Skocz do zawartości

Superstacja


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, nieczęstygość napisał:

eae30d55eef6df8cc0ba40b191234f8d.jpg

(...) Przecież nawet ja bym to lepiej zrobił.

Potwierdzam. :)

Ale obawiam się, że niedoczekasz się szansy na wykazanie się, bo... ten kanał trafi za jakiś czas do kontenera na odpady zmieszane i nie będzie już potrzebował żadnej oprawy. :rofl:

 

Edytowane przez SatExpert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zawsze kanał, którego zawartość to dno szamba musi źle wyglądać. Popatrz na ten przepopularny E!, w Polsce od 99', kiedyś transmitował gale Oscarów, Grammy itd, teraz jego zawartość można porównać do tego co wyciekało niedawno do Wisły, a mimo to ma jedną z ładniejszych opraw graficznych... i od kilku lat nadaje w PL w HD (ale tego się nie czepiajmy, bo oni są bogaci, a SS to niechciane dziecko Polsatu)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed czternastą na antenie był program "SuperLudzie", zastanawiałem się dlaczego lektora było ciszej słychać niż osoby na ekranie. Przy napisach końcowych była informacja o audiodeskrypcji. Trochę za duża różnica poziomu dźwięku przy montażu, no i jest dostępna jedna ścieżka dźwiękowa, więc audiodeskrypcjia dla każdego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grafika fajna. Ale to najmniej ważne. Włączyłem Supernews o 14:00. Moja ocena jest jednoznaczna: 3 razy O - ohydne, obrzydliwe, odrażające. Bardzo niskich lotów tabloidowa telewizja.

I pomyśleć, że jeszcze niedawno zaglądałem na ten kanał by obejrzeć rozmowy Jankowskiego.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą zobaczyłem prognozę pogody na SS. Ten pogodynek w ciemnych okularach w studio to z jakiej choinki się urwał? :D A prowadzący SuperNEWS to jakiś kabaret reprezentuje?

Kanał oficjalnie stoczył  się do poziomu mułu telewizyjnego, gdzie czeka na niego Polonia 1 i Tele5

Edytowane przez nieczęstygość
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, nieczęstygość napisał:

Przed chwilą zobaczyłem prognozę pogody na SS. Ten pogodynek w ciemnych okularach w studio to z jakiej choinki się urwał? :D 

Pogodynek dobry. Oby co jakiś czas zmieniał motyw :).

 

Niektóre rzeczy przydałoby się jeszcze poprawić i będzie z tego fajna odskocznia od tzw. poważnych stacji informacyjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...