Jump to content

Usługa OTT CANAL+, czyli telewizja przez internet

Recommended Posts

Przychodzi taki moment że mówisz technologii "Sprawdzam"

Wczoraj było takie skomasowanie wydarzeń sportowych aż się prosi o multieview. No ale: 
- Liga Mistrzów - TVP - nie ma w pakiecie 
- Indianapolis 500 - nie transmitują w Polsce bo obrazili się jak Waszczykowski chciał ich uczyć jeść widelcem 
- Snooker - EuroSport - nie ma w pakiecie 
- NBA Playoffy - są 

PS Vue miało multiview ale juz nie istnieje, No i nie miało Eurosportu. Channels mnie trochę uratował.

Trzeba więcej pytań ? Pewnie tylko @umek mógłby nagrać wszystkie cztery rzeczy jednocześnie. Ale nadal będziecie dyskutować chwalić się w stopkach kto ma większy dekoder i lepsze super premium. 😑

Spokojnie.....sierpień to jeszcze sezon "ogórkowy" myśle że wrzesień październik powinni zacząć to sprzedawać w takiej formie w jakiej pierwotnie chcieli, usługę  uruchomili wcześniej bo chcieli sztucznie podbić oglądalność ekstraklasy.......

Jeśli chodzi o aplikację pod AndroidTV zauważyłem następującą wadę: po otworzeniu aplikacji i wybraniu kanału zaczyna się odtwarzać w niskiej jakości i nie przeskakuje na lepszą rozdzielczość z biegiem czasu, jak ma to miejsce na innych platformach (iOS, Android). Przełączenie kanału na inny, lub wyjście i ponowne uruchomienie rozwiązuje ten problem.

Edited by xMaraSSx

@xMaraSSx Ma chwile na buforowanie. Gdy już odpowiedni bufor to jakość dopasowywuje się do szybkości łącza.  Mam podobnie nie tylko w tej aplikacji. Np. w aplkacji HBO Go czy YT w tv jest podobnie.

4 godziny temu, ircios napisał:

@xMaraSSx Ma chwile na buforowanie. Gdy już odpowiedni bufor to jakość dopasowywuje się do szybkości łącza.  Mam podobnie nie tylko w tej aplikacji. Np. w aplkacji HBO Go czy YT w tv jest podobnie.

Powinno być tak jak piszesz, i wszędzie poza Canal+ na AndroidTV tak to działa, niestety na TV apka po zbuforowaniu nie przełącza sama na lepszą jakość mimo dobrego łącza internetowego.

Edited by xMaraSSx

W zasadzie czego oczekujecie po wprowadzenie C+Boxa  późną jesienią , poza " 50 klatkami w sporcie "  bo cena raczej będzie z kosmosu , no i wszystkie kanały z oferty SAT zapewne nie pojawią się w ofercie !

2 minuty temu, Mihalek napisał:

Jak dobrze rozumiem to gdy wyłącze sobie pakiet SPORT podczas okresu próbnego to potem będę mógł znowu go uruchomić za darmo? :D

No niektórzy już tak 4 miesiące jadą za darmo 

• Haha 1

Każdy na coś czeka to natura nasza jeden na autobus a Żydzi na Mesjasza..... Ja czekam aż mój ultrabox+ będzie miał to samo ui co dekoder we francji a czy on będzie na androidzie czy na czymś innym to już mniej istotne :D