Skocz do zawartości

Toshiba Smart TV - Aplikacja YouTube


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jakiś czas temu kupiłem telewizor używany (Toshiba 40l5435dg) ze Smart TV. Poprzedni właściciel pokazywał YouTube i wszystko działało jak należy, po przyjeździe do domu nie chce się włączyć, cały czas wyświetla się logo YouTube, i tak w nieskończoność. Od przyjazdu jedyne co zostało zrobione, to zmiana języka w menu. Próbowałem już: Przywrócenia do ustawień fabrycznych, wyczyściłem ustawienia przeglądarki (moim zdaniem, nie ma to nic wspólnego z aplikacją YT), podłączałem telewizor do sieci na mnóstwo sposobów (przewodowo, bezprzewodowo do sieci domowej, oraz do sieci komórkowej w telefonie), zmieniałem język, oraz datę/godzinę, system jest aktualny, nie da się odinstalować oraz zainstalować aplikacji (Smart TV jest dosyć ubogie), napisałem do supportu, lecz ich standardowa odpowiedź ("coraz więcej telewizorów nie obsługuje YT", lecz w godzinę, wątpię, żeby się coś zmieniło). Może ma ktoś jakiś pomysł? Przeszukałem już sporo w internecie, i to większość na zagranicznych forach. Reszta aplikacji działa jak należy, a jeśli nie działa, to jest wyświetlany komunikat, że telewizor już nie obsługuje danej aplikacji (przykładowo TVN Player). Kontaktowałem sie również z poprzednim właścicielem i nie wie co mogło się stać.

Edytowane przez Kuba263
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, śmiechu warte napisał:

Jeśli Smart TV, jedynie Tizen(Samsung), WebOS(LG) lub Android TV(kilka firm). Reszta, to tylko protezy jak w twojej pseudo Toshibie czy np tańszych Philipsach bez Androida i tańszych Sony bez tego systemu. Walka z wiatrakami.

Czyli raczej nic nie zdziałam? Kurcze szkoda, bo specjalnie celowałem w jakieś Smart TV, bo zależało mi na YT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jesteś zadowolony z tego tv , a tylko nieszczęsny pseudo smart cię wnerwia, to dokup przystawkę z Android TV i po problemie. Nawet jak kiedyś pozbędziesz się telewizora, to przystawka zostanie. Możesz ją podłączyć do innych tv bez smarta, np w kuchni, sypialni bądź na działce. Ewentualnie najtańsza opcja, czyli Chromecast.

Edytowane przez śmiechu warte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, śmiechu warte napisał:

Jeśli jesteś zadowolony z tego tv , a tylko nieszczęsny pseudo smart cię wnerwia, to dokup przystawkę z Android TV i po problemie. Nawet jak kiedyś pozbędziesz się telewizora, to przystawka zostanie. Możesz ją podłączyć do innych tv bez smarta, np w kuchni, sypialni bądź na działce. Ewentualnie najtańsza opcja, czyli Chromecast.

Dzięki za pomoc, jest to chyba jedyne wyjście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam, może podepnę się do tematu.

 

Również posiadam Toshibę, ale model 55UL5A63DG. Apki wgrane automatycznie do systemu działają, ale chciałbym zainstalować również inne, które nie są dostępne (chodzi mi głównie o WP PILOT).

 

Nie ma możliwości wejścia a jakieś google play, jest tylko jakiś add store, w którym jest kilkadziesiąt aplikacji jak facebook czy jakieś kompletnie nie znane.

 

Próbowałem przez pendrive z apką apk, ale telewizor nie widzi pliku.

 

Proszę o pomoc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za pomoc. Faktycznie podobną informacje otrzymałem od supportu Toshiby:

 

Dzień dobry,

Niestety Pana TV posiada zamknięty system. Możliwa jest jedynie instalacja aplikacji ze sklepu producenta.

 

Pozdrawiam / Best Regards

 

Kupno przystawki, dla jednej apki jest chyba bez sensu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...