Skocz do zawartości

Superstacja


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wycisnę polityków jak cytryny - obiecuje Eliza Michalik, dziennikarka Życia Warszawy, która od poniedziałku będzie miała swój nowy program na antenie Superstacji.

Eliza Michalik to kolejna dziennikarska osobowość po Janinie Paradowskiej ("Puszka Paradowskiej") oraz Waldemarze Ogińskim ("Salon Polityczny"), która rozpoczyna współpracę z informacyjno-rozrywkową Superstacją.

 

Dziennikarka znana jest z zadawania trudnych i niewygodnych pytań, o czym widzowie mogli przekonać się między innymi w programie "IV Władza" na antenie TV4.

 

Od 14 maja 2007 roku Eliza Michalik poprowadzi swój nowy program na antenie stacji. Program będzie nosił nazwę "Do Elizy" i można go będzie oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 20.30.

 

żródło:media2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem oglądać główne wydanie wiadomości na superstacji.

 

I powiem jedno dno!!!!!

 

ta stacja nie potrafi robić wiadomości!! co chwile baba sie myli potem jeszcze 2 razy walneli inny materiał!!

 

Po prostu super dno a nie telewizja!!!!

 

I o to chodzi :D

To jest najlepsze w tym wszystkim, można sie pośmiać, a jak chce sie nudne wiadomości to jest przeciez TVN24.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Whitestar, co do TVN24 - nie nudne wiadomości, tylko istotne i porządne, na poziomie cywilizowanej telewizji. No, w końcu TVN24 to najlepszy kanał informacyjny w Polsce :D:wink: A dokładnie, masz racje co do tego, że jeśli chcesz się pośmiać to można obejrzeć wiadomości w Superstacji.. :roll::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja myślę że super stacje powinni nie dawać do żadnej platformy cyfrowej sam mam CP i nie jestem zadowolony z Super Stacji to jest prawie to samo co TVN 24 i jak są wiadomości to albo zepsuje sie coś albo zacznie sie śmiać prezenter/ka :!: Kiedyś oglądałem raz super stacje z ciekawości czy coś lepszego jest ale nie włączyli mikrofonów a potem dopiero włączyli za jakieś 5 min. i przepraszała a potem sie śmiała :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy terenowy oddział Superstacji zostanie uruchomiony na przełomie maja i czerwca. Jak już informowaliśmy powstanie on w Gdańsku, a obecnie trwają poszukiwania dziennikarzy i pracowników technicznych do trójmiejskiego oddziału.

 

jego szefem zostanie Aneta Zdrojewska. Ośrodek ma być połączony łączem światłowodowym ze studiem Superstacji w Warszawie. Kanał planuje uruchomienie także kolejnych oddziałów regionalnych. Jednak na razie nie wiadomo, kiedy i w których miastach powstaną.

 

Aby złościć chęć pracy w gdańskim ośrodku kanału, należy wysłać zgłoszenie e-mailem na adres a.zdrojewska@superstacja.tv. Superstacja zatrudni:

-reporterów,

-montażystów,

-operatorów kamer

 

Źródło: wirtualnemedia/informacja własna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no no.superstacja tworzy regiony.ale heca.już się nie mogę doczekać wiadomości dolnośląskich :lol::lol::lol:

Chyba nic nie zrozumiałeś z tego, co napisała wirtualnamenda. Jeśli studia będą połączone światłowodem, to oznaczać będzie, że usprawniona zostanie komunikacja między północną częścią Polski, a Warszawą. Superstacja będzie mogła zwiększyć ilość materiałów z całego Pomorza, dlatego szuka repoterów. Nie będzie wiadomości lokalnych, lecz materiały z całej Polski (w miarę otwierania kolejnych oddziałów terenowych) przesyłane światłowodem. No i pewnie też łączenia na żywo.

 

A porównanie do TVP3 jest jak najbardziej bez sensu. TVP3 nadaje naziemnie programy lokalne. Superstacja, tak jak napisałem wyżej, nie będzie tak robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko czy takie rozdzielenie będzie zgodne z nadaną koncesją?

Poza tym potrzeba jeszcze miejsca na transponderze, na drugą wersję kanału.

Tutaj Karol dobrze wyjaśnił, to tylko regionalne oddziały, które będą mogły szybko przekazać informacje z regionu, dotrzeć w miejsce gdzie coś się dzieje. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet rozdzielanie sygnału na satelicie nie miałoby sensu. Przecież platformy cyfrowe, np. Cyfrowy Polsat, w którym póki co jedynie jest Superstacja, nie będzie nadawał np. Superstacji Gdańsk, Superstacji Warszawa czy też Superstacji Toruń. To jest marnotrawienie miejsca na satelicie.

 

"Wydarzenia" też uruchamiają oddziały lokalne i polegają one jedynie na otwieraniu redakcji w większych miastach, które służą raczej jako support dla studia w Warszawie, a nie działają samodzielnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jestem pierwszy,który pisze swoje spostrzeżenia,po dodaniu Super stacji do Cyfry+.1.Niema tematów tabu.2.Drażni mnie to że pól ekranu zajmują ,flaga,logo i inne napisy.Przykład:w wiadomościach jadącemu pociągowi widać było dach{choć sprawa dotyczyła torów},napisy zasłaniały widok.Wrócę do flagi.Podobnie jest na tureckich kanałach.A jak jest święto to do flagi dołączają portret pierwszego przywódcy niepodległej Turcji {nie pamiętam nazwiska}.Mam nadzieję że Superstacja nie robi tego.3.Najważniejsze,dziewczyny prowadzące ???Niema porównania z dziewczynami TVN24.Chociaż,wszystkie kobiety są piękne,ale czasami wina brak.No i tyle mojego pierwszego spotkania z Superstacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliczne dzięki.Wiedziałem że coś z turkiem,ale zapomniałem.Jeszcze jedna uwaga na temat Superstaci.Wydaje mi się że ta stacja prowadzona jest przez amatorów.Podczas rozmowy z Gadzinowskim,głos znikną na chwilę,a potem przez 4 minuty zawiesił się obraz,chociaż fonia była.Nie była to wina Cyfry.Chyba że cenzura?Na razie tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak. Ogladalem przed chwila po raz pierwszy program "Krzywe Zwierciadlo" w Superstacji i musze zacytowac slowa Wielkiego Brata. Jestem pod wrazeniem 8)

Panowie moze az takimi showmanami nie sa ale niezle im to jeszcze wychodzi. Musze przyznac ze ten program bardziej mi odpowiada niz Szklo Kontakowe w TVN24. A ogolnie stacje oceniam jako dobra. Czytalem tu niektore wypowiedzi na temat tejze stacji ze takie badziewie itp ale widze ze nie jest tak zle :wink: Dobrze ze Cyfra+ dolaczyla ten kanal :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież ta telewizja ,to amatorszczyzna.Trzaski które czasami słychać,to żle zainstalowany mikrofon np:w wywiadzie z Niesiołowskim krawat hulał po mikrofonie jak chciał.Prowadzący nie wiedzą do której kamery mówić.Przerywania programu {częste},niby z przyczyn technicznych.No i te napisy.W reportażu o przestarzałych samolotach rządowych, widać było tylko niebo lub dach lotniska.Nie jedna telewizja kablowa,z małej mieściny tworzy bardziej profesjonalne programy.Ogólnie -1 punktów na 10 możliwych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...