Skocz do zawartości

Superstacja


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wczoraj byłem u kuzyna, ma on kablówkę z UPC. Widziałem u niego kanał Superstacja. Razem stwierdziliśmy, że jest to podróba TVN24, chcą się na nim wzorować, logo, (motyw loga podobny, tylko że animacja, kręci się) ale w przeciwieństwie do TVN24 Superstacja robi wiochę. Taka jakaś niedopracowana i bezsensu. Nie ma to jak TVN24 :D W końcu to najlepszy polski kanał informacyjny :D Zawsze można znaleźć coś ciekawego, oprócz informacji również dobre programy zwłaszcza w niedzielę, dobre programy dla osób prowadzących firmę itd.

A ta Superstacja to wczoraj stwierdziłem z pewnością, że to taki szajs.

Nawet nie powinna być kodowana no ale jak przeszła na tp. CP to od razu musieli sobie ją zakodować :shock: Na Astrze była niekodowana i było spoko a tutaj to szkoda słów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie ważne gdzie dostępna. Mi chodzi o kanał Superstacja wyłącznie. A co do ma do rzeczy gdzie dostępna? gdyby była dostępna na Cyfrze+ to bym uznał, że nie potrzebnie wrzucali taki kanał na transponder i zabierali niepotrzebnie miejsce albo gdyby nawet leciało to z tp. CP to i tak bym nie oglądał tego kanału. Nie ważne gdzie, nie ważne jak. No, ale każdy ma inny gust. :wink: Taka moja opinia.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obywatel Sajmon jest zauroczony w Cyfrze+ i ciężko mu zrozumieć, że jak już jest jakiś kanał poza nią to może być dobry.

Ja nie porównywał bym Superstacji do TVN24 to zupełnie co innego.

Superstacja jest stacją sensacyjną, plotkarską, dowcipną przekazującą informacje w prosty spsób. Mi się ten kanał podoba i cieszę się że można go oglądać w CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko czekać jak za "kaczory", "urzędasy" zaczną gromić "K&K" :!::!: .... tylko kwesta czasu jak Prezes Jarosław wypowie się w tej sprawie :wink:

 

Co do "Zwierciadła" to program owszem może być, choć do "Szkła" im daleko :)

Nie podoba mi się jak prowadzący "Zwierciadła" rozwalają się w swoich krzesełkach :wink: mimo wszystko odrobina powagi nie zaszkodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Właśnie skończyłem oglądać główne wydanie wiadomości na superstacji.

 

I powiem jedno dno!!!!!

 

ta stacja nie potrafi robić wiadomości!! co chwile baba sie myli potem jeszcze 2 razy walneli inny materiał!!

 

Po prostu super dno a nie telewizja!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Janina Paradowska, dziennikarka Polityki i Radia TOK FM, na antenie Superstacji poprowadzi swój autorski program publicystyczny.

Nowy program Janiny Paradowskiej ma nosić nazwę "Puszka Paradowskiej" i będzie emitowany na antenie Superstacji w niedziele o godzinie 13.10. Spóźnieni widzowie będą mogli oglądać powtórki o 21.10.

 

To już druga publicystyczna pozycja w niedzielnej ramówce Superstacji. Przypomnijmy, że o 12.10 emitowany jest "Salon polityczny" prowadzony przez Waldemara Ogińskiego, znanego m.in. z porannych programów jeszcze Inforadia (dziś TOK FM).

 

Przypomnijmy, że Superstację można oglądać w sieciach kablowaych (m.in. UPC, Vectra, Aster) oraz na platformie telewizji cyfrowej Cyfrowy Polsat.

 

żródło:media2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Fajny ten program "Puszka Paradowskiej".Po mowie można odrazu poznać o co chodzi

Puszka Paradowskiej - dozwolony od lat 12.

W punkt - dozwolony od lat 16.

Widać, że "dozwolony" decyduje o treści a w następstwie wartości programu. Niektóre z nich tak potrafią zaciekawić, że ogląda się z otwartą japą. Co na to grzeczny TVN24.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Właścicielem połowy udziałów w Superstacji została spółka Ster (wcześniej właściciel udziałów m.in. w TV Puls), w której prokurentem jest Hieronim Ruta - członek rady nadzorczej Polsatu i bliski współpracownik Solorza.

 

 

http://media2.pl/media/23475-ster-inwes ... tacji.html

 

To może naprawdę wyrosnąć niezły kanał :D a początki były taaak trudne nic tylko pogratulować

 

 

@RafiX- sory ale nie znalazłem tego tematu :oops:

 

Edycja RafiX: OK, nic się nie stało. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...