Skocz do zawartości

Superstacja


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Superstacja też zaprasza do swoich programów te same twarze typu Andrzej Rozenek, Anna Maria Żukowska, Julia Pitera, Dorota Stalińska, Tomasz Piątek, Jakub Majmurek, Tomasz Sekielski czy Zbigniew Hołdys.

 

A co do decyzji, to faktycznie jest dziwna. Czyżby Solorz w końcu zrozumiał, że Superstacja stanowi konkurencje dla Polsat News? (nie wiem jak wy, ale Eliza Michalik pewnie nie wytrzyma bez polityki i bez polityków ;)).

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli to koniec Superstacji. Szkoda. Zawsze co dobre to muszą zepsuć żeby nie napisać bardziej dosłownie. Prawicowcy na pewno się cieszą...Nie była to żadna konkurencja dla Polsat News, bo mieli profil lewicowy...

Edytowane przez KENZO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michalik to jedno, ale druga kwestia to taka, co na przykład z Kubą Wątłym, bo o ile w jego "Krzywym Zwierciadle" sami politycy nie goszczą, tam z reguły są politolodzy i socjolodzy, to jednak ten program bez polityki tak naprawdę mógłby już nie istnieć. Inna sprawa, że Wątły od ponad roku, jak nie dłużej, nagrywa swoje vlogi w internecie, a tam nie musi się martwić o to, czy ktoś poda stację do KRRiT (a jak pamiętamy, to dzięki "Krzywemu Zwierciadłu" kilka przypadków zainteresowania się Rady było).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, neo_patryk napisał:

W końcu będzie jakiś kanał informacyjny bez polityki.:brawo: Nie wiem, czy to pozytywnie wpłynie na wyniki oglądalności, ale przynajmniej dla mnie jest to bardzo dobra informacja.

Dla mnie również, pewnie i tak będą jakieś info związane z polityką (chociażby co się wydarzyło np w Sejmie w danym dniu) ale mam nadzieję, że rano przy śniadaniu będę mógł posłuchać informacji a nie jak dotąd jak to w Polsce jest źle albo dobrze (w zależności od stacji).

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, rotalplus napisał:

To będą telezakupy czy celebrities info? Konkurencja dla Red Carpet TV?

Też o tym pomyślałem - zwłaszcza po niedawnych zmianach w ich logo i antenie.

Ciekawy jestem kiedy Polsat skapnie się że Superstacja zaczyna program zbyt późno przez co tu są powody ich porażki a nie w podejmowanej tematyce. Prawdopodobnie nigdy ale wierzyć warto że to mogłoby się stać.

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.06.2019 o 15:38, paskud napisał:

Wygląda na to, że Polsat chce się zbliżyć do obecnej ekipy rządzącej. Od dawna wszystko na to wskazuje, a Superstacja była przeszkodą.

Mam nadzieję, że tematy polityczne wrócą teraz do Nowej.

Oczywiście w interesie Solorza leżało dokładnie co miesiąc do stacji której nikt nie ogląda. Ja tylko przypomnę, że Solorz zgromadził taki duży majątek właśnie dlatego, że wiedział w co inwestować kasę i tego co zysku nie przynosi szybo się pozbywał.  

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci którzy oglądali Superstację przerzucą się teraz raczej na TVN24 niż na Polsat News czy TVP INFO. A bez polityki stacja informacyjna nie ma racji bytu. Przykładem są TV Biznes, TVN CNBC czy ostatnio TVN24 BiS. Pewnie kolejnym etapem będzie jakieś połączenie Polsat News 2 z Superstacją.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, G2000 napisał:

Pewnie kolejnym etapem będzie jakieś połączenie Polsat News 2 z Superstacją.

Nie wiem jakie tam mają plany na dłuższą metę, ale jakby zrobili z tego coś w typie pudelek TV to oni 10x lepiej wyjdą na tym. Ludzie kochają takie [beep]oły, i będzie to też informacyjna stacja tylko o innych [beep]ołach, której na rynku nie ma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, mad85 napisał:

Oczywiście w interesie Solorza leżało dokładnie co miesiąc do stacji której nikt nie ogląda. Ja tylko przypomnę, że Solorz zgromadził taki duży majątek właśnie dlatego, że wiedział w co inwestować kasę i tego co zysku nie przynosi szybo się pozbywał.  

Zobacz jaką sieczkę z mózgu robią ludziom antyrządowe media, że podłapują takie tematy, tzn rezygnacja z polityki w Superstacji, by przypodobać się PiSowi.

Jeśli Solorz chciałby przypodobać się PiSowi, to Superstacja byłaby tubą PiS, jak TVNy są obecnie tubą PO.

  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...