Jump to content
Guest Anonymous

Superstacja

Recommended Posts

…która w zasadzie była już wcześniej tutaj linkowana 🤷‍♂️

eae30d55eef6df8cc0ba40b191234f8d.jpg

Co to za g.....!? SuperStacja zawsze była brzydka, ale to wygląda, jakby ktoś robił w Gimpie, po jego pierwszym odpaleniu. Przecież nawet ja bym to lepiej zrobił.

• Upvote 2

3 godziny temu, nieczęstygość napisał:

(...) Przecież nawet ja bym to lepiej zrobił.

Potwierdzam. :)

Ale obawiam się, że niedoczekasz się szansy na wykazanie się, bo... ten kanał trafi za jakiś czas do kontenera na odpady zmieszane i nie będzie już potrzebował żadnej oprawy. :rofl:

Edited by SatExpert
  • Haha 1

17 godzin temu, nieczęstygość napisał:

Co to za g.....!? SuperStacja zawsze była brzydka, ale to wygląda, jakby ktoś robił w Gimpie, po jego pierwszym odpaleniu. Przecież nawet ja bym to lepiej zrobił.

Dlaczego g...? Moim zdaniem idealnie pasuje do tabloidowego tematu stacji.

• Upvote 1

Nie zawsze kanał, którego zawartość to dno szamba musi źle wyglądać. Popatrz na ten przepopularny E!, w Polsce od 99', kiedyś transmitował gale Oscarów, Grammy itd, teraz jego zawartość można porównać do tego co wyciekało niedawno do Wisły, a mimo to ma jedną z ładniejszych opraw graficznych... i od kilku lat nadaje w PL w HD (ale tego się nie czepiajmy, bo oni są bogaci, a SS to niechciane dziecko Polsatu)

• Upvote 1

Przed czternastą na antenie był program "SuperLudzie", zastanawiałem się dlaczego lektora było ciszej słychać niż osoby na ekranie. Przy napisach końcowych była informacja o audiodeskrypcji. Trochę za duża różnica poziomu dźwięku przy montażu, no i jest dostępna jedna ścieżka dźwiękowa, więc audiodeskrypcjia dla każdego.

Grafika fajna. Ale to najmniej ważne. Włączyłem Supernews o 14:00. Moja ocena jest jednoznaczna: 3 razy O - ohydne, obrzydliwe, odrażające. Bardzo niskich lotów tabloidowa telewizja.

I pomyśleć, że jeszcze niedawno zaglądałem na ten kanał by obejrzeć rozmowy Jankowskiego.

• Upvote 1

W stylu Polsatu. O ile grafika nie wygląda najgorzej to cała reszta już tak. Zaczynając od prowadzących. Ogólnie tv tabloidowa to dobry pomysl ale w wykonaniu SS masakra. Gołota polamal sie na rowerze 😆

• Upvote 1

Przed chwilą zobaczyłem prognozę pogody na SS. Ten pogodynek w ciemnych okularach w studio to z jakiej choinki się urwał? :D A prowadzący SuperNEWS to jakiś kabaret reprezentuje?

Kanał oficjalnie stoczył  się do poziomu mułu telewizyjnego, gdzie czeka na niego Polonia 1 i Tele5

Edited by nieczęstygość
  • Upvote 2

Teraz to już mogą go zamknąć, bo nawet w HaDe nikt tego nie będzie oglądał. 😂

• Upvote 1

O matko... jaka żenada, gorzej niż paski w TVP INFO.

Do ramówki doszły programy Polsatu: ''Emil, pogromca mandatów'' i ''Super ludzie''.

Edited by Patjyk

2 godziny temu, SatExpert napisał:

Teraz to już mogą go zamknąć, bo nawet w HaDe nikt tego nie będzie oglądał. 😂

Ciekawe czy będzie podmianka wersji SD na HaDe czy obie będą funkcjonować w obiegu...

Ja pxxx co to ma być, tego nie da się oglądać!!! 

Edited by jeneka

To nigdy nie był kanał najwyższych lotów, ale teraz Superstacja sięgnęła dna. Wygląda to tak, jakby Fakt miał własną telewizję. Zaraz to skasuję z telewizora 😫

19 godzin temu, nieczęstygość napisał:

Przed chwilą zobaczyłem prognozę pogody na SS. Ten pogodynek w ciemnych okularach w studio to z jakiej choinki się urwał? :D 

Pogodynek dobry. Oby co jakiś czas zmieniał motyw :).

Niektóre rzeczy przydałoby się jeszcze poprawić i będzie z tego fajna odskocznia od tzw. poważnych stacji informacyjnych.

Szkoda że wraz z nową wizualizacją i ramówką nie podniesiono jakości z SD na HD na satelicie.