Jump to content
Anita Kaźmierska

Usługa OTT CANAL+, czyli telewizja przez internet

Recommended Posts

Posted (edited)
4 minuty temu, patryszq napisał:

play ma bieda edyszon oferte , ich box to jakis karton z gimeli wiec szkoda emocji  ;)

No nie zgodzę się.  No , ale to twoje zdanie :D

10 PLN , 3 miesiące Eleven Sports 1 4K ,Amazon Prime na pół roku.

Tam nikt nie kwiczy , że mu drogo wycenili usługę.

Edited by kingofsouth

skupmy się na dzisiejszej premierze !! a raczej zacznijMY myśleć o kolejnej ! :) 

16 minut temu, mikoko napisał:

Ale ja wcześniej pisałem o tym ze to usługa dla nowych. Padły tu zarzuty ze niby trzymamy darmowy miesiąc na lepsze czasy. Cytując klasyka „a na co mnie to?”

Ale on się raczej odniósł do twojego infantylnego lamentu związanego z różnicą między NC+GO, a C+ OTT.   Świadomie wybrałeś moduł pozbawiając się w ten sposób NC+GO TV, więc do kogo pretensje? Na dzień dzisiejszy, NC+GO i C+ OTT są różnymi usługami.

Posted (edited)

@patryszq, widzisz tutaj jest miesiąc za darmo a ludzie będą kisić ten darmowy misiąc bo chcą to liznąć , ale jeszcze nie teraz bo szkoda. To jest dopiero paradoks.

Tyle czekali na MyCanal a jak jest to liczą na jeszcze więcej darmowych emocji ;)

Edited by kingofsouth
  • Upvote 1

w zasadzie dostali rzekomy  " kątęt premium " ale rozdmuchany tylko i wyłącznie przez samych siebie , więc bita piana musi teraz im samym smakować :)

- brak 4k 

- kanały tv w pakietach nie takie jakie chcieli

- brak chmury do nagrań - słowo wkrótce potrafi wkur za takie piniondze 

-smart tv hmmm 

- apple SOON 

czyli beta beta beta beta a reszta WKRÓTCE :P i to takie hajsiory a miało być no za darmoszke bo  jestem juz "abonamentem "PC+ 

Wracajac do jakości to faktycznie HBO nadaje z bitratem 2,5 Mbps.

Słabiutko.

• Sad 2

Ale on się raczej odniósł do twojego infantylnego lamentu związanego z różnicą między NC+GO, a C+ OTT.   Świadomie wybrałeś moduł pozbawiając się w ten sposób NC+GO TV, więc do kogo pretensje? Na dzień dzisiejszy, NC+GO i C+ OTT są różnymi usługami.

Widziałeś mój lament nad różnicami między aplikacjami? Pisałem znacznie wcześniej ze brakuje mi tylko na nc+go AirPlay. Widzisz w poście jakikolwiek głos krytyki dla nowej usługi ? Nie dla mnie i tyle.

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
  • Upvote 1

39 minut temu, grzechu1991 napisał:

Czy da się włączyć opcję Multi-Live w przeglądarce czy tylko w apce na android?

Tylko w aplikacji bo sprawdzałem na przeglądarce. 

Bezsenu to jest z tą jakością w MyCanal.

TVN 24 bitrate 6 Mbps, a kanał filmowy HBO 2,5 Mbps. Kto wpadł na taki dziwaczny pomysł?  :crazy:

Canal+

Zapewne dostawca streamingu miał już TVN 24 w wersji 6 Mbps, więc aby nie dublować transkodera wykorzystał gotowca, za to streaming HBO jest nowy.

Dostarczany przez ITI Neovision kanał HBO HD w Player+ ma 7 Mbps przy 1920x1080, także nie wiem co oni namieszali...

Dno i metr mułu, kanały live za granicą nie działają, a na pytanie w pomocy technicznej się rozłaczają, profeska pełną gębą...

Tyle miesięcy było na przetestowanie usługi , a oni puścili w Polskę wybrakowaną ofertę kanałową z jakością rodem z minionej epoki ;)

Posted (edited)

@kingofsouth U mnie HBO ma 5 Mbps.

hboo.jpg

edit: po chwili nawet na 6 wskoczylo. Tak więc jest identycznie to samo co player.

Serwer n-22-5.dcs.redcdn... itd ;)

Edited by bugmenot

Aktywacja " za granicą " trwa do 3 dni roboczych mimo ,iż dane PL są sczytywane z karty 😤 

Posted (edited)
5 minut temu, bugmenot napisał:

@kingofsouth U mnie HBO ma 5 Mbps.

Faktycznie nagle się coś zmieniło. U mnie też tak jest.

2020-05-20-204351.jpg

No nic jesteśmy testerami :mrgreen:

Edited by kingofsouth

Status napisane że potwierdzony, więc nie wiem co tam jeszcze muszą kombinować, w Playerze takich problemów nie ma...a tutaj działa o niebo lepiej lepiej i bez żadnych zacinek jak to Player lubi czasami

@kingofsouth dokładnie. Cały dzień tam się coś dzieje. A to nie loguje, a to wyrzuca błędy, a to kanał nie działa. A jeśli chodzi o odczuwalną jakość to jest to samo co w Playerze no bo jak ma być inaczej...

Niby cyferki ładne, ale obraz wyprany, bez szczegołów, nie robi dobrego wrażenia.

• Like 2

Czy mozna wysylac kanaly na zywo na tv przez cast np google chromecast czy ta funkcja jest zablokowana jak w hbo go ? Nie chodzi mi o vod tylko kanaly na zywo

Posted (edited)

@bugmenot , bo jeszcze jutro się obudzimy a tam Canal+ 4K się pojawi ;)

@maciekmm , da się przesyłać.

Edited by kingofsouth