Jump to content

Usługa OTT CANAL+, czyli telewizja przez internet

Recommended Posts

Jeśli na routerze ustawisz to tak chyba ze samo w sobie urządzenie ma opcje VPN  to wtedy ustawisz na nich.

Edited by umek
  • Thanks 1

Mi tak się dzieje na tablecie iOS, ale mam menedżer haseł i wszystko mi się wpisuje automatycznie.

1 minutę temu, GrubyBubu napisał:

tak wylogowuje się czasem samo i na AppleTv jest problem żeby ponownie się zalogować...

No właśnie, powinni coś z tym zrobić na dłuższę metę to uciążliwe. Inne usługi tego typu działają poprawnie.

5 godzin temu, umek napisał:
U mnie na iOS, Mac OS iPad OS i Android nigdy się nie wylogowało..

To się ciesz, mnie niby tylko raz z ogryzkatv, ale dopiero następnego dnia udało się zalogować. Na innych urządzeniach działało normalnie.

Ogólnie nie ma co narzekać, w cyferkach trzyma standard, a nawet lepiej wychodzi od chwalonego pod niebiosa Molotova. Taki Player, ale bez zacinek. Dobre dla małych TV, gdzie raczej nie widać żadnych mankamentów. Od razu dodam, że sportu nie oglądam. default_smile.png

• Confused 1

Jak pisałem, jest to usługa, która ma zapewnić im stałą liczbę podpisywanych umów... :)

Widać tu analogię do Sky, gdzie Now TV to taka sama klapa, jak MyCanal, gdzie 4K jest na wyłączność w Sky.

4 godziny temu, umek napisał:
Jak pisałem, jest to usługa, która ma zapewnić im stałą liczbę podpisywanych umów... :)

Nie, ta usługa jest dla tych, którzy nie chcą lub nie mogą wziąć oferty sat.

A co zrobić, gdy na Filmbox przy odtwarzaniu pojawił się komunikat, ze ten materiał jest niedostępny ze względu na szkodliwość  dla nieletnich?

3 godziny temu, Pawop napisał:

Nie, ta usługa jest dla tych, którzy nie chcą lub nie mogą wziąć oferty sat.

Czyli w którym momencie nie mam racji? Przecież to oczywiste, że gdyby stworzyli lepszą to wielu klientów zrezygnowałoby z umowy. A tak zostaną na umowie...

Taka ipla to nie ma problemu z tym żeby było dużo programów w miarę tanio i w dobrej jakości i jakoś nie odpływają klienci z Cyfrowy Polsat. W sumie Canal plus miał zawsze problemy z marketingiem. Cyfra i Polsat startowały z platformą cyfrową satelitarną w tym samym czasie ale Canal jak stoi z ilością abonentów w miejscu tak stoi. Dlatego dziwi, że nic się nie nauczyli i nawet online nie chcą być liderem. Kontent mają dużo lepszy niż konkurencja.

11 godzin temu, GrubyBubu napisał:

Ogólnie nie ma co narzekać, w cyferkach trzyma standard, a nawet lepiej wychodzi od chwalonego pod niebiosa Molotova. Taki Player, ale bez zacinek. Dobre dla małych TV, gdzie raczej nie widać żadnych mankamentów. Od razu dodam, że sportu nie oglądam. default_smile.png

Molotova z przyjemnością bym wykupił, nie potrzeba nawet vpn, bo jest odblokowany. Natomiast trzeba potwierdzić adres we Francji lub podać dane francuskiej karty. W innym przypadku, po 7 dniach au revoir. Ostatnio zabrali TV5 Monde z Hotbirda, zostało tylko France24, które mnóstwo czasu antenowego poświęca wiadomościom i problemom krajów afrykańskich, co niespecjalnie mnie interesuje. Poza tym non stop, jak to telewizja informacyjna, co 30 minut non stop te same informacje.

Niestety Canal+ daje d... na każdym polu w kwestii OTT. Od 3 dni nie mogę się zalogować do usługi, jakość kanałów nadal niepoprawiona do 50 fps, serwery się zaczynają wieszać przy każdej lepszej większej ilości transmisji sportowych. Jednym słowem dziadostwo!

Od paru dni nie działa usługa, pojawia się komunikat o problemie technicznym. Jak tak to będzie działać to nie wróżę sukcesu. Dodatkowo oferta marna i zbyt uboga jak na tą cenę.