Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

20 maja 2020 roku startuje nowa internetowa usługa OTT pod nazwą CANAL+.

https://satkurier.pl/news/192162/canal-uruchamia-usluge-ott-z-telewizja-przez-internet-jaka-oferta-i-ceny.html

 

Oficjalny komunikat:

https://media.pl.canalplus.com/97098-canal-laczy-telewizje-z-vod-nowa-usluga-bez-umowy-kabla-i-anteny

Edytowane przez Sentence
Zaktualizowano tytuł wątku.
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według informacji, jaką otrzymałam dosłownie przed chwilą, jeszcze dziś rozpocznie się proces udostępniana aplikacji w sklepach Google Play dla urządzeń z systemem Android. Aplikacja dla urządzeń z systemem iOS zostanie planowo udostępniona w App Store po zakończeniu ostatniego kroku procesu certyfikacji, co ma nastąpić już niebawem.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Anita Kaźmierska napisał:

Według informacji, jaką otrzymałam dosłownie przed chwilą, jeszcze dziś rozpocznie się proces udostępniana aplikacji w sklepach Google Play dla urządzeń z systemem Android. Aplikacja dla urządzeń z systemem iOS zostanie planowo udostępniona w App Store po zakończeniu ostatniego kroku procesu certyfikacji, co ma nastąpić już niebawem.

Póki co wybierając opcje: "Pobierz aplikacje" następuje przekierowanie do sklepu Google Play i aplikacje nc+Go. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, G2000 napisał:

Jak ta usługa będzie się ostatecznie nazywała? Bo w materiałach podkreślają nazwę Nowy Canal+

 

Po prostu CANAL+. W prezentacji jest to tak opisane tylko dla podkreślania, że chodzi o nową usługę. Wszystko jest wyjaśnione w artykule na satkurier.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna ta oferta. Jest AXN ale nie ma trzech pozostałych kanałów. Jest FOX ale nie ma FOX Comedy. Są Filmboxy ale nie ma Kino TV. Jest Kino Polska ale nie ma Kino Polska Muzyka. Jest History ale nie ma History 2. Cinemax-ów też nie ma.

Edytowane przez G2000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, G2000 napisał:

Dziwna ta oferta. Jest AXN ale nie ma trzech pozostałych kanałów. Jest FOX ale nie ma FOX Comedy. Są Filmboxy ale nie ma Kino TV. Jest Kino Polska ale nie ma Kino Polska Muzyka. Jest History ale nie ma History 2. Cinemax-ów też nie ma.

 

35 minut temu, Bartosz nowicki napisał:

Z tego co zauważyłem to nie wszystkie kanały z naszych poprzednich odkryć (chodzi mi o Eurosport i Discovery) są dostępne. Może będą je systematycznie dodawać...

Ogólnie oferta jest niezwykle wybrakowana. Nawet jak już masz ten jeden AXN, to w usłudze materiałów VOD i tak do niego nie ma. Brak Eurosportu i reszty, patrząc na ogólną ofertę serwisu jakoś zbytnio mnie nie dziwi, zwłaszcza, że nie ma dostępu do podstawowych kanałów jak TVN, Polsat czy TVP. Brak 4K przy starcie usługi w 2020 roku. No i w końcu brak jakichkolwiek filmów na życzenie.

Ogólnie mam wrażenie, że ktoś w nc+ (sory, ale sami nadal wszędzie wtykają tę nazwę) testując francuskie MyCanal, używał zupełnie innej usługi niż ja. Jedyne co jest wspólne to cena, tyle że tam 145 zł jest za lepszą ofertę, niż w Polsce. Ogólnie wiele kanałów nie ma materiałów w serwisie, np. podany powyżej AXN, gdzie 5 z 7 najczęściej oglądanych materiałów w nc+go pochodzi właśnie z tego kanału. A 50zł za sportowy bez Polsat Sport Premium, TVP Sport czy Eurosportu, szczególnie teraz jest strzałem w stopę.

22 minuty temu, bolosr napisał:

strona widac ze jest a co z aplikacja jak trza zainstalowac zeby bylo oki ??

Apkę na Androida i Android TV zainstalujesz już na spokojnie, choć na TV apka cras[beep]e przy próbie logowania. Póki co na iOS i Apple TV jeszcze nie ma update’u.

Edytowane przez DominoDoman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, kingofsouth napisał:

Mnie zastanawia określenie w niedalekiej przyszłosci pojawi się Canal+4K.. To kiedy to bedzie ? Za miesiąc,  dwa , trzy czy pol roku? emoji4.png

Znając ich tempo wprowadzania usługi czy zmiany nazwy po nc+, istnieje cień szansy, że może za rok, przy pomyślnych wiatrach zobaczysz pojedyncze materiały w 4K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...