Jump to content
Anita Kaźmierska

Usługa OTT CANAL+, czyli telewizja przez internet

Recommended Posts

Przecież to jest to samo co player.pl xD W player chyba są nawet bardziej korzystne ceny ;)

• Like 1
  • Upvote 1

Tak jest bo za  60zł jest cała paczka c+ a nie albo film albo sport:D

Posted (edited)
Nie, nie będzie mi się chciało  ale jak będę potrzebował na wakacjach to sobie odpalę dlatego pytałem do kiedy......

Gościu ty to masz w swoim abonamencie. Korzystać będziesz już od dzisiaj. Co ty bredzisz? Edit:

Działają wam kanały na żywo?

U mnie tylko tak to wygląda

65c4c5a628b81daae7a066e628d09467.jpg

Edited by kingofsouth

31 minut temu, Bushiken napisał:

Jest opcja zmiany ścieżki audio oraz napisów dla kanałów które mają taką opcję np. na Canal+, kanały te mają 5.1 więc nie widzę przeszkód żeby nie było tak jak w TV. Wiadomo, że 5.1 to raczej na TV nie na telefonie.

A możesz napisać, jak jest z audio w HBO GO? Czy może jakimś cudem przez C+ dostaniemy wreszcie HBO GO z DD 5.1?

1 minutę temu, ddawid6 napisał:

A możesz napisać, jak jest z audio w HBO GO? Czy może jakimś cudem przez C+ dostaniemy wreszcie HBO GO z DD 5.1?

Jak wieczorem odpalę TV dam Ci znać. Porównam tez wtedy jakość samego HBO, ponieważ kanał na żywo na tablecie miał lepszą jakość niż kanał na żywo z HBO GO na tablecie.

Najważniejsze, że była opcja wyboru na sztywno 1080p 6000 kbps. W HBO GO nie wiemy jakie są poziomy jakości oraz jaka jest faktycznie odtwarzana a Tu mamy pewność tych 6000 kbps.

Swoją drogą ktoś się orientuje w Bitrate HBO GO??

19 minut temu, kingofsouth napisał:

Gościu ty to masz w swoim abonamencie. Korzystać będziesz już od dzisiaj. Co ty bredzisz? Edit:

Działają wam kanały na żywo?

Spróbuj w ustawieniach odświeżyć uprawnienia  w Moje Konto oraz powinny wtedy kanały na żywo będą działać

Ja musiałem odinstalowywać starą apkę z tabletu, ponieważ w regionach nie miałem Polski. Jednakże to dalej ta sama apka. Ma tyle użytkowników i oceny wraz z komentarzami co stara.

Kino pro powiadasz? mam xg9505 masz na myśli ustawienia pro po kombinacji klawiszy pilota ?

2 minuty temu, mikoko napisał:

Kino pro powiadasz? emoji848.png mam xg9505 masz na myśli ustawienia pro po kombinacji klawiszy pilota ?

Chyba Ci chodzi o to: "Action menu/Obraz/Tryb obrazu - Kino Pro".

2 minuty temu, mojwiekszyniztwoj napisał:

która to aplikacja w gogle play? my canal? nc plus go?

MyCanal+ 

Chyba Ci chodzi o to: "Action menu/Obraz/Tryb obrazu - Kino Pro".

Nie mam opcji zmiany trybu obrazu na kino pro

12 minut temu, Bushiken napisał:

Jak wieczorem odpalę TV dam Ci znać. Porównam tez wtedy jakość samego HBO, ponieważ kanał na żywo na tablecie miał lepszą jakość niż kanał na żywo z HBO GO na tablecie.

Najważniejsze, że była opcja wyboru na sztywno 1080p 6000 kbps. W HBO GO nie wiemy jakie są poziomy jakości oraz jaka jest faktycznie odtwarzana a Tu mamy pewność tych 6000 kbps.

Swoją drogą ktoś się orientuje w Bitrate HBO GO??

Dzięki, w sumie na plus ostawienie na sztywno bitrate - o ile to działa na TV ;) Jeśli chodzi o bitrate przez apkę HBO GO to jedyna możliwość chyba, po włączeniu w TV sprawdzić na routerze ile pasma zabiera z neta telewizor - wtedy wyjdzie jaki bitrate, może nie dokładnie, ale prawie.

Posted (edited)

Ciekawe ile im zajmie zrobienie apki na telewizory Samsuna z systemem Tizen i na Xboxa?

Edited by Bloo411

6 minut temu, mikoko napisał:

Nie mam opcji zmiany trybu obrazu na kino pro

Fakt - Kino Pro jest w XF, w XG masz "Kinowy" tylko i "Własny" i według hdtvpolska - ten tryb jest najlepszy do filmów, cytat:

"Menu ustawień obrazu w TV 2019 przeszło rewitalizację i ograniczono ich ilość. Nie będę wymieniał wszystkich, ponieważ zarówno mnie jak i czytelników powinno interesować wyłącznie jedno ustawienie w którym telewizor najwierniej naśladuje monitor studyjny. Jest nim tryb „Własne”. Wybranie omawianego powyżej trybu jest właściwie wszystkim co użytkownik powinien zrobić by uzyskać najlepszą jakość obrazu dostępną domowymi metodami (tj. bez profesjonalnej kalibracji). Pożądaną jasność ustawimy suwakiem o takiej samej nazwie (“Jasność”) w głównym menu. By zaś ustawić odpowiednią jasność dla danych warunków otoczenia można użyć suwaka „Jasność” w tym samym menu.".

Posted (edited)
30 minut temu, ddawid6 napisał:

Na przykładzie „Pewnego razu w Hollywood” mogę powiedzieć, że dźwięk 5.1 jest w HBO.

Edited by DominoDoman

Właśnie. ale kinowy sobie ustawiłem nawet z korektą kolorów. Jest bardzo dobrze

Widze , ze dopiski Online jak w NC+GO , tylko po co ja się pytam ? Tak zabezpieczają swój cenny kontent ? :)

2 minuty temu, DominoDoman napisał:

Na przykładzie „Pewnego razu w Hollywood” mogę powiedzieć, że dźwięk 5.1 jest w HBO.

Ale tak na bank? Amplituner "widzi" dźwięk Dolby Digital 5.1, nie upmixuje do 5.1 z 2.0?

1 minutę temu, kingofsouth napisał:

Widze , ze dopiski Online jak w NC+GO , tylko po co ja się pytam ? Tak zabezpieczają swój cenny kontent ? :)

Jak uda im się ubić sharing po lipcu b.r to usługi online będą źródłem kanałów premium w pirackim IPTV - tak jak z paczką Sky UK :)

Wtedy będą walić watermarki podejrzewam lub inne techniki.

2 minuty temu, kingofsouth napisał:

Jak Ci się podoba jakość na transmisjach sportowych? :D

Posted (edited)

W takim razie będą też cyferki na Canal+4K jak się kiedyś pojawi :)

@Krzysiek11:), założyłem konto , ale córka nie daje mi spokoju,  potem na rowery rodzina się wybieramy. Kiedyś znajdę czas na ogladanie  ;)

Edited by kingofsouth
  • Upvote 1