Jump to content
Anita Kaźmierska

Usługa OTT CANAL+, czyli telewizja przez internet

Recommended Posts

3 minuty temu, kingofsouth napisał:

Poważne pytanie będzie :mrgreen:  

Czy ktoś z was drodzy forumowi koledzy zostawi sobie usługę , po miesięcznym darmowym okresie testowania?

chyba na kolejny okres testów ;-) 

Ja zakupię jak będzie dekoder.

No takich odpowiedzi to się też spodziewałem,  jesli one jeszcze bedą , te testy.

Bardziej chodziło mi czy procz @umek, bo w jego sytuacji to ma sens. 

• Upvote 1

Mnie pasuje paczka C+ i HBO (filmowa) i tyle resztę mam na kablówce i to mi wystarcza. Na razie korzystam z playera z paczki C+ i HBO.

Ja prawdopodobnie na jakiś czas wezmę pakiet Fun&Info, bo chce obejrzeć American Dad i Family Guy na Fox Play.
Tak na marginesie, to pakiet film, w skład którego wchodzi oferta na żądanie C+, HBO, Filmbox Live i Fox jest bardzo atrakcyjna.

Posted (edited)

31 dni testów i pewnie pod koniec czerwca oficjalny start! a może dopiero 1 września?

Edited by PIOOLE

To kolejne pytanie, czy są tutaj abo CP zainteresowani MyCanal ?

Jeśli Canal+ 4K będzie prezentował jakość zbliżoną do satelitarnej, to poważnie zastanawiam się nad rezygnacją z DVB-S na rzecz CANAL+ z netu.

16 minut temu, kingofsouth napisał:

Czy ktoś z was drodzy forumowi koledzy zostawi sobie usługę , po miesięcznym darmowym okresie testowania?

Jeśli w ciągu miesiąca nie poprawią bitrate na kanałach sportowych, to nie.

Jak widać po odpowiedziach część zrozumiała ofertę. Jeśli chodzi o mnie to co jakiść czas będę zainteresowany wykupieniem MyCanal jeśli tylko Canal+4K będzie dobrze jakościowo się prezentował. 

15 godzin temu, sebczak napisał:

Zgłosiłem dziś ten problem na infolinii, kazali czekać, mam nadzieje, że do weekendu naprawią:)

U mnie było to samo,na androidzie w moje konto jest opcja aktualizacja uprawnień i po naciśnięciu odśwież zaczęło wszystko po ok 10 min działać.

Posted (edited)

2 x razy za to samo płacić?

Nie widzę w tym większego sensu.

Edited by lukimann
  • Upvote 1

Posted (edited)

Też wykupię to tylko dla jakiś pojedynczych rzeczy w C+ 4K, o ile kiedykolwiek będzie dostępne.

Jako zastępstwo tv tradycyjnej do normalnego codzienniego używania w przeciwieństwie do usługi Playa czy CP IPTV ta usluga się nie nadaje, a po co mi kolejna niedorobiona apka, w której nie dostaje na ten moment nic ponadto co już mam ;).

Edited by bugmenot

2 minuty temu, lukimann napisał:

2 x razy za to samo płacić?

Widzisz , bo trzeba zrozumieć ofertę :rofl:

Canal+4K w MyCanal wykupię , jak się będę miał udać gdzieś na urlop, ferie czy za granicę.

• Haha 3

Ja raczej też wykupię Mycanal, mi też podoba w aplikacji gdzie m.in można oglądać cztery kanały jednocześnie które też nie ma w porównaniu do NC+GO 

Jak ktoś jest uzależniony od telewizji to niech sobie wykupuje.. ;-).

Wolę inne atrakcje podczas urlopu.;)

• Upvote 2

Posted (edited)

Będąc abo PC+ w jakim celu mi wykupowanie MyCanal przez cały rok?

Pisałem , że będę to robił okazjonalnie , często gdzieś jeżdzę więc Canal+4K przyda się.

Edited by Anita Kaźmierska
Usunięte zaczepki.

Czy ktos z uzytkownikow otrzymal dostep do VOD ale nie do kanalow na zywo ? Po jakim czasie dostep do kanalow na zywo sie pojawil ?

U mnie dostęp do kanałów na żywo i vod był od razu po zalogowaniu.

Posted (edited)

Poczekam na spokojnie.Na razie w temacie podniecenie jak na grzybobraniu a sama usługa chyba w fazie testów. Może za rok, półtora usługa będzie tak dopracowana, że bardziej będzie opłacało się ją  abonować ( elastyczność) , dokupujac pakiety filmowe typu Netflix online niż podpisywać 2 letnią  umowę na sat.

Edited by lukimann
  • Haha 1

Godzinę temu, kingofsouth napisał:

Ja nie mam zamiaru płacić podwójnie, więc nie, ale moi rodzice zastanawiają się nad rezygnacja z CP i zakupem Play Now TV BOX za dyszkę i dokupieniu CANAL+ FILM za 50 zł - dostaną więc ofertę DVB-T, Pakiet podstawowy Play i CANAl+, HBO, Filmbox za łącznie 60 zł. 

@kingofsouth, możesz sprawidzić, jak myCANAL działa na Play Now TV BOX?

7 minut temu, Krzysiek11:) napisał:

@kingofsouth, możesz sprawidzić, jak myCANAL działa na Play Now TV BOX?

Wczoraj miałem odpalony około 2 godzin na Boxie i działało poprawnie.

Posted (edited)
1 godzinę temu, SzYcHa_2012 napisał:

@DominoDoman @Krzysiek11:) grafiki z plików strony są w webpacku, co ciekawe jest też logo Ligi Mistrzów oraz Discovery....

193a7e549003834ab0b25706c4d4b090.png

65f23b1f4b476b946eb28885d86191f2.png

Dzięki za info. Sory, że może głupie pytanie, ale jak otworzyć pliki w webpacku? Kompletnie zielony w tym temacie jestem :P

1 godzinę temu, PIOOLE napisał:

31 dni testów i pewnie pod koniec czerwca oficjalny start! 

To nie jest właśnie taka głupia myśl. Dlatego, jak zauważyłem, że gdzieś ktoś daje info o lipcu jako rebrandingu nc+go w okolicach lipca i w pewnym sensie "nowe otwarcie" dla C+ to się zapytałem czy ci wszyscy co się chwalili znajomościami nie mają jakiejś informacji. Miało by to jakiś sens, choć o ten w przypadku polskiego C+ ciężko ostatnio.

Godzinę temu, kingofsouth napisał:

Canal+4K w MyCanal wykupię , jak się będę miał udać gdzieś na urlop, ferie czy za granicę.

No dla mnie to śmieszność, że za 4K chcą żeby dodatkowo im płacić. We francji pakiet, który miałem okazje sprawdzać był (na AppStore) za 87zł, był dość podobny do połączenia u nas Fun&Info z Film z domieszką Kids (a nawet nieco lepszy, bo mial praktycznie wszystkie podstawowe dostępne we Francji kanały). Cenowo był drożej tylko o 2 zł, a 4K było w pakiecie. 

Edited by DominoDoman
  • Upvote 1