Skocz do zawartości
  • 0

Jaki dekoder 4k do obsługi Polsatu i NC+


Mario97
 Udostępnij

Pytanie

Witam,

Posiadam w domu 2 pokoje w których ogląda się TV. W salonie często a w sali kinowej rzadko.

 

Jestem abonentem Cyfrowego Polsatu mając pakiet - Premium Max Plus -1 tuner w salonie PVR HD 700 - karta pomarańczowa z chipem

Jestem abonentem NC+ mając podstawowy pakiet, aby mieć kanały C+  - 2 tunery - Ultrabox +/PVR Pace oraz Box + Sagemcom DSI83 - karty szare z chipem Cameleon

 

Częste przebywanie w domu i przepinanie kabla z anteny z 1 tunera na 2 jest nużące i teraz pytanie?

 

  1. Jaki tuner 4k wybrać, abym mógł w jednym dekoderze zainstalować karty Polsatu i NC+ i nie musieć przepinać tunerów?
  2. Wiem, że zmiana tunera będzie wymagała oddania tunerów do operatora i pobranie od nich modułów CAM co będzie się wiązało z przedłużeniem umów.Jak to najlepiej sobie poradzić z takim przejściem w przypadku decyzji o przejściu na 1 tuner dla Polsatu i cyfry. Jakieś wskazówki? Ścieżka postępowania?
  3. Decydując się na oddanie tunerów do operatora czy jest jakiś sposób, abym w tym 2 pomieszczeniu miał również kanały Polsatu i Cyfry? Jak to najlepiej zrobić? Czy zostawić sobie może 1 tuner cyfry od operatora w sali kinowej a w salonie kupiony kombajn do cyfry i Polsatu?
  4. Oprócz rozwiązania podstawowego problemu czyli 1 tuner dla Polsatu i cyfry - jakie korzyści będą miał z zakupu takiego niezależnego tunera np; na Linuxie i którą platformę wybrać? Ekspertem nie jestem ale komputery nie są mi obce i jeżeli mogą być jakieś dodatkowe korzyści to mogę się pobawić w majsterkowanie/programowanie/wgrywanie list itd.

 

Z góry dziękuję za pomoc.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie udzielono jeszcze odpowiedzi na to pytanie

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...