Jump to content

Kolejne forum istna przesada


Recommended Posts

W którym fragmencie jest ta paranoja? Przecież to forum totalnie nie związane z mediami ;) Nie stanowi żadnej konkurencji dla forum SATKuriera (i co więcej póki co to właściwie nie działa jeszcze).

 

Apropos - jak już się temat nawinął - chce ktoś być moderatorem na forum o biurokracji? ;) Tylko poważne zgłoszenia proszę.

Link to post
Share on other sites

Ja bym chciał zostać moderatorem na tym forum

Podanie już wysłałem już do orbity

 

A nie wolałbyś zostać "modulatorem" na forum o biurokracji? :) /RafiX

Link to post
Share on other sites

Tak lekko nawiążę do tematu i do Twoje osoby. Tam też będziesz chciał mieć kanał IRC? Będziesz bredził o tym Adminowi? 8)

Link to post
Share on other sites

Myślę, że forum powinno ruszyć, wyklarowałaby się sytuacja co do szczegółowej tematyki forum, i wtedy administrator/administratorzy wybraliby najodpowiedniejszych. Można by wtedy patrzeć oczywiście na dokonania na forum SAT Kurier.

A ja mam takie pytanie - czy to będzie samo forum o biurokracji w Polsce, czy też będzie serwis, w którym opisywane będą absurdy życia codziennego względem biurokracji? Przyznam, że ciekawa byłaby koncepcja prowadzenia serwisu podobnego do Alert24.pl, w którym to czytelnicy informowaliby o nowych zjawiskach biurokratyzmu - taki serwis tworzony przez ludzi dla ludzi (oczywiście newsy byłyby kontrolowane przez redakcję serwisu) ;) Można by pisać maile, dzwonić i wysyłać SMS/MMS.

No i trochę kasy by też było z SMSów, jeśli pomysł okazałby się dobry ;]

 

No i najważniejsze - będzie IRC? :lol:

Link to post
Share on other sites

Zlituj się Jacek - poważne zgłoszenia miały być :P Chciałbyś być moderatorem tylko żeby być moderatorem, czy miałeś jakieś doświadczenia z biurokracją w kraju i masz o tym pojęcie. Bo jak opcja 1 to szkoda czasu :P A poza tym to na początku mówiłeś, że kolejne forum to paranoja i się obraziłem :P:lol:

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...