Jump to content
bart18

Sport na żywo w polskiej TV 11.05-17.05

Recommended Posts

Posted (edited)

Eurosport:

Spoiler

 

Poniedziałek, 11.05:

 

18:00 E1 OKNO NA SPORT

 

Wtorek, 12.05:

 

18:00 E1 OKNO NA SPORT

 

Środa, 13.05:

 

18:00 E1 OKNO NA SPORT

 

Czwartek, 14.05:

 

18:00 E1 OKNO NA SPORT

 

Piątek, 15.05:

 

18:00 E1 OKNO NA SPORT

 

Sobota, 16.05:

 

11:00 E1 E-SPORT: Kolarstwo: ORLEN e-Tour de Pologne Amatorów - 2. etap (+ studio od 10:45 i 12:15)

17:00 E1 E-SPORT: Formuła E: Wirtualne Wyzwanie - 4. wyścig (+ studio od 16:45 i 17:55)

 

Niedziela, 17.05:

 

22:00 E1 GOLF: Turniej TaylorMade Driving Relief (do 00:00)

 

Polsat Sport:

Spoiler

 

Poniedziałek, 11.05:

 

07:00 PS PORANEK Z POLSATEM SPORT (również w Polsacie Sport News!)

 

Wtorek, 12.05:

 

07:00 PS PORANEK Z POLSATEM SPORT (również w Polsacie Sport News!)

 

Środa, 13.05:

 

07:00 PS PORANEK Z POLSATEM SPORT (również w Polsacie Sport News!)

 

Czwartek, 14.05:

 

03:00 PS SPORTY WALKI: UFC Fight Night - walka: Anthony Smith - Glover Teixeira
07:00 PS PORANEK Z POLSATEM SPORT (również w Polsacie Sport News!)
20:00 PS KOLOSEUM

 

Piątek, 15.05:

 

07:00 PS PORANEK Z POLSATEM SPORT (również w Polsacie Sport News!)

 

Niedziela, 17.05:

 

03:00 PS SPORTY WALKI: UFC Fight Night - walka: Alistair Overeem - Walt Harris
11:00 PS CAFE FUTBOL

 

TVP Sport:

Spoiler

 

Poniedziałek, 11.05:

 

22:00 #GRAMYDALEJ

 

Wtorek, 12.05:

 

22:00 #GRAMYDALEJ

 

Środa, 13.05:

 

22:00 #GRAMYDALEJ

 

Czwartek, 14.05:

 

22:00 #GRAMYDALEJ

 

Piątek, 15.05:

 

22:00 #GRAMYDALEJ

 

Sobota, 16.05:

 

11:30 STAN FUTBOLU

15:40 WYŚCIGI KONNE: Tor Służewiec 2020 - otwarcie sezonu (do 16:25)
21:00 #GRAMYDALEJ

 

Niedziela, 10.05:

 

21:00 #GRAMYDALEJ

 

Canal+ Sport:

Spoiler

 

Poniedziałek, 11.05:

 

20:00 C+S DOBRY WIECZÓR PREMIER LEAGUE (również w Canal+ Sport 3 i nSport+!)

 

Wtorek, 12.05:

 

20:00 C+S DOBRY WIECZÓR LALIGA (również w Canal+ Sport 3 i nSport+!)

 

Środa, 13.05:

 

20:00 C+S DOBRY WIECZÓR SPEEDWAY (również w Canal+ Sport 3 i nSport+!)

 

Czwartek, 14.05:

 

20:00 C+S DOBRY WIECZÓR EKSTRAKLASA (również w Canal+ Sport 3 i nSport+!) 

 

Piątek, 15.05:

 

18:30 nS+ E-SPORT: Assetto Corsa Simracing - R3 DTM Monza (do 20:00)
20:00 C+S DOBRY WIECZÓR SPORT (również w Canal+ Sport 3 i nSport+!)

 

Sobota, 16.05:

 

18:25 C+S PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: Eintracht Frankfurt - Borussia Mönchengladbach
20:00 nS+ R1 - REZERWOWY PROGRAM ŻUŻLOWY (również w Canal+ Sport 3!)

 

Niedziela, 10.05:

 

17:30 nS+ E-SPORT: Assetto Corsa Simracing - R3 GT3 Monza (do 19:00)
17:55 C+S PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: 1. FC Union Berlin - FC Bayern Monachium (+ studio od 17:00 i 20:00)
20:30 C+    TURBOKOZAK (również w Canal+ Sport 3!)

 

Eleven Sports:

Spoiler

 

Poniedziałek, 11.05:

 

20:00 ES1 ELEVEN CALL LIVE

 

Wtorek, 12.05:

 

20:00 ES1 ELEVEN CALL LIVE

 

Środa, 13.05:

 

20:00 ES1 ELEVEN CALL LIVE

 

Czwartek, 14.05:

 

20:00 ES1 ELEVEN CALL LIVE

 

Piątek, 15.05:

 

20:00 ES1 ELEVEN CALL LIVE

 

Sobota, 16.05:

 

12:55 ES1 PIŁKA NOŻNA: 2. liga niemiecka - mecz: VfL Bochum - 1. FC Heidenheim (+ studio od 11:00)
12:55 ES2 PIŁKA NOŻNA: 2. liga niemiecka - mecz: SSV Jahn Regensburg - Holstein Kiel
12:55 ES3 PIŁKA NOŻNA: 2. liga niemiecka - mecz: FC Erzgebirge Aue - SV Sandhausen
12:55 ES4 PIŁKA NOŻNA: 2. liga niemiecka - mecz: Karlsruher SC - SV Darmstadt 98
15:20 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: Borussia Dortmund - FC Schalke 04 Gelsenkirchen (+ studio od 15:00 i 17:30)
15:20 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: TSG 1899 Hoffenheim - Hertha BSC
15:25 ES3 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: RB Lipsk - SC Freiburg
15:25 ES4 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: Fortuna Düsseldorf - SC Paderborn 07
21:00 ES1 ELEVEN CALL LIVE

 

Niedziela, 17.05:

 

13:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: 2. liga niemiecka - mecz: Arminia Bielefeld - VfL Osnabrück (+ studio od 12:00)
13:25 ES2 PIŁKA NOŻNA: 2. liga niemiecka - mecz: FC Sankt Pauli - FC Norymberga
13:25 ES3 PIŁKA NOŻNA: 2. liga niemiecka - mecz: SpVgg Greuther Fürth - Hamburger SV
13:25 ES4 PIŁKA NOŻNA: 2. liga niemiecka - mecz: SV Wehen Wiesbaden - VfB Stuttgart
15:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: 1. FC Köln - 1. FSV Mainz 05 (+ studio od 17:30) (mecz również w Eleven Sports 4!)
18:00 ES1 FORMUŁA 1 - studio (do 18:15)
20:10 ES1 FORMUŁA 1 - studio (do 21:00)
21:00 ES1 ELEVEN CALL LIVE

 

SportKlub:

Spoiler

 

BRAK TRANSMISJI NA ŻYWO W TYM TYGODNIU!

 

Pozostałe:

Spoiler

 

Środa, 13.05:

 

11:00 MOTOWIZ E-SPORT: Supercars All Stars Eseries - wyścigi na wirtualnych torach w Austin i Sebring (do 13:00)

 

Czwartek, 14.05:
 

19:00 FGHTBOX SPORTY WALKI: BFC 52 - Belarusian Fighting Championships w Mińsku (do 23:00)

 

Niedziela, 17.05:

 

13:00 MOTOWIZ E-SPORT: OPONEO Rallycross Challenge - wyścigi (do 15:00)

20:00 GOLFCHN GOLF: Turniej TaylorMade Driving Relief (do 00:00)

21:30 MOTOWIZ WYŚCIGI SAMOCHODOWE: NASCAR - wyścig w Darlington (do 01:05)

 

Edited by bart18

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie będzie transmisji ze Służewca w TVP Sport.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W czwartek o 19:00 na FightBox BFC 52.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W Eurosporcie 1 w sobotę o 11:00 E-Sport: Kolarstwo - ORLEN e-Tour de Pologne - 2.etap (+studio od 10:45)

Share this post


Link to post
Share on other sites
W dniu 13.05.2020 o 08:43, Alek1234 napisał:

Nie będzie transmisji ze Służewca w TVP Sport.

Jednak ta transmisja będzie jutro o 15:45.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...