Jump to content
Anita Kaźmierska

Usługa OTT CANAL+, czyli telewizja przez internet

Recommended Posts

Dodam tylko ze kanaly na zywo nadal nie dzialaja mi na apce czy stronie www. W ncplus go za granica wszystko chodzi bez problemow. 

• Upvote 1

2 godziny temu, kocik89 napisał:

Chodzi o to że nc+ nigdy nie zniknie tylko zostaną dodane do niej funkcje z c plus. 

Bzdury, jedyne co dostaniemy od nich to fige z makiem. 

• Like 1

Posted (edited)

Wziąłem bezpłatny sezon i wszystko jest ok ale czytelność serwisu jak dla mnie ciężkie. 

Edited by PIOOLE

No i dzisiejszą datę można uznać za oficjalną premierę usługi bo odnośnik  do telrewizji przez internet pojawił się w sklepie Platformy Canal+ :D

Posted (edited)
Godzinę temu, _Artek_ napisał:

No i dzisiejszą datę można uznać za oficjalną premierę usługi bo odnośnik  do telrewizji przez internet pojawił się w sklepie Platformy Canal+ :D

Ogólnie odświeżyli nieco serwis i wycofali się z dopisku platforma z nazwy. Teraz jest jeszcze bardziej pokręcone, bo satelita nazywa się Canal+, OTT nazywa się Canal+ i paczka kanałów nazywa się Canal+. Widać „mistrzów” marketingu 

Edited by DominoDoman
  • Confused 1

Rzeczywiście dopisek platforma zniknął, to jest niesamowite jak oni mieszają :).

• Confused 1

Hm.. czyli mamy teraz już "Nowy Canal+", niecały rok po starcie "Canal+ Platforma"? ;)

Choć w zasadzie oni twierdzili, że to była "Platforma Canal+" mimo dopisku na dole, więc skoro teraz dopisek jest na górze to powinno być to czytane jako "Canal+ Nowy".

Niektórzy narzekali na NC+, ale ta identyfikacja wizualna to był majstersztyk przy tym co się teraz dzieje.

• Confused 1

Posted (edited)

Jak się  uporają z tym do końca 2021r to skorzystam z ich usługi OTT. 😌

* chyba ,ze założenie jest takie by przyciągnąć  klientów do usługi z dekoderem .

Edited by lukimann

17 minut temu, kingofsouth napisał:

W 2021/ 2022 ;)

Polsatowi zajęło to 2 tygodnie, więc im pewnie zajmie to ze 2 lata :)

• Like 1

Posted (edited)
58 minut temu, bugmenot napisał:

Hm.. czyli mamy teraz już "Nowy Canal+", niecały rok po starcie "Canal+ Platforma"? ;)

Być może słowo "Platforma" znika i zostanie Nowy Canal+ ( w co wątpię), a bedzie poprostu Canal+. Dlatego nic nie robią z grafiką w dekoderach i gdzie indziej. W MyCanal nigdzie nie ma chyba słowa Platforma ?

I wkrótce w reklamach będzie kolejny wybuch. Wyleci w powietrze Platforma. W ten sposób pozostanie Canal+. Taka stopniowa zmiana rozciągnieta w czasie... z wielkim finałem Canal+ wszędzie. 

Edited by ircios

17 godzin temu, neblyn napisał:

Ostatnio zmieniono silnik przeglądarki MS Edge, która jest teraz odczytywana jako Chrome,  jednak przed zmianą, przez dobrych kilka lat wisiał taki komunikat i Edge  nigdy nie ruszyła na NC+GO.

52939iF38AB53AC1F84B66?v=1.0

Zatem, Janusze biznesu wyczekujący na darmowy mycnal pod przerywką NC+GO mogą się srogo zawieść, jeśli liczą na słowność ludzi z Canal+.  Pracujemy...

ha ha ha dokładnie tak było, całe lata czekania. Co najśmieszniejsze; na bliźniaczym serwisie canal plus sport online, EDGE działała bez problemu korzystając z lekkiej jak piórko wtyczki DRM PlayReady. Laptop potrafił na jednym ładowaniu odtwarzać materiał wideo o 25% dłużej niż na Chrome innych przeglądarkach korzystających z Widevine.

Posted (edited)
26 minut temu, tyrla napisał:

i na Samsungu też nie możesz. I na LG, i na każdym innym telewizorze bez androida. I bez 4K, i bez podstawowych kanałów z dvb-t. I bez dekodera.

Ahhh i bym zapomniał. Aktualizacja na iOS z dzisiaj nic nie wnosi. Airplay dalej nie działa prawidłowo. Tzn przesyła obraz ale z aktywnym połączeniem nie można wyświetlić wstecznych pozycji, nie da się przewijać z wyjątkiem pauzy, która działała. Po rozłączeniu, wspomniane wady nagle znikają. Jak za dotknięciem czarodziejskiej róźdżki.

Nawet pozostawili nazwę myCanal...

Edited by regedit32
  • Haha 1

Tutaj trochę o usłudze CANAL+ (OTT) telewizja przez internet, na pierwszym filmiku można zobaczyć dekoder dedykowany pod tą usługę, który wkrótce się pojawi w ofercie. Na drugim filmiku Michał Kempa reklamuje usługę CANAL+ telewizja przez internet.

Posted (edited)

Gdzie w tej usłudze znajdę zakładkę z programem telewizyjnym??

Kolejne pytanie , do ilu dni wstecz można oglądać? 

Edit:

Tutaj mam wszystko przejrzyste , a w MyCanal tego nie mogę znaleść.

1.jpg

Edited by kingofsouth

Ciekawe ile jeszcze poczekamy na apki do tizena czy choćby webos. Przecież to klucz do powodzenia tej usługi...

1 minutę temu, drq napisał:

Ciekawe ile jeszcze poczekamy na apki do tizena czy choćby webos.

Zapytaj na FB , tam zawsze wiarygodne inormacje podają

Albo nie pytaj , ja ci odpowiem....."Pracujemy nad tym"   :lol2:  ;)

• Like 2

Posted (edited)
2 minuty temu, drq napisał:

Ciekawe ile jeszcze poczekamy na apki do tizena czy choćby webos. Przecież to klucz do powodzenia tej usługi...

Wczoraj pisałem z konsultantem i pracują na aplikacją webIOS nie podał daty ale jest już blisko. Według mnie to wyrobią się z tym do piątku czyli do startu Ekstraklasy.

Edited by On0818
dopisanie

Teraz, On0818 napisał:

pracują na aplikacją

Normalnie , nie wierzę. Sekundę temu napisałem posta w tym temacie 🤣

9 minut temu, On0818 napisał:

Według mnie to wyrobią się z tym do piątku czyli do startu Ekstraklasy.

A według mnie to wyrobią się do przyszłego sezonu Ekstraklasy :D

A ja bym powiedział, że wcale nie będzie. Obiecanki cacanki a głupiemu radość. Ogólnie odpowiedzi udzieloane na portalach społecznościowych mozna sobie włożyć między bajki.

Czy ktoś mi powie czy kanały LIVE działają w jakimś innym kraju europejskim oprócz UK ?