Jump to content

Usługa OTT CANAL+, czyli telewizja przez internet

Recommended Posts

6 minut temu, _Artek_ napisał:

Nawet do więcej niż mam w sat..... skoro już wydali oficjalny komunikat znaczy że czeka ich próba serwerów choć moim zdaniem aplikacjom jeszcze daleko do ideału....

Jaka próba serwerów? O czym ty piszesz? Ta usługa to przespała najlepszy moment na start a dalej jest w powijakach.

Vectra, Play Now..... a tu tylko testy,domysły i spekulacje[dekoder]

6 minut temu, _Artek_ napisał:

Kolega chyba pyta czy macie w ott dostęp do kanału którego nie macie w sat.... ja mam taki jeden.  

I co z tego wynika? Tylko to , że nie ogarniają naszych uprawnień :D

Edited by kingofsouth
  • Upvote 1

Bądzmy szczerzy przecież OTT Canal+ nie powstało by nam  PC+ dało mobilny MR. Tylko po to by zarobić na nowych klientach.

Nie chcących wiązać się umową i instalowaniem anteny na balkonie. W obecnym kształcie przychód  z tego pewnie mają zerowy.

Wiem na biednego nie trafiło , ale tam muszą jakieś filantropy i [beep]y pracować :mrgreen:

• Upvote 1

@kingofsouth źle Ci? nc+ go już dawno nie domagało technologicznie, podobnie jak soft w ultraboxsach, ja płacę swój abo i mało mnie to obchodzi kto w jaki sposób i dlaczego chce na tym więcej zarobić skoro ja i tak mam do tego darmowy dostęp..... jeszcze niedawno nie można było kupić niezależnej paczki HBO czy canal+ to ludzie płakali że nie można teraz już można to ludzie płaczą że za drogo.....taki. kraj. 

PS. teraz czekam na nowy soft w ultraboksach taki jak jest we francji tylko po polsku. 

Edited by _Artek_
  • Upvote 1
2 minuty temu, _Artek_ napisał:

@kingofsouth źle Ci?

Ty chyba nie zrozumiałeś mojego posta. Nie zmienia to faktu , że jest to wybrakowana, niepałna, testowa, beta aplikacja

I twoje zachwyty nad nią nie zmienią tego jak jest postrzegane Canal+OTT.

Edited by kingofsouth

Ale czemu tylko na C+ Sport ? Powinni zrobić 50 fps na wszystkich sportowych kanałach.

Ustawienie w opcjach ekranu w Mi Stick dotyczy wszystkich aplikacji.

Edited by Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
56 minut temu, tyrla napisał:

Ale czemu tylko na C+ Sport ? Powinni zrobić 50 fps na wszystkich sportowych kanałach.

A filmowe to co?  Wszędzie powinno być 50 fps.

A ja chcę  na TVN24, bo mi dolne napisy klatkują. Poważnie piszę.

Edited by Barti
Każde zdanie kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.

W Sony mam w menu ruch ustawiony motion Flow na 2 czystość 1. Przestawiłem na 3-1. Zobaczymy czy nie będzie opery mydlanej

Edyta: 3-1 napisy idealnie. Niestety wszystko inne aż mdli.
Tu niestety pomoże tylko podniesienie fps.
Zaraz sprawdzę na  TV.

Godzinę temu, bugmenot napisał:

Jaki sens ma 50 fps, skoro kinowe filmy są kręcone w 24...

Kręcone...a z nośników, np. jak płyta BR? 🤔

@mikoko kwestia telewizora i ustawień. Na Samsungu RU7102 bodajże u mojego znajomego nawet ruchome belki na MTV Music się tną bez upłynniaczy i te na TVN24 też (przy Mediaboxie UPC jako źródle sygnału), a po włączeniu upłynniania wiadomo, że jest teatr.

Z drugiej strony podobny tani TV - Hitachi HK6100, także matryca 50 Hz i nie ma żadnego problemu z wyłączonymi wszystkimi [beep]ołami upłynniającymi ;).

@ircios filmy na Blu-ray'u są w większości w 24 fps, a lepsze TV mają tryb kinowy 24 Hz do tego. A te, które nie mają, niestety najczęściej demonstrują "motion judder", czyli te tutaj opisywane efekty komety itd.

• Thanks 1