Jump to content
Anita Kaźmierska

Usługa OTT CANAL+, czyli telewizja przez internet

Recommended Posts

3 godziny temu, Pawop napisał:

Ja prawdopodobnie na jakiś czas wezmę pakiet Fun&Info, bo chce obejrzeć American Dad i Family Guy na Fox Play.
Tak na marginesie, to pakiet film, w skład którego wchodzi oferta na żądanie C+, HBO, Filmbox Live i Fox jest bardzo atrakcyjna.

To już lepiej wziąć Play Now TV Box za 10 zł miesięcznie masz tam Fox i dużo innych kanałów no i amazon na 6m za free

A czy na TV Box Play Now Sagemcom CS 50001 mozna pobrać aplikację Canal+? 

Posted (edited)
2 godziny temu, maciekmm napisał:

Czy ktos z uzytkownikow otrzymal dostep do VOD ale nie do kanalow na zywo ? Po jakim czasie dostep do kanalow na zywo sie pojawil ?

Był problem z dostępem do kanałów na żywo na android TV, wczoraj to zgłosiłem, obiecali do weekendu naprawić - na Mi Box S już działa :)

Edited by sebczak

To już lepiej wziąć Play Now TV Box za 10 zł miesięcznie masz tam Fox i dużo innych kanałów no i amazon na 6m za free
Trzeba lojalke podpisać i płacić 10 PLN miesiecznie, poza tym Fox Now jest mocno okrojone względem Fox Play. Jednym słowem jest to nieopłacalne.
  • Like 1

A sprzedają na allegro te tunery. Opłaca się kupić?

Posted (edited)
19 minut temu, Pawop napisał:
40 minut temu, wojtmen napisał:

Trzeba lojalke podpisać i płacić 10 PLN miesiecznie, poza tym Fox Now jest mocno okrojone względem Fox Play. Jednym słowem jest to nieopłacalne.

Nie wiem jak wygląda Fox Now, ale w kolekcji Foxa w naszym "MyCanal" to jest kilkanaście tytułów raptem, więc trudno mi sobie wyobrazić jeszcze wieksze okrojenie.

Swoją drogą dziś główny promowany hit tego serwisu to dostepna za darmo na YT "Zabawa w chowanego", dumnie nosząca logo C+ Premium ;).

Edited by bugmenot

Polska wersja Mycanal  na apple tv już działa  trzeba zainstalować/przeinstalować aplikacje MyCanal i wybrać region "polska"

Posted (edited)

Od rana chłopie o tym tu piszemy...

Edited by Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.

@bugmenot, w Play Now jest 10 tytułów Foxa, w C+ ponad 40. Mi zależy na konkretnych 2-3 tytułach, których akurat w Play Now nie ma

Czy zauważył Ktoś problem z odtwarzaniem kanałów na żywo? Na Mi box S (ATV9) po kilkunastu minutach odtwarzania zawiesza się dzwięk i następuje reset urządzenia. Na VOD nie zauważyłem tego problemu. 

na appel tv żaden problem póki co.. nawet w Multi 4 kanały na raz, wszystko działa - tzn do ok godziny leciało info i nic nie przerwało u mnie.

Posted (edited)

Na razie nie chcę włączać tego systemu, więc powiedzcie, jak wygląda biblioteka VOD? Rozumiem, że jest HBO Go i co jeszcze? Canal+? Czy to ta sama oferta co nc+ go, czy dużo uboższa? Dodam ze interesują mnie filmy, sport raczej nie. Dzięki z góry za informacje.

Edited by kate1974
dopisanie informacji

5 godzin temu, _Artek_ napisał:

Czekam na premierę na apple tv narazie zastanawiam się czy kupić xh95 ag9 czy poczekać jeszcze rok a chciałbym ograć The last of us part 2 na jakimś dobrym tv. 

No Artek nie sądziłem, że kiedykolwiek pochwale Cię lub się z Tobą zgodzę ale wybrałeś "jedyną słuszną" 😉markę TV i modele.

4 godziny temu, kingofsouth napisał:

Poważne pytanie będzie :mrgreen:  

Czy ktoś z was drodzy forumowi koledzy zostawi sobie usługę , po miesięcznym darmowym okresie testowania?

Ja na pewno pakiet Sport, być może także Film.

1 godzinę temu, _Artek_ napisał:

Polska wersja Mycanal  na apple tv już działa  trzeba zainstalować/przeinstalować aplikacje MyCanal i wybrać region "polska"

Wszystko fajnie, tylko: aplikacja jest nadal podpisana MyCanal, logo zmienia się (na Canal+ z MyCanal) tylko gdy najedziesz na apkę (wygląda to komicznie) na większości kanałów/audycji w trakcie oglądania nie da się przeczytać informacji dot. tytułu, bo pokazuje się kółko wczytywania, a aplikacja ma w paru miejscach pozostałości po Francji i napisy w tym języku, no i jest problem z przewijaniem o 10s za pomocą pilota.
Problem z nazwą aplikacji i francuskimi pozostałościami dotyczy tez iOS. 

Dlatego na stronie głównej sklepu platformy canal+ nie ma ani słowa o iptv. :D

8 minut temu, _Artek_ napisał:

Dlatego na stronie głównej sklepu platformy canal+ nie ma ani słowa o iptv. :D

Żeby tylko to, jak na ich stronie nadal wisi zakładka Player+BOX, która przekierowuje na nieistniejącą już stronę. 😂

1 godzinę temu, sebczak napisał:

Czy zauważył Ktoś problem z odtwarzaniem kanałów na żywo? Na Mi box S (ATV9) po kilkunastu minutach odtwarzania zawiesza się dzwięk i następuje reset urządzenia. Na VOD nie zauważyłem tego problemu. 

Ja nadal nie mam dostepu do kanalow na zywo. Caly czas info " Żadne treści nie są dostępne w tej chwili ". Problem zgloszony na czacie. Zobaczymy czy zostanie rozwiazany

Można wybrać wszystkie pakiety na ten okres próbny za zero???

Tak, można.

Też wam się zacina odtwarzając przez AirPlay? Mam na myśli zatrzymywanie się obrazu, szczególnie po przełączeniu kanału. 

Czy na aplikacji ios można znaleźć backward epg na 14 dni?

15 minut temu, regedit32 napisał:

Też wam się zacina odtwarzając przez AirPlay? Mam na myśli zatrzymywanie się obrazu, szczególnie po przełączeniu kanału. 

Czy na aplikacji ios można znaleźć backward epg na 14 dni?

Wycofali tę funkcję z wersji testowej i już w ogólnodostępnej, podobno było w niej wiele błędów. Wybrane programy nadane powyżej 8h temu możesz obejrzeć w kolekcjach, lecz musisz się liczyć z tym, że ich ilość jest mocno ograniczona. 

Posted (edited)

qrcze.. ale opcja Multi w live jest wypas.. nie mogę wyjść z wrażenia.. szczególnie po tym jak szajsu tak bardzo pokastrował PIP'a w swoim TV... 

IMG-1216.jpg

Edited by escapers
  • Like 1

Te klatkowanie piłki na C+Sport normalnie obrzydza tą usługę dla kibiców sportu.