Jump to content

Usługa OTT CANAL+, czyli telewizja przez internet

Recommended Posts

1 minutę temu, GrubyBubu napisał:

W zasadzie to jakoś dziwnie z tym podeszli, we Francji mie mają 4k na Androida, a mają na Samsungu i Apple a u nas odwrotnieemoji23.png

Tym bardziej stoi to w sprzeczności do faktu, że w Polsce większość TV Smart sprzedawanych to te bez Android TV głównie Samsungi.

Być może nacisk na Android TV jest związany z tym, że musieli napisac swoją appkę głównie na niego bo ich tuner będzie z takim systemem.

Ten gosc w wywiadzie mowil o 4k ze moze 29 maja ale o dekiderze do uslugi mówił ze jeszcze trochę. Więc to nie bedzie jutro. Może jutro ificjalny start uslugi i tyle. 

Posted (edited)
27 minut temu, kingofsouth napisał:

No , ale kto z forum chciałby zapłacić tyle co Francuz?....

A ile to Francuz płaci? Mi pokazuje przy zakładaniu konta, bo jestem teraz we Francji, miesiąc za free a potem 104,99. zł.  Jak bym zarabiał tyle co Francuz to 250zł z 14 czy 15 tysięcy to tak jak bym wydał na waciki. Więc nie ma co porównywać. Ich zarobki, a nasze. Dla nich to śmieszne pieniądze 50 czy 60 euro z 3 tysięcy zarobionych.

Edited by ircios
  • Like 1
8 minut temu, _Artek_ napisał:

Już piszą na fb że pracują nad udostępnieniem usługi abonentom canal+ także raczej to tylko kwestia czasu.

No tak jak zapłacisz 🤣

• Haha 1
  • Sad 1

Ja mam smart pierwszej generacji i tylko raz był aktualizowany. Dopłaciłem do niego 200 zł bo będę smart, a już w pierwszym roku przestał działać bo aplikacje nie aktualizowane nigdy. Jak TV to tylko z android bo chociaż 2-3 lata pochodzi. Słowem żaden operator nie będzie tworzyć kilkunastu aplikacji na każdy rocznik i producenta telewizora. A producenci nie będą aktualizować starych tv bo zwyczajnie im się nie opłaca.

24 minuty temu, kingofsouth napisał:

No tak jak zapłacisz 🤣

Gdyby tak było to nie miałoby sensu pisanie, że pracują nad usługą dla abonentów skoro już mogą testować.

Posted (edited)

@kkzk81 , a czy ty wiesz jaki jest szeroki temat "pracować"? Oni pracowali nad tą usługą kilkanaście miesięcy. Testowana była już podobno.

Także udostępnienie MyCanal abonentom PC+ może potrwać kilka lat.

Edit:

Znów zaczyna się niezdrowa podnieta czymś co nie nastąpi w najbliższym czasie. :mrgreen:

Kurcze jesteście/jesteśmy abonentami PC+ już dłuższy zapewne czas, a zachowują się niektórzy jakby nie znali zagywek naszego operatora.

Ile razy dacie się jeszcze nabrać na marketingową papkę ;)

Edited by kingofsouth
  • Sad 1
  • Upvote 1

Nie ważne dla mnie ile będą nad tym pracować.Istotne , że usługa ma być dostępna dla abonentów w ramach płaconego abonamentu. Tak wyraźnie zostało napisane w odpowiedzi pod pytaniem jednego z użytkowników fb.

Posted (edited)
4 minuty temu, kkzk81 napisał:

Nie ważne dla mnie ile będą nad tym pracować.Istotne , że usługa ma być dostępna dla abonentów w ramach płaconego abonamentu.

Ciekawe co powiesz , za 4 lata jak nadal będziesz oglądał NC+GO w słabej jakości 🤣

Jak zwykle świat PC+ w różowych okularach. Nic się nie uczycie na tych zagrywkach naszego operatora ;)

Edited by kingofsouth
  • Like 1
  • Sad 1
1 minutę temu, mikoko napisał:

Daj linka do tego jak możesz

Wbij na icj profil na FB. Wrzucili dziś post, że ten fanpage będzie odnośnie nowej platformy i już ludzie zaczęli pytać.

Posted (edited)
34 minuty temu, kingofsouth napisał:

jak płacisz abonament to w swojej umowie masz darmowe NC+GO a nie MyCanal.

To nie jest problemem. Problemem jest to, że im się nie chce zmieniać. 

4 minuty temu, umek napisał:

Na chwile obecną nic nie wskazuje by ncgo miało być zastąpione czymkolwiek.

No oficjalnie mówią o zastąpieniu przez apkę Canal+ na jesieni, no ale póki co to jest na tej zasadzie jak kilka lat temu mówili, że MyCanal wejdzie do Polski. Kiedyś nc+go zastąpią. Kiedy? To już bardziej gdybanie.

Edited by DominoDoman
Posted (edited)
6 minut temu, umek napisał:

Gdzie oficjalnie?

Pod najnowszym postem na profilu Canal+ Polska. Ktoś zapytał w komach o zmianę nc+GO i odpowiedzieli, że planują to orientacyjnie na jesień.

3 minuty temu, kingofsouth napisał:

No właśnie. Jak oficjalnie , tutaj brak takiej informacji :D

https://pl.canalplus.com/ncplusgo?content=menu

Nie oczekuj za dużo, w końcu nadal na stronie w zakładce TV online wisi Player+ i Player+BOX, który nie ma już nawet własnej strony. 

Edited by DominoDoman