Jump to content
Anita Kaźmierska

Usługa OTT CANAL+, czyli telewizja przez internet

Recommended Posts

A co z tym "keczapem" na 14 dni? Miał być a ja na przeglądarce mam 8h. Działa to komuś?

"Backward EPG - skorzystaj z możliwości odtworzenia materiału, który był emitowany do 14 dni wstecz! Funkcja ta dostępna jest na wybranych kanałach. Materiały z poprzednich 8 godzin zobaczysz po prawej stronie odtwarzacza. Wcześniej emitowane tytuły  są dostępne w kolekcjach."

Na których kanałach jest te 8h, a na których nie ma w ogóle tej funkcjonalności?

10 minut temu, frankie1905 napisał:

Wcale nie jest to takie oczywiste. Wszystko zależy od Apple.

Prawdopodobne. :)

Posted (edited)
49 minut temu, NobelM napisał:

"Backward EPG - skorzystaj z możliwości odtworzenia materiału, który był emitowany do 14 dni wstecz! Funkcja ta dostępna jest na wybranych kanałach. Materiały z poprzednich 8 godzin zobaczysz po prawej stronie odtwarzacza. Wcześniej emitowane tytuły  są dostępne w kolekcjach."

Na których kanałach jest te 8h, a na których w ogóle nie ma w ogóle tej funkcjonalności?

W artykule na temat usługi w portalu z siecią pająka jest informacja, że 8h jest przy odtwarzaniu danego kanału na żywo. Jak chcemy do 14 dni wstecz to trzeba wejść przez zakładkę kolekcja.

Powiedzmy, że każdy program po tych 8h trafia do VOD. Logiczne zwłaszcza, że wiele programów to powtórki. Wystarczy wrzucić raz na serwer a nie kilka.

Edited by Anita Kaźmierska

57 minut temu, SatZnawca napisał:

A wiecie o tym że w pakiecie sport Canal+ Premium HD będzie blokowany kiedy będzie emitowany np. film?. Tylko na czas meczu na żywo będzie odblokowany. Brawo... :mrgreen:

Skąd te rewelacje? Możesz podać źródło?

16 minut temu, frankie1905 napisał:

Skąd te rewelacje? Możesz podać źródło?

Canal+ Polska. :)

W internecie niektóre strony również o tym piszą. 

Czyli podobnie jak teraz z Canal+ zwykłym przy aktywowaniu samego pakietu sport.

Godzinę temu, frankie1905 napisał:

Apkę Horizon TV na Apple TV Apple weryfikowało... około 10 dni roboczych.

tylko tam była nowa app'ka a tutaj jest update do myCanal... więc to idzie inną ścieźką 

• Upvote 1

Posted (edited)

Witajcie. Aktywowalem dzis usluge na darmowy mesiac korzystając z vpn. Nby pakiety są aktywne jednak nic nie mogę obejrzejć.

Wchodząc do opcji "live" pokazuje mi ze " Żadne treści nie są dostępne w tej chwili ". Kiedy chcę odpalić jakiś film to otrzymuje informację " Wykryto błąd sewera wideo na życzenie. Spróbuj ponownie. Jeśli problem będzie nadal występował, odwiedź zakładkę Pomoc.Error PASS-1 " Dodam że status usług poza granicami kraju jest "potwierdzony", pakiety aktywne, VPN wyłączyłem. W aplikacji na telefonie nie pobiera mi moich danych a na "Starcie" mam info "Nie można znaleźć strony"

Czy mam czekać na uruchominie usługi jeszcze jakiś czas ?

Edit

Na stronie www mam 3 aktywne pakiety. Na aplikacji na tel Status subskrypji = Nieaktywny

7 godzin temu, stanley840 napisał:

Ja też dodałem kartę jest konto zweryfikowane a kanałów na żywo nie ma😡

JA nie mam kanałów na żywo a na VOD pojawia się "ERROR 

Wykryto błąd sewera wideo na życzenie. Spróbuj ponownie. Jeśli problem będzie nadal występował, odwiedź zakładkę Pomoc.More info

Error PASS-1

Edited by maciekmm
update

35 minut temu, maciekmm napisał:

Witajcie. Aktywowalem dzis usluge na darmowy mesiac korzystając z vpn. Nby pakiety są aktywne jednak nic nie mogę obejrzejć.

a jesteś w UE czy poza nią? Nie wiem jak traktowane jest UK w tym momencie - formalnie wyszło z UE, ale jeszcze trwa okres przejściowy.

43 minuty temu, maciekmm napisał:

Wchodząc do opcji "live" pokazuje mi ze " Żadne treści nie są dostępne w tej chwili ". Kiedy chcę odpalić jakiś film to otrzymuje informację " Wykryto błąd sewera wideo na życzenie. Spróbuj ponownie. Jeśli problem będzie nadal występował, odwiedź zakładkę Pomoc.Error PASS-1 " Dodam że status usług poza granicami kraju jest "potwierdzony", pakiety aktywne, VPN wyłączyłem. W aplikacji na telefonie nie pobiera mi moich danych a na "Starcie" mam info "Nie można znaleźć strony"

Czy mam czekać na uruchominie usługi jeszcze jakiś czas ?

Edit

Na stronie www mam 3 aktywne pakiety. Na aplikacji na tel Status subskrypji = Nieaktywny

JA nie mam kanałów na żywo a na VOD pojawia się "ERROR 

Wykryto błąd sewera wideo na życzenie. Spróbuj ponownie. Jeśli problem będzie nadal występował, odwiedź zakładkę Pomoc.More info

Error PASS-1

Ja miałem tak samo jak ty wczoraj. Dzisiaj już chodzi całe VOD ale programów na żywo dalej brak. Może się pokażą z czasem czekamy:rofl:

18 minut temu, eMJot napisał:

a jesteś w UE czy poza nią? Nie wiem jak traktowane jest UK w tym momencie - formalnie wyszło z UE, ale jeszcze trwa okres przejściowy.

Jestem w UK. Wydaje mi sie ze pelna aktywacja jeszcze nie przeszla skoro na stronie www mam 3 aktywne pakiety a w aplikacji na tel status uslugi = nieaktywny

Coś mi się przewineło na forum że może to trwać do 3 dni, ale jak nie będzie działać na stałem to się szybko pożegnamy😁

11 minut temu, stanley840 napisał:

Coś mi się przewineło na forum że może to trwać do 3 dni, ale jak nie będzie działać na stałem to się szybko pożegnamy😁

tak właśnie tak :)

13 minut temu, stanley840 napisał:

Troche to dziwne za az tyle sie czeka na aktywacje... Czy inni tez tak mieli ? Na czacie powiedziano mi ze moze to potrwac do 12 godzin...

W aplikacji na Android TV można się zalogować danymi z nc+GO?Czy trzeba się zarejestrować?

50 minut temu, stanley840 napisał:

Ja miałem tak samo jak ty wczoraj. Dzisiaj już chodzi całe VOD ale programów na żywo dalej brak. Może się pokażą z czasem czekamy:rofl:

Zgłosiłem dziś ten problem na infolinii, kazali czekać, mam nadzieje, że do weekendu naprawią:)

1 minutę temu, sebczak napisał:

Zgłosiłem dziś ten problem na infolinii, kazali czekać, mam nadzieje, że do weekendu naprawią:)

Czyli start uslugi to raczej falstart :)

W aplikacji na Android TV można się zalogować danymi z nc+GO?Czy trzeba się zarejestrować?

Trzeba się zarejestrować.

Czyli w momencie rejestracji otrzymuje dostęp do bezpłatnych 31 dni?

4 minuty temu, aro napisał:

dostęp do bezpłatnych 31 dni?

Tak , jak podasz kartę.

Dziś logowanie na tv się udało;)

5 minut temu, frankie1905 napisał:

Apka na iOS o dziwo już jest.

W wersji polskiej?