Jump to content
Anita Kaźmierska

Usługa OTT CANAL+, czyli telewizja przez internet

Recommended Posts

Podaj mi jeden przykład dla którego będąc w domu i mając full abo mam dodatkowo interesować się nowym płatnym myCanal ?

• Upvote 1

8 minut temu, mojwiekszyniztwoj napisał:

to nie rozumiem problemy, wlasnie tym wygrywa ta oferta że nie ogranicza się do 1 urządzenia. Jak dla mnie cena abonamentu to kosmos.

Oczywiście, że cena jak na polskie warunki to kosmos i jaja. Mój problem jest taki, że od dawna posilkuję się w wyborze hardware m.in. tą listą https://docs.google.com/spreadsheets/d/1kdnHLt673EjoAJisOal2uIpcmVS2Defbgk1ntWRLY3E/edit#gid=560573931 a tam od wielu miesięcy przypisany jest do Cyfry+ niezły Box i na niego czekałem 😭

1 minutę temu, jan.kijowski napisał:

Oczywiście, że cena jak na polskie warunki to kosmos i jaja. Mój problem jest taki, że od dawna posilkuję się w wyborze hardware m.in. tą listą https://docs.google.com/spreadsheets/d/1kdnHLt673EjoAJisOal2uIpcmVS2Defbgk1ntWRLY3E/edit#gid=560573931 a tam od wielu miesięcy przypisany jest do Cyfry+ niezły Box i na niego czekałem 😭

też będzie kosztował kosmicznie, ja stawiam na wlasne przystawki. Dla mnie to jest wygodne. Jak zbiją cenę do cen  do 7 euro na miech, tak chyba jest we francji, to będzie dobra alternatywa dla innych możliwosci

Moim zdaniem aby taka usługa miała sens powinny być dostępne kanały z DVB-T. 

1 minutę temu, marenss napisał:

Moim zdaniem aby taka usługa miała sens powinny być dostępne kanały z DVB-T.  

Optymalny byłby Box z DVB-S2, DVB-C, DVBT2 ! :)

Mam na myśli aby kanały były dostępne przez internet, bez konieczności dopinania dodatkowej anteny. 

Dla właścicieli Samsung Smart TV , da się przesyłać obraz z androida na Smart TV.

Za pomocą tzw.SmartThings

20 minut temu, mikoko napisał:

Podaj mi jeden przykład dla którego będąc w domu i mając full abo mam dodatkowo interesować się nowym płatnym myCanal ?

ale to nie jest oferta zamiast SAT , to jest oferta " NOWA " dla osób które nie są zainteresowane oferta SAT tylko oferta przez neta - OTT C+  nie jest zamiennikiem NC+ GO i DTH  , to kolejna opcja ogladania TV tym razem na łączu net , tak jak CP ma sat , ott , i kabel 

Czyli finalizując teraz w kolejne poniedziałki będzie czuwanie nad ofertę z google TV ( android tv ) BOX C+ czyli prawie pełna oferta kanałów SAT dostępna na boxie C+ - to dopiero będzie FUN jak ujrzycie co Wam przygotowali - dzisiejsza " premiera " to pikuś z tym co będzie sie działo z wyczekiwanym BOX C+  

ale to nie jest oferta zamiast SAT , to jest oferta " NOWA " dla osób które nie są zainteresowane oferta SAT tylko oferta przez neta - OTT C+  nie jest zamiennikiem NC+ GO i DTH  , to kolejna opcja ogladania TV tym razem na łączu net , tak jak CP ma sat , ott , i kabel 

Czyli finalizując teraz w kolejne poniedziałki będzie czuwanie nad ofertę z google TV ( android tv ) BOX C+ czyli prawie pełna oferta kanałów SAT dostępna na boxie C+ - to dopiero będzie FUN jak ujrzycie co Wam przygotowali - dzisiejsza " premiera " to pikuś z tym co będzie sie działo z wyczekiwanym BOX C+  

Ale ja wcześniej pisałem o tym ze to usługa dla nowych. Padły tu zarzuty ze niby trzymamy darmowy miesiąc na lepsze czasy. Cytując klasyka „a na co mnie to?”
  • Upvote 1

1 minutę temu, mojwiekszyniztwoj napisał:

mnie się bardzo podoba opcja catch up to jest fajne.  Chociaż tak naprawdę tylko sport i newsy bronią się w tv.

To ty chyba nie widziałeś Catchup w Horizon TV/Vectra Online/ Play Now.

Czy da się włączyć opcję Multi-Live w przeglądarce czy tylko w apce na android?

Odpalam pierwszy lepszy serial, wyskaluje błąd w połowie po francusku, w polowie po polsku, ja dodając swoją kartę zapisałem się na testy aplikacji?

Erreur

Błąd szyfrowania

La duree de la licence DRM est incorrecte

Dzieje sie to na Miboxie ale tym starszym. Ktoś to już miał? Kanaly live działają wszystkie.

Teraz, mrozio11 napisał:

ja dodając swoją kartę zapisałem się na testy aplikacji?

To ty nie wiedziałeś , że jesteś beta testerem ?  ;)

Posted (edited)

Prawdziwy KECZup nigdy nie zastapi nagrywania w chmurze i trzymania plikow " bez limitu czasu  i limitu godzin"  @kingofsouth to jaki KECZup jest w tym co wymieniłeś ?? można cofać programy 30 dni wstecz ?? wiele kanałów nie oferuje KECZupu tej funkcji ze względu na " licencje "

Edited by patryszq

6 minut temu, kingofsouth napisał:

To ty chyba nie widziałeś Catchup w Horizon TV/Vectra Online/ Play Now.

No fakt nie widziałem, miałem play tv na testy kiedy ale dałem synowi, a on włączył przez 6 mies to urządzenie tylko raz. :)

2 minuty temu, patryszq napisał:

to jaki KECZup jest w tym co wymieniłeś ?? można cofać programy 30 dni wstecz ?? wiele kanałów nie oferuje KECZupu tej funkcji ze względu na " licencje "

7 dni to mało? Catchup lub Repaly TV.

Ketchup to sobie to pizzy użyj :D

• Thanks 1

2 godziny temu, DominoDoman napisał:

Mam wyłączoną opcje upmixu z 2.0. Pokazuje 5.1.

Skusiłem się i co? NIE MA 5.1, wszystko leci z PCM 2.0 - bez znaczenia, czy VOD (C+, HBO GO), czy Live TV - wszędzie tylko 2.0. Sprawdzone na Android TV, apka w TV Sony. Jak u Ciebie jest 5.1 - z czego odpalasz - TV, jakiś box? Do tego katalog HBO GO okrojony z najnowszych odcinków seriali - nie ma tych, które w standardowym HBO GO oznaczone są jako "Premiera". Na plus szybkość działania apki w porównaniu do HBO GO, ale nadal - brak dźwięku 5.1.

no 7 dni to dla mnie mało ,  dlatego nagrywanie w chmure to przyszłość tv w necie wg mojej opinii :)

Teraz, patryszq napisał:

nagrywanie w chmure to przyszłość tv w necie wg mojej opinii :)

Play Now :

""

Nagrywasz programy

Przechowamy je dla Ciebie w "chmurze" przez 180 dni i będziesz mógł je obejrzeć na dowolnym urządzeniu "

play ma bieda edyszon oferte , ich box to jakis karton z gimeli wiec szkoda emocji  ;) ale chmurka spoko !! 

• Upvote 1

A co chcesz dostać za 10 zł na miesiąc ?

• Haha 1