Jump to content
Anita Kaźmierska

Usługa OTT CANAL+, czyli telewizja przez internet

Recommended Posts

9 godzin temu, umek napisał:

Szczerze mówiąc, nie wiem jak będąc fanem sportu w ogóle taką usługę można abonować? Sport wymaga odpowiedniej jakości i tej, jak widać w MyCanal+ nie ma.

Większość Polaków akceptuje wszystko bo ponarzeka i przyzwyczai sie że tak musi być. Stąd u nas da sie wszystkim wcisnąć wszystko. Taka mentalność

• Like 3
  • Haha 2
  • Confused 2

42 minuty temu, rotalplus napisał:

Większość Polaków akceptuje wszystko bo ponarzeka i przyzwyczai sie że tak musi być. 

Wszystko wystarczy by było za pół darmo. 

• Like 3

Posted (edited)

Mam nadzieję,że po tym darmowym miesiącu można zrezygnować z tej usługi i opłata nie będzie odnawialna.

Edited by Marcinek36

Tak będzie, także spokojnie :)

• Thanks 1

Posted (edited)

Tak popatrzyłem to ten pakiet Fun&info nie jest taki zły :D ciekawy jestem co się dzieje z Canal+ premium w pakiecie film jak będzie tam sport i odwrotnie będą wyłączać czy zostawią:D 

Cofam to co powiedziałem w player+ to wygląda lepiej. 

Edited by _Artek_

Wielkie poruszanie w temacie jak za fuzji C+ z n ofertą klonem Playera. 

@kingofsouth miałem rację, że usługa będzie na 2 urządzenia. Ja czekam na dekoder. 

• Like 1
  • Upvote 1

15 minut temu, _Artek_ napisał:

ciekawy jestem co się dzieje z Canal+ premium w pakiecie film jak będzie tam sport i odwrotnie będą wyłączać czy zostawią:D 

Jak będzie sport (np. Ekstraklasa czy Premier League) to ten co wybrał pakiet film to będzie zakodowany, i odwrotnie :)

22 godziny temu, kingofsouth napisał:

Mieli tyle czasu na przygotowanie się,  że to co teraz wyszło,  jest gorzej niż żenujące.

Miał być player+ bis i jest player+ bis. Nikt niczego więcej nie obiecywał. Cuda na kiju w tej kwestii, to wytwór bujnej wyobraźni ludzi piszących w tym temacie.

Teraz, _Artek napisał:

Miał być player+ bis i jest player+ bis. Nikt niczego więcej nie obiecywał. Cuda na kiju w tej kwestii, to wytwór bujnej wyobraźni ludzi piszących w tym temacie.

I kto to mówi??

Kto nabijał ten temat przez cały czas??
Przebrnąłem przez ponad 40 stron tematu o zmianie NC+ GO na MyCanal i jak tylko temat przycichał wrzucałeś jakiegoś bezsensownego posta i dyskusja zaczynała się na nowo.

• Upvote 2

1 minutę temu, _Artek_ napisał:

Ja a kolega to mój klon:D 

Nie zauważyłem tej subtelnej różnicy, wybacz @_Artek

Albo ktoś troluje trola albo masz rozdwojenie jaźnie @_Artek_

• Haha 1
  • Upvote 1

2 minuty temu, Bushiken napisał:

Nie zauważyłem tej subtelnej różnicy, wybacz @_Artek

Albo ktoś troluje trola albo masz rozdwojenie jaźnie @_Artek_

Nie przeszkadza mi to rozdwojenie jaźni nawet trochę mnie bawi nie zmienia to faktu że kolega ewidentnie zrobił  to celowo na szczęście póki co różnimy się sygnaturą.  

50 minut temu, ircios napisał:

Ja czekam na dekoder. 

Również jestem ciekaw tego urządzenia.

• Like 1
  • Upvote 1

14 godzin temu, mattem napisał:

Zdecydowana wiekszość kontentu przeznaczonego do nadawania w TV jest realizowana w 1080p/i 50fps.

Taki jest standard.

Standard może i jest, jednak 50 fr/s to widziałem tylko na niemieckich programach na dawanych w 720p. Te, które odbieram z pakietu Extra+ nie mają takiego odświeżania. Natomiast gdy miałem piłkę nożną z Posatu, to bitrate był bliski 20 Mbit/s i widać było różnicę w jakości obrazu na "+" względem Canal+ Sport.

Nie przeszkadza mi to rozdwojenie jaźni nawet trochę mnie bawi nie zmienia to faktu że kolega ewidentnie zrobił  to celowo na szczęście póki co różnimy się sygnaturą.  

Używajać Tapatalk sygnatur nie widać. Na Twoim miejscu bym to zgłosił 

Co do usługi C+ to dla mnie jest bardziej przejrzysta niż Player. Szkoda, że nie ma możliwości wykupienia tylko całej paczki C+

• Like 1

Posted (edited)
Godzinę temu, Pawop napisał:

Co do usługi C+ to dla mnie jest bardziej przejrzysta niż Player. Szkoda, że nie ma możliwości wykupienia tylko całej paczki C+

Zgadzam się w 100%. Byłoby idealnie, gdyby była możliwość wybrania jeszcze wszystkich pakietów jak w tv sat.

Edited by sebczak

Ktoś coś wie kiedy zobaczymy jakość 4K? Co będzie w ofercie?

Czy komuś dalej nie działają kanały LIVE ? Pisałem na czacie z Konsultantką ale widzę że to dla nich czarna magia 😀 Na wszystkie pytania które zadała odpowiedziałem a ona mi regułkę wysyła że ma za mało informacji 😂

Posted (edited)

Tylko patrzeć jak C+ zniknie z Player+ i kanały C+ pozostaną w domu. Czyli w MyCanal i na sat. A TVNik niech w Player puszcza sobie złomiarzy i inne twory spod znaku Discovery.

Edited by ircios

5 minut temu, ircios napisał:

Tylko patrzeć jak C+ zniknie z Player+ i kanały C+ pozostaną w domu. Czyli w MyCanal i na sat. A TVNik niech w Player puszcza sobie złomiarzy i inne twory spod znaku Discovery.

Zastanawiało mnie właśnie dlaczego kanały C+ dalej są na Player+. Widocznie im się to opłaca. Co do argumentu, że mieli umowę na X czasu. Canal+ o tym że będzie wprowadzał swoją własną usługę wiedział już dawno + czas związany z opóźnieniem jej wprowadzenia.

Umowa raczej nie była na 5 lat a 1 lub 2 i była przedłużana.

MyCanal testują. Nikt inny o tym nie słyszał, z wyjątkiem forum tematycznych i pracowników operatora.  Ogarną temat.  Reklama ruszy. Kilka miesięcy jeszcze w Player i papa. Tak myśle. 

Z playera nic nie zniknie - to ich marka i nie mają powodu do jego ubijania. Player stał się rozpoznawaną marką i zostanie z nami na bardzo długo wraz z bogatą ofertą kanałów telewizyjnych.

• Like 2

Tak. Pozostanie...Bez paczki C+. Canal+ nigdy nie lubiał udostępniać swoich kanałów. Player nie jest ich usługą.

No ale zobaczymy ;-)