobiście na jakimś szybkim TV boxie już to nie przeszkadza i myślę, że to idzie raczej w tę stronę niż w stronę sat.

49 minut temu, _Artek_ napisał:

liczę że do tego czasu nc+ go zmieni się na jakąś formę darmowego dostępu do nowego c+ dla abonentów

Zmienią nazwe z NC+GO na Canal+ i będziesz miał swoją nową upragnioną  usluge.  

Edited by kingofsouth

To nie będzie My Canal ? Ogólnie to jak można za taki My Canal brać pieniądze przecież np w takim nc+go nie ma prawie żadnej jakości nie mówiąc już o filmach z 90 lat :o

Edited by Muki

Myślę że będzie myCanal. Abonenci PC+ będą mieli dostęp do aplikacji za darmo, natomiast osoby, które nie mają dostępu do satelity mogą wykupić dostęp do OTT.