Skocz do zawartości

Telefonia komórkowa – oferty dla stałych klientów (dyskusja ogólna)


Rekomendowane odpowiedzi

Cóż ja mam dodać z pewnością znacie fajna bogatą oferte w Orange flex wiadomo nie każdy musi uwielbiac dana sieć cóż dla mnie faworytem w zasięgu twm gdzie przebywam jest play ale z fajnej oferty postanowiłem przejść do Orange flex gdzie mamy za 25zl z 15gigami socjal pass plus za 5zl pass muzyka czy tam troche drozej pass video. Wg mnie żaden operator za 45zl nie zaoferuje mi video pass socjal za taka kwotę. 

 

Rodzina jest jeszcze tańsza niż u innych bo tylko 15zl.

 

Dodatkowa twoja karta zalezy jak chcesz ją korzystać czy sam net 0zl. 

 

No nawet abonament się chowa i lepiej się wychodzi bez abonamentu brac tel w niskich ratach na 10 czy 15mies i dalej masz spokój niz 24mies. 

 

 

Zapraszam też na opis z dołu. 

 

1x tylko byłem w abonamencie za 45zl i tylko wtedy dawali po 7giga więc podziękuje bo karta czy flex teraz przebija wszytko. 

 

 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
W dniu 4.10.2020 o 10:42, SatExpert napisał:

Pytanko (na razie z czystej ciekawości) czy jakaś sieć w swoim pre-paidzie oferuje nielimitowane rozmowy i SMS/MMS (bez internetu) za ~10 zł? :)

Nie sądzę. Najbliżej jest chyba wRodzinie z nolimit w cenie 30 zł za dwa miesiące. Niestety, czasy "wojny cenowej" minęły i teraz na rynku panuje raczej rywalizacja na zasadzie "dostań nieco więcej, płacąc nieco więcej" (np. nolimit+nielimitowany transfer do aplikacji, płacąc 30zł zamiast 20zł za sam typowy nolimit).

Polecam zerknąć na to zestawienie ofert prepaid nolimit, aby się zorientować w dostępnych ofertach tego typu.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...