Jump to content
Anita Kaźmierska

Usługa OTT CANAL+, czyli telewizja przez internet

Recommended Posts

1 minutę temu, Bushiken napisał:

Może to tylko wina Play Box konkurencji :P

Nie sadze. :D

Tu chodzi o rozmycie obrazu....

Jak zmienic jakość strumienia na android tv? 
Nie da się.

2 minuty temu, all999 napisał:
8 minut temu, rpolak99 napisał:
Jak zmienic jakość strumienia na android tv? 

Nie da się.

Można obejść puszczając przez Chromecast.

Swoją drogą użytkownicy nowszych Samsungów z Tizenem mogą odpalić za pomocą AirPlay jak już będzie Apka na iOS w App Storze.

Skąd pewność ze będzie odblokowane AirPlay w aplikacji myCanal ? Do dziś w nc+ go AirPlay jest zablokowane

Bardzo fajnie działa opcja Multi Live gdzie można oglądać jednocześnie cztery kanały na raz, przy przełączaniu któryś programów jest tylko jeden dźwięk 

Posted (edited)
6 minut temu, mikoko napisał:

Skąd pewność ze będzie odblokowane AirPlay w aplikacji myCanal ? Do dziś w nc+ go AirPlay jest zablokowane

Z oficjalnych zapowiedzi PC+.

https://satkurier.pl/news/192162/canal-uruchamia-usluge-ott-z-telewizja-przez-internet-jaka-oferta-i-ceny.html

Oficjalna grafika w newsie zawierająca info o dostępności usługi. Jest tam info o AirPlay obok Chromecasta.

A nowsze Samsungi mają kompatybilność z AirPlay.

W NC+Go i Chromecast był zablokowany. Bali się używania na TV.

Edited by Bushiken

Posted (edited)
24 minuty temu, kingofsouth napisał:

Coś w tym dziwnego @lukimann?? A jak zrobiło Play z Eleven Sports 1 4K? :P

Dokładnie tak samo, czyli dostęp na ich Boxie.

Polecam rozszerzyć horyzonty, by się miło zaskoczyć jak się pojawi Canal+4K na wszystkich urządzeniach z Android TV.

Zdziwienie? Może bardziej w tym przypadku wobec zaistniałej sytuacji , że ktoś :P tu jeszcze  liczy , że dostanie usługę Canal+ , najlepiej z dekoderem za free,  czy za symboliczne parę zł w trakcie przedłuzania umowy. :wink:

Edited by lukimann

1 minutę temu, grzechu1991 napisał:

Jak się włącza tę funkcję?

Trzeba w aplikacji dodać kilka kanałów do ulubionych i wtedy pojawia się funkcja Multi-Live

Godzinę temu, Bushiken napisał:

Czy sprawdzałeś to na kanale na żywo czy na VOD HBO?? Biblioteka rzeczywiście bardziej uboga z niepełną zawartością HBO GO??

VOD HBO. Biblioteka jest nieco uboższa, ale mam wrażenie, że po prostu nie załadowali części piątkowych premier, jak "Wielka" czy "To wiem na pewno" i nowych cotygodniowych odcinków seriali. Ogólnie z tego co rozumiem, to w pakiecie film powinien ogólnie być dostęp do HBO GO, ale póki co nie ma możliwości utworzenia tam konta z danymi Canal+.

Dla mnie niestety kolejna START-PORAŻKA :(  Czekałem na to, że będzie od razu pakiet z Android Boxem a tu niestety duda :( Pozbyłem się niedawno Play Now TV Boxa, bo to kompletna porażka i liczyłem bardzo na zapowiedziany, w końcu już w 2019, dekoder z Amlogic S905X2. Oczywiście można kupić jakiś tam Android Box, ale większośc z nich nie ma certyfikatów na Amazona, czy Netflixa nawet w HD :)  Czekać dalej, czy nie czekać, oto jest pytanie ;)

Teraz, DominoDoman napisał:

VOD HBO. Biblioteka jest nieco uboższa, ale mam wrażenie, że po prostu nie załadowali części piątkowych premier, jak "Wielka" czy "To wiem na pewno" i nowych cotygodniowych odcinków seriali. Ogólnie z tego co rozumiem, to w pakiecie film powinien ogólnie być dostęp do HBO GO, ale póki co nie ma możliwości utworzenia tam konta z danymi Canal+.

Dzięki za update.

Nie przeglądałem w apce jeszcze oferty HBO.

Sprawdzałem właśnie za to HBO GO i logowania za pomocą danych Canal+ TPI.

3 minuty temu, Jakub471 napisał:

Trzeba w aplikacji dodać kilka kanałów do ulubionych i wtedy pojawia się funkcja Multi-Live

Jak się dodaje kanały do ulubionych?

1 minutę temu, jan.kijowski napisał:

Dla mnie niestety kolejna START-PORAŻKA :(  Czekałem na to, że będzie od razu pakiet z Android Boxem a tu niestety duda :( Pozbyłem się niedawno Play Now TV Boxa, bo to kompletna porażka i liczyłem bardzo na zapowiedziany, w końcu już w 2019, dekoder z Amlogic S905X2. Oczywiście można kupić jakiś tam Android Box, ale większośc z nich nie ma certyfikatów na Amazona, czy Netflixa nawet w HD :)  Czekać dalej, czy nie czekać, oto jest pytanie ;)

mozna kupic takie co mają certyfikaty, np. amazon fire 4k, mibox, nvidia shield....

• Upvote 1

Posted (edited)
10 minut temu, lukimann napisał:
Zdziwienie? Może bardziej w tym przypadku wobec zaistniałej sytuacji , że ktoś  tu jeszcze  liczy , że dostanie usługę Canal+ , najlepiej z dekoderem za free,  czy za symboliczne parę zł w trakcie przedłuzania umowy. :wink:

Jesli to było do mnie to nietrafiony/ kapiszon.
Będę chciał to sobie zapłacę za dekoder :)
Bo kto bogatemu zabroni, a teraz rower z rodziną. Pozdrawiam

Ja nie jestem Artek co pisze bzdury ze na coś czeka i podkula ogon,  jak zbity pies :)

Edited by kingofsouth

Teraz, mojwiekszyniztwoj napisał:

mozna kupic takie co mają certyfikaty, np. amazon fire 4k, mibox, nvidia shield....

Pewnie, że można. I jak już, to Nvidie Shield TV Pro. Tylko ta cena ...

Teraz, jan.kijowski napisał:

No dobra, ale jak chcesz coś 4K tylko pod TV, to na luzie MiBox S za 270zeta, ma support pod każdą dostępną nad Wisłą aplikacje streamingową. 

• Like 1

2 minuty temu, jan.kijowski napisał:

to nie rozumiem problemy, wlasnie tym wygrywa ta oferta że nie ogranicza się do 1 urządzenia. Jak dla mnie cena abonamentu to kosmos.

Ok wiec AirPlay w myCanal będzie trzeba by nacisnąć na AirPlay w nc+go

• Like 1
  • Haha 2

1 minutę temu, mikoko napisał:

Ok wiec AirPlay w myCanal będzie emoji106.png trzeba by nacisnąć na AirPlay w nc+go

Wątpię aby teraz go dodali tak samo chromecasta. W końcu to usługa dodatkowa do SAT. W ich mniemaniu jak pojedziesz do rodziny to podłączaj laptopa do TV kablem a nie że puścisz bez problemu na TV. Nie przewidzieli jedynie pluginu do kodi.

Wątpię aby teraz go dodali tak samo chromecasta. W końcu to usługa dodatkowa do SAT. W ich mniemaniu jak pojedziesz do rodziny to podłączaj laptopa do TV kablem a nie że puścisz bez problemu na TV. Nie przewidzieli jedynie pluginu do kodi.

Ani braku dostępu do vod mając moduł cam
  • Upvote 1

Większość struga teraz pawiana , liczyło na darmowe zastąpienie NC+GO przez MyCanal i nie odpali aplikacji , bo czeka na lepsze czasy
:) Szkoda wam stracić darmowy miesiac ?

• Like 3