Jump to content

Usługa OTT CANAL+, czyli telewizja przez internet

Recommended Posts

6 godzin temu, Sommisr napisał:

Tak, ale musisz mieć polską kartę płatniczą (kredytową lub debetową) Visę lub Mastercard wydaną przez polski bank.

Będzie działać na terenie krajów członkowskich Unii Europejskiej.

Przecież jak mam nc+ to nie płace za to?

W dniu 9.09.2020 o 22:17, kingofsouth napisał:

@regedit32 , tak polecam ogladanie na Samsung Smart TV :mrgreen:
Program SmartThings na Smartfonie emoji16.png
a16f8d768d75c2919f0a2f6f72adc440.jpg

IMG-20200909-WA0005.jpg

U ciebie obraz też nie jest płynny? Testowałem u kogoś, kto ma nowy telewizor Samsunga z moim Galaxy S8 i o ile rozdzielczość była w porządku, to sam obraz zachowywał się jakby miał z 15 fps. Nie wiem czy to wina połączenia czy za słabego procesora telefonu.

Co do kwestii braku wszystkich kanałów z nc+ go na aplikacji C+ OTT, to brak licencji wynika właśnie z tego, że nowa aplikacja umożliwia odtwarzanie kanałów linearnych na telewizorach smart. Nawet poprzez screen mirroring, co w nc+ go jest zablokowane. Nie wiem jakie są plany C+, może warto o to zapytać, czy chcą rozszerzyć licencję ze wszystkimi nadawcami czy wprowadzą ograniczenia dla niektórych kanałów (blokada screen mirroringu oraz niedostępność w Smart TV).

1 minutę temu, WebMat napisał:

U ciebie obraz też nie jest płynny? Testowałem u kogoś, kto ma nowy telewizor Samsunga z moim Galaxy S8 i o ile rozdzielczość była w porządku, to sam obraz zachowywał się jakby miał z 15 fps. Nie wiem czy to wina połączenia czy za słabego procesora telefonu.

U mnie jest dobrze, być może dlatego , że mam S10+  ;)

Cześć, mam do Was pytanie. Jestem abonentem PC+. Mam tv Sony W809C z android Tv. Zainstalowałem na nim apkę canal+ ze sklepu Play, w celu ogladania tej nowej uslugi OTT dla abonentów. Aktywowałem konto. Na PC wszystko działa poprawnie, a na telewizorze nie wyświetla mi kanałów live. Dostaje komunikat "Strona niedostępna...". Czy tak to wygląda aktualnie na wszystkich android tv, czy tylko u mnie jest jakis problem?

Pozdrawiam.

Przez weekend ponownie testowałem odbiór różnych kanałów sportowych (C+Sport, nSport, Eleveny) na telewizorze. Sygnał z dwóch źródeł: dekoder UPC i zainstalowana na TV aplikacja Canal+. Wniosek jest taki, że trzeba być wyjątkowym masochistą aby oglądać sport na TV za pomocą aplikacji Canal+. Tylko oczy bolą. Na smartfonie ok ale do oglądania sportu na telefonie wystarczało mi darmowe NC+GO. Canal+ online jako darmowa apka dla abonentów tej platformy to ok ale płacić za to 50 zł nie ma sensu.

• Like 1
  • Haha 3

Pytanie, czy czasem jakość telewizora nie gra tu też roli, w tym np. odświeżanie matrycy, upłynniacze ruchu, rodzaj zastosowanego w tv procesora. Jakość obrazu na róznych telewizorach z sygnału sat potrafi różnić się diametralnie, może tu jest podobnie.

Edited by watchman
  • Upvote 1