Jump to content

Usługa OTT CANAL+, czyli telewizja przez internet

Recommended Posts

Faktycznie załatwili was jako abonentów, trzeba przyznać, czytając te wasze żale. Musicie zrozumieć, że nie mieli wyjścia, jeśli chcieli przetrwać, ale patrząc na ich zacną i fajna ofertę, szczególnie filmową to dobrze, że tak zrobili. ;) Niestety, cały system TV na umowę i to, o czym tu piszecie to już przeszłość i zostaliście z tymi nieszczęsnymi umowami, jak nie powiem kto...

Edited by Barti
Brak znaków interpunkcyjnych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
  • Confused 5

Ciekawe, jaki będzie ten box, bo teraz przez miesiąc bawiłem się dekoderem Evobox do OTT i d... nie urywa. Nie jest tragicznie, ale są zwiechy i dla kogoś, kto nie miał satki, będzie OK.  Ciekawe, czy na dekoderze będą te same funkcje, co na kompie?

I ciekawe, kiedy wprowadzą box, bo jak się pytałem niedawno na ich profilu FB to napisali, że mają to w planach, ale jeszcze nie wiadomo kiedy. Ja obecnie posiadam box od Play i działa całkiem fajnie.

6 godzin temu, piter7790 napisał:

Ja obecnie posiadam box od Play i działa całkiem fajnie.

Play Now BOX TV lub Mi Box S obecnie idealnie działają z usługą OTT Canal+.

Zostaje kwestia dostępności treści 4K, czy będą na innych urządzeniach, jak nowy dekoder od PC+. Podobno tak będzie.

• Upvote 1

Potwierdzam, Canal+ na Mi Box S z Android TV działa świetnie. Szkoda, że nadal brak aplikacji na Tizen Samsunga, czy Web OS od LG, czyli dwie najchętniej kupowane marki telewizorów w Polsce. Na szczęście MiBox S nie jest drogi, można go podłączyć pod dowolny telewizor, także taki nie-smart.

Sytuacja zmienia się z dnia na dzień. Trzeba bardziej cierpliwie obserwować zmiany. Muszą wejść w internet, bo jeśli tego nie zrobią to zrobi to ktoś inny i zgarnie kasę. 

Przez ten rok sporo się zmieniło. Na plus.

Nie są zadowalające, bo o usłudze prawie nikt nie wie, nie umie, nie rozumie itp.

Pakiety na pierwszy rzut oka pakiety (poza tymi za 25zł i 10zł dla dzieci) odpychają ceną. Poza tym większość i tak nie ma na czym tego odpalić (nie ma android tv ani Apple TV). Trudno się dziwić, że na razie jest to tylko "ciekawostka dla wtajemniczonych".

Poza tym brakuje kanałów z DVB-T. Dla 95% klientów to nie jest alternatywa.

Edited by regedit32

No, ale TVN, TVN 7 brakuje zarówno w nc+ go, jak i Canal+ OTT. Chyba, że UOKiK się przyczepi, co ostatnio zrobili w Ipli.

Szkoda, że jest taki informacyjny bałagan. Nikt nie wie, co i kiedy, tylko przypuszczenia, może na święta, może w styczniu itp. Nie zależy im na klientach. CP już ma dawno swój dekoder, o którym większość wie. A tu tajemnica. Jak kupią u konkurencji to nie kupią Canal+. Dziwne. Prezes chyba nie ma pojęcia, jak się prowadzi biznes.

Edited by Barti
Post napisany niechlujnie, jednym ciągiem. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Wyjątkowo poprawiono post.

CP ma dekoder... Ale nie na Androidzie.

A tu ma być na Androidzie i sygnał z sat lub z sieci. 2 in 1.

Edited by Barti
Nazwy własne piszemy wielką literą. Poprawiono post.
23 godziny temu, Dawid88 napisał:

Mi się przy haśle klawiatura wczoraj pokazała ale przy loginie nie i udało mi się zalogować dopiero jak włączyłem aplikację pilot Android tv na telefonie to wtedy na tv pokazała się klawiatura do wpisania loginu

Dzięki za wskazówkę, w ten sposób się udało.

W nc+GO można wejść w daną kolekcje i dokonać wyszukiwania wszystkich filmów lub seriali używając danej opcji wyszukiwania: najnowsze, alfabetycznie, ostatnia szansa.

Niestety, w OTT CANAL+ tego nie ma. Owszem - mogę dany tytuł odszukać w wyszukiwarce, ale już pełen przegląd tytułów podanym "na tacy" jak w nc+GO już nie jest możliwy. Szkoda. To według mnie ogromny minus. 

A ja od ponad 2 tygodni nie mogę założyć nowego konta.

Zakładając konto pomyliłem się i wpisałem zły adres mailowy i cały czas czekam na potwierdzenie aktywacji.

Jak mam to zrobić jak nie mam zły adres. Kazali czekać i już.

To dziadostwo i czekam na koniec umowy i się żegnamy prawie po 20 latach.

To musisz poprosić tego co ma taki adres mailowy, żeby Ci kliknął w link :D Chyba że taki adres mailowy nie istnieje :)