Jump to content
Anita Kaźmierska

Usługa OTT CANAL+, czyli telewizja przez internet

Recommended Posts

Jeżeli masz vpn to w każdym kraju zadziałają.

A według mnie tak namieszali że sami już nie wiedzą co jest do czego i nikt już nie pamięta że dekodery satelitarne dalej mają nc+ a usługa mobilna to nc+ go i tak za dwa lata zmienia nazwę wiec po co się w to „bawić”

2 minuty temu, tyrla napisał:

Jeżeli masz vpn to w każdym kraju zadziałają.

A używasz przez vpn-a?

Najbardziej popularne VPNy są zablokowane w Canal+, jak zresztą w większości tego typu usług.

• Confused 1

Na początek pewnie będą chcieli sprzedać swój dekoder który już pewnie jest blisko (wakacje) a potem jak się zmniejszy popyt to dadzą na smart Tv i inne. 

45 minut temu, _Artek_ napisał:

A według mnie tak namieszali że sami już nie wiedzą co jest do czego i nikt już nie pamięta że dekodery satelitarne dalej mają nc+ a usługa mobilna to nc+ go i tak za dwa lata zmienia nazwę wiec po co się w to „bawić”

Pisałem o tym co moze być i dlaczego  jeszcze to zostało. 

Posted (edited)
Godzinę temu, Denas napisał:

Czy ktoś mi powie czy kanały LIVE działają w jakimś innym kraju europejskim oprócz UK ?

Jestem w UK i kanaly live mi nie dzialaja. Lipa straszna bo nc+go bez problemu....

Napisales w swojej wiadomosci "oprócz UK" Czyli komus w uk dzialaja bez vpn ?

Edited by maciekmm

W dniu 26.05.2020 o 15:34, stanley840 napisał:

Już sprawdziłem sprawę sam. Na pewno kanały na ten moment nie działają za granicą przynajmniej UK. Dałem dane logowania kuzynowi w UK i kanały Live nie działają. Ja się zalogowałem w Polsce wszystko śmiga normalnie. Nie wiem czy zmienią ten stan rzeczy na dzisiaj blokuj zagraniczne IP i nawet VPN nie pomoże. Więc trzeba czekać co się zmieni w tej kwestii😉

Kanały na żywo działają za granicą, ale tylko w UE.

1 minutę temu, sebczak napisał:

Kanały na żywo działają za granicą, ale tylko w UE.

Nowa platforma to już Post-Brexit aktualna :)

• Like 1

13 minut temu, Bushiken napisał:

Nowa platforma to już Post-Brexit aktualna :)

I tak powinno być skoro umowy tylko z UE wiążące są. Brytolom też da się to we znaki w przyszłym roku. Q

Zablokowali...milionom Polaków bo przecież nie Brytyjczykom:)

• Haha 1

Teraz, umek napisał:

Zablokowali...milionom Polaków bo przecież nie Brytyjczykom:)

A taka baza klientów się zmarnowała. W sam raz na start usługi jak każdy klient warty jak złoto aby słupki sprzedaży były akceptowalne.

Posted (edited)
6 minut temu, Bushiken napisał:

A taka baza klientów się zmarnowała.

No , ale to już nie wina PC+.  Tak z drugiej strony , to oferta Sky GO , czy jak ona się tam nazywa , to działa po Brexicie w innych kraja jak UK? Pytam z ciekawości.

@umek , jak to teraz wygląda?

Edited by kingofsouth
  • Upvote 1

22 minuty temu, ircios napisał:

I tak powinno być skoro umowy tylko z UE wiążące są. Brytolom też da się to we znaki w przyszłym roku. Q

Ciekawe dlaczego nc+go i hbo go kanaly na zywo dzialaja bez problemu...

1 minutę temu, kingofsouth napisał:

No , ale to już nie wina PC+.  Tak z drugiej strony , to oferta Sky GO , czy jak ona się tam nazywa , to działa po Brexicie w innych kraja jak UK? Pytam z ciekawości.

@umek , jak to teraz wygląda? 

Ale wiesz, wiedząc że mają w UK bazę klientów mogli zrobić wyjątek i pozwolić na działanie. W końcu leży to w gestii PC+. Nawet jak oficjalnie poza Unią nie mogą to by pozwalali na użycie VPN.

Ale to już zdecydowanie za wysoki poziom rozkminy dla ich informatyków którzy od lat nie mogą zmienić swojej nazwy w tunerach dedykowanych.

SkyGo działa w Polsce bez problemu..Polacy jak zwykle musieli komuś w [beep]e bez mydła wejść:)

• Like 1

Posted (edited)
5 minut temu, Bushiken napisał:

Ale wiesz, wiedząc że mają w UK bazę klientów mogli zrobić wyjątek i pozwolić na działanie. W końcu leży to w gestii PC+.

Jaki wyjątek?Sam dobrze wiesz , że sugerują się prawem obozwiązujacym w UE. Mogli by dostać karę na to chyba sobie pozwolić nie mogą.

Nie ma czegoś takiego , że wielka ogromna baza abonentów. Prawo jest prawem a to , że weszli bez ... no cóż. Raz już im się dostało za Polaków puszczających mecze w pubach w UK ;)

Edited by kingofsouth

Ale jak na ten moment wszystkie inne usługo działają w obu kierunkach tylko nowa super platforma internetowa nie działa. Jak ludzie dalej mogą wjeżdżać do UK na Dowodach Osobistych po obowiązują stare sasady końca roku. To pytanie jest dlaczego to nie działa?? Po nowym roku mogą robić co chcą chyba że będą umowy że będzie można korzystać tak jak dotychczas:rofl:

Przestraszyli się ze Angole kupią myCANAL by oglądać sport w 24fps;)

@stanley840, spokojnie zapewne pracują nad tym i już za rok będziesz mógł oglądać kanały live w usłudze MyCanal w UK. ;) 

4 minuty temu, kingofsouth napisał:

Jaki wyjątek?Sam dobrze wiesz , że sugerują się prawem obozwiązujacym w UE. Mogli by dostać karę na to chyba sobie pozwolić nie mogą.

Nie ma czegoś takiego , że wielka ogromna baza abonentów. Prawo jest prawem a to , że weszli bez ... no cóż. Raz już im się dostało za Polaków puszczających mecze w pubach w UK ;)

Dlatego wspomniałem w 2 zdaniu o przyzwoleniu na VPN'y. Oficjalnie żeby było legalnie nie pozwalać na UK jednocześnie nie blokując VPN.

Posted (edited)
17 minut temu, maciekmm napisał:

Ciekawe dlaczego nc+go i hbo go kanaly na zywo dzialaja bez problemu...

Ciekawe dlaczego jeszcze roaming unijny działa. Umowy. MyCanal to nowa usługa i już jest na nowych zasadach.

@umek Canal+ nie zablokował. Tylko Brytole w dniu referendum.  No przecież UE taka be. 

Edited by ircios