Skocz do zawartości

Superstacja


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Superstacja jest objęta umowami z kablówkami, w CP jest to kanał gwarantowany itd więc nie mogą jej tak po prostu wyłączyć, ale ograniczyć straty jak najbardziej...

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/superstacja-wyniki-finansowe-przychody-i-strata-w-2018-roku-ile-wydaje-na-wynagrodzenia-ile-zarabia-z-reklam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat jeśli chodzi o Wątłego, to myślę, że w pewnym momencie by i tak odszedł, niezależnie od tego, czy byłby ten nowy plan na Superstację, czy też nie. Sam Wątły był już na to gotowy od pewnego czasu, zresztą już wcześniej go zawieszano. Nie bez powodu zaczął tworzyć w internecie, bo jeszcze za czasów, gdy mógł prowadzić "Krzywe zwierciadło" na żywo, robił transmisje na Facebooku i już wtedy mówił, że tam może powiedzieć więcej, niż w telewizji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Właśnie leci ostatnie wydanie "Bez ograniczeń", które prowadzą Jacek Zimnik i Beata Tadla. Nawet też są wyświetlane SMS-y krytyczne wobec obecnej sytuacji w Superstacji (w tym krytyczne wobec obecnej partii rządzącej).

 

Szkoda mi tego programu, swoim klimatem przypominał mi "Za, a nawet przeciw".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jednostronny i tendencyjny był na sam koniec, ale mimo to dzwonili widzowie o różnych poglądach politycznych. Za to Jacek Zimnik reaktywował na FB ''Bez ograniczeń'', ze względu na prawa autorskie zmieniono nazwę na ''Zero ograniczeń'':

 

https://pl-pl.facebook.com/bezograniczentv

 

Nawet też Zbigniew Hołdys zaapelował do byłych już pracowników Superstacji na FB o stworzenie własnej telewizji. Oberwało się też Grzegorzowi Łagunie, który wciąż pracuje w Superstacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to było do przewidzenia, że zrobią teraz z Superstacji kolejny polsatowski kontener z powtórkami. Że aż dziwne, że Gawryluk nie ściągnęła z Superstacji do Polsat News Żakowskiego, Zimnika, Batera, Łaguny czy byłych pracowników Nowa TV/TVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąć to by i może mogła, tyle tylko, że trzeba by było tym dziennikarzom dać chociażby po programie. No, może z Baterem byłoby o tyle łatwiej, że może by się zgodził na bycie korespondentem z Moskwy. Ale to też takie gdybanie. Poza tym sam Polsat News już ma takie swoje twarze w publicystyce, więc trudniej byłoby tu kogoś nowego dokooptować, jeśli np. "Punkt Widzenia" jest promowany z racji tego, że Jankowski to prowadzi, a "Polityka na ostro" z racji Gozdyry. Prędzej bym się spodziewał, że niektórzy z Superstacji, którzy potracili swoje programy, pojawią się w Medium Obywatelskim tworzonym przez Wątłego, on w sumie dobrze zrobił, bo zaczął to planować jeszcze przed zwolnieniem z telewizji. Nie zdziwiłbym się, jakby tam pojawiło się "Zero ograniczeń".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.07.2019 o 11:06, Frontowiec napisał:

Może jednostronny i tendencyjny był na sam koniec, ale mimo to dzwonili widzowie o różnych poglądach politycznych. Za to Jacek Zimnik reaktywował na FB ''Bez ograniczeń'', ze względu na prawa autorskie zmieniono nazwę na ''Zero ograniczeń'':

 

https://pl-pl.facebook.com/bezograniczentv

 

Nawet też Zbigniew Hołdys zaapelował do byłych już pracowników Superstacji na FB o stworzenie własnej telewizji. Oberwało się też Grzegorzowi Łagunie, który wciąż pracuje w Superstacji.

 

Zbigniew Hołdys? Gratuluję "autorytetów". 

 

ODMweDYwMC9jY180ZjI4MS9wLzIwMTUvMTAvMDcv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma za czym płakać. Przez tyle lat niczym mnie nie przyciągnęli. Jak udało mi się przełączyć, to albo były reklamy, albo materiały reporterskie, które wcześniej widziałem w Polsat News. 

Wątły odstraszał mnie swoimi dziarami, Michalik swoim feminizmem, a "Bez ograniczeń" z 1-minutowymi telefonicznymi komentarzami widzów była nieudaną próbą splagiatowania "Szkła kontaktowego". 

W Superstacji czas się zatrzymał na latach 90. Zero nowocześności, studia z gadającymi głowami ze statycznym kadrem, uboga grafika, fatalny dźwięk. Do TVN24 nie było nawet startu, gdzie mam dźwięk 5.1 i transmisje z terenu w HD. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...